Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórumkisokos - építő hozzászólások

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Click image for larger version

Name:	motorépítés 087.jpg
Views:	1
Size:	200.9 KB
ID:	151383 BMW R60 1956-1960 28LE 600ccm Mai nap tettem vele egy rövid túrát (20m) Kellemes volt.. A kép nem jogdíjas én készítettem..másolható.

    Komment


      #32
      Szép munka,-nem sajnáltad összehavazni a gumikat?Örülök,hogy a kép nem jogdíjas és szabadon terjeszthető,-ritka dolog ez manapság.

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        #33
        Bárkinek a karját odadnám egy ilyenért...
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #34
          Befejezett munka,s most a mozgatás velejárója a havas gumi. De remélem azért hamarosan olvadni fog. A kifutó gépekről teszek fel értékelhető fotókat ismeretterjesztésként. Józsi bátyám! Te mindig oly tisztelettel,és illendően szólítasz mindenkit... Így nekem is oda kell írnom hogy: Üdvözlettel: Attila

          Komment


            #35
            Lehet ismerkedni vele:

            És hozzászólni, adatokat küldeni .jpg-formátumban.

            Veterán Fórum járműkatalógus

            Komment


              #36
              Kedves Atti!

              Az ember akiket szeret,azokat tisztelettel szólítja meg,-nem azért mert így kívánja az illem,-csak úgy a szívéből.

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #37
                Lehet ismerkedni vele:

                És hozzászólni, adatokat küldeni .jpg-formátumban.

                Veterán Fórum járműkatalógus
                Kedves Zsolti!

                Örömmel látom,téged sem hagyott az ötlet nyugodni!

                Köszönöm a türelmed és a hozzáállásod!!!!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #38
                  És hozzászólni, adatokat küldeni .jpg-formátumban.

                  Veterán Fórum járműkatalógus
                  Nem bírom követni, hogy hogyan lehet jpg formátumban szerkeszteni ami tudtommal egy fénykép???????

                  Komment


                    #39
                    Előzőleg azt gondoltam, hogy a jármű képe és a műszaki adatok képként legyenek elmentve. Kiderült azonban, hogy az eoldalon sokkal egyszerűbb a feltöltés, mint gondoltam.

                    Jöjjenek tehát a gépekről a fotók és a rövid müszaki ismertetők ide a hozzászólásokba. Az eddig megjelenteket már fel is töltötte.

                    Komment


                      #40
                      Click image for larger version

Name:	fuchFM40a.jpg
Views:	1
Size:	20.6 KB
ID:	151438Click image for larger version

Name:	hmw_lo1.gif
Views:	1
Size:	5.0 KB
ID:	151439Click image for larger version

Name:	hmw.gif
Views:	1
Size:	3.9 KB
ID:	151440Click image for larger version

Name:	10569091_926146324077685_9162218064210859782_n.jpg
Views:	1
Size:	113.9 KB
ID:	151441

                      Motor típusa: HMW Fuchs FM 40S
                      Gyártó ország:Ausztria
                      Motor adatai:Kétütemű kerékpárra szerelhető segédmotor
                      Hengerűrtatalom:39ccm
                      Hengerek száma:1
                      Teljesítmény: 0,73 LE
                      Meghajtás: lánc
                      Elektromos rendszer:Lendkerék-gyújtás, dinamó
                      Üzemanyagtank: 3l

                      Komment


                        #41
                        Azért az ugyanaz nem ugyanaz. A hölgy a reklámképen némileg kecsesebb.

                        Komment


                          #42
                          Azért az ugyanaz nem ugyanaz. A hölgy a reklámképen némileg kecsesebb.
                          ....................És akkor ,miképpen is lehet feltölteni egy egy oldalt?? Úgy tűnik nem egyértelmű:mert másnak sem sikerül!!!!
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #43
                            Fölrakjátok ide, én pedig feltöltöm az eoldalra, amihez egyenlőre még csak nekem van hozzáférésem. Ha van köztetek olyan, és ebben erősen bízom, akkor annak megadom privátban a hozzáférést és szabad a pálya. Minimális html-szerkesztői tudás kell hozzá.

                            Ezért mondtam, hogy az alapok lerakását tudom vállalni, de a honlapszerkesztésre nincs időm.

                            Komment


                              #44
                              Ezért mondtam, hogy az alapok lerakását tudom vállalni, de a honlapszerkesztésre nincs időm.
                              Szerintem már ez is szép tőled,köszönöm! Iszom egyet azEgészségedre!
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #45
                                Felnézegetek erősen körülrakódott hirdető-oldalakkalmegállt teljesen!
                                Jobb lenne megszüntetni.....ne fogja a helyet.
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X