Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VALKÓI IKARUS, CSEPEL ÉS PANNÓNIA TALÁLKOZÓ ÉS FŐZŐVERSENY 2013. július 20.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Pali61 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miután megtalált a lakás biztosítást szorgalmazó hölgy
    Ez a része engem is bosszantott. Nézelődni, kikapcsolódni mentem oda, nem pedig üzletet kötni.
    Sajnos ezek a dolgok -kéretlenül is- egyre jobban beférkőznek az életünkbe.
    Na de nyilván a rendezvény támogatása érdekében a szervezőknek "be kellett fogadni" őket...
    Inkább legyen minél több ilyen rendezvény, elviseljük a mellékhatásokat.

    Komment


      #32
      Pali61 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Olyan kiábrándító és bosszantó, hogy ezek nélkül már egy lépést sem lehet tenni -remélem a meleg felvonuláson is keresték a leendő kuncsaftokat
      Sőt egyenesen onnan jöttek. Biztos, hogy "hölgy" volt. Lehetett álruhás hermafrodita is.

      Komment


        #33
        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sőt egyenesen onnan jöttek.
        Csak ott a khm... párocskák születendő gyerekei részére kínáltak baba biztosítást

        Komment


          #34
          Az utam egyébként kissé lehangolóra sikerült. Én is oda állítottam volna a gépem, de Mogyoród határában a fesszabom beszüntette az üzemelést. Nem tudtam vele mit kezdeni az út szélén, így a maradék áramomat összekaparva haza vergődtem, ledobtam a sisakot, kesztyűt dzsekit, be a kocsiba. Ezért a kétszer elindulásért maradtam le apacsavoval való találkozásról.

          Komment


            #35
            Kár! Szóval ezért nem állt a sorban a kék TS...

            Komment


              #36
              taluga,Sose sajnáld!!!!Nem maradtál le semmiről!Különben sincs messze Leányfalu!A nyár folyamán...ha makrancos paripámnak is lesz kedve!!!..........még több ezer km-t szeretnék motorozni csak úgy cél nélkül!Illetve van célja mert érdekes módon a legjobb hangulat javító és fájdalom csillapító a motorozás!(legalább is nekem!)Az öreg 180-astól csak az emlékektől megfájdult az összes pótolt alkatrészem!!!!!.........de a Beagle motorját látva elmúlt!Egyébként örülök az ilyen rendezvényeknek!!!Főleg mert közel van hozzánk!

              Komment


                #37
                ik55,Rendben volt nagyjából minden!Érdekes volt és sokszínű!Kissé családias,nem volt az a nagy tömeg!Amint írtam volt már a hangosítás kissé erősre sikerűlt.......de azon lehet finomítani!Nekem jó volt emlékezni a honvédségi járműveknél viszont láthattam régi járművemet(Csepel 344 híradós!)Ezek már abban az időben is (1973)korosnak számítottak!Jó volt KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!!

                Komment


                  #38
                  apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Különben sincs messze Leányfalu!A nyár folyamán...ha makrancos paripámnak is lesz kedve!!!...még több ezer km-t szeretnék motorozni csak úgy cél nélkül!Illetve van célja mert érdekes módon a legjobb hangulat javító és fájdalom csillapító a motorozás!
                  Ebben egyet értünk, és örömmel várlak! Csapunk egy kört a Dunakanyarban (addigra csinálok a kékbe áramot! Már tákoltam rosszakból egy működő fesszabot, amíg nem találok rendeset. Azt a sz..r fekete műanyag dobozt én többet nem teszem bele)

                  ik55, én is köszönöm!

                  Komment


                    #39
                    Sziasztok!
                    Látom, jól sikerült a rendezvény, jó volt nézni a képeket!

                    Péntek este kertmozi volt a faluban (hajnali 2-ig), Apa volt a főnök én meg a mozigépész így sajnos nem tudtunk részt venni az eseményen. (250 km lett volna csak oda)

                    De azért bízom benne hogy lesz alkalmunk személyesen is megismerni Benneteket!

                    Komment


                      #40
                      ... csak előkerült az áttöltő kábel...
                      Click image for larger version

Name:	DSC05558.jpg
Views:	1
Size:	193.1 KB
ID:	137981Click image for larger version

Name:	DSC05539.jpg
Views:	1
Size:	208.8 KB
ID:	137982Click image for larger version

Name:	DSC05540.jpg
Views:	1
Size:	204.3 KB
ID:	137983Click image for larger version

Name:	DSC05543.jpg
Views:	1
Size:	201.0 KB
ID:	137984Click image for larger version

Name:	DSC05545.jpg
Views:	1
Size:	200.5 KB
ID:	137985Click image for larger version

Name:	DSC05547.jpg
Views:	1
Size:	199.8 KB
ID:	137986Click image for larger version

Name:	DSC05548.jpg
Views:	1
Size:	203.3 KB
ID:	137987Click image for larger version

Name:	DSC05552.jpg
Views:	1
Size:	199.6 KB
ID:	137988Click image for larger version

Name:	DSC05553.jpg
Views:	1
Size:	201.2 KB
ID:	137989Click image for larger version

Name:	DSC05554.jpg
Views:	1
Size:	196.1 KB
ID:	137990Click image for larger version

Name:	DSC05555.jpg
Views:	1
Size:	196.9 KB
ID:	137991Click image for larger version

Name:	DSC05557.jpg
Views:	1
Size:	194.4 KB
ID:	137992... az Ikarus 55 oldalán folyik ám az aláírásgyűjtés!

                      Komment


                        #41
                        dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        az Ikarus 55 oldalán folyik ám az aláírásgyűjtés!

                        ....és egy kis büszkeség tölt el , hogy az én papírjaimra írnak ott is ...
                        Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2013 júl. 23, 21:56.

                        Komment


                          #42
                          Szervusztok! Örülök,hogy tetszet nektek a rendezvény az apróbb hibáktól eltekintve(hangosítás,biztosítási ügynök)sajnos "kötelező rossz"de összeségében pozítív visszajelzéseket kapok:-) Akit érdekel szep.28-án ismételten lesz találkozó márkafüggetlen veterán autó és motor.Részletek majd késsőbb meg folyik a szervezés.

                          Komment


                            #43
                            ik55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            de összeségében pozítív visszajelzéseket kapok:-
                            Így van, összességében jó volt a rendezvény, köszönet érte! Remélhetőleg ennek a híre jobban el fog terjedni, és több autós, motoros, buszos, traktoros el fog jönni a következőre. Remélem én is már kész motorral mehetek a következőre, gazdagítva a látnivalót (MZ Trophy most nem állt a sorban...)
                            A szept.28-i hol lesz, lehet már tudni, vagy a helyszín még nem fix?
                            Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2013 júl. 24, 13:02.

                            Komment


                              #44
                              A szeptemberi találkozó helyszine Valkó ezt a területet fogjuk rendezvényekhez használni:-)

                              Komment


                                #45
                                Hello,mindenkinek! Hazaértünk a nyaralásból,így mostantól ismét aktívabb leszek!

                                ik55, Én is köszönöm a rendezvény szervezését,én és a családom nagyon jól éreztük magunkat!!!!!

                                apacsavo, Én is családostól voltam (4 éves fiam,nejem,barátaim,akiknek a T5-ös Pannoniája az enyém mellett állt ). Azért nem találtatok a motorom mellett,mert nagyon tűzött ott a nap (sajnáltam is a mocit),kénytelenek voltunk árnyékot keresni és nem utolsó sorban a fiam quadozni akart(nem is egyszer)Click image for larger version

Name:	DSC00152.jpg
Views:	1
Size:	198.9 KB
ID:	138007


                                apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ja! Az IZS-es pólómban parádéztam!
                                Én meg a Pannoniás pólómban,de nem jogtalanul!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X