Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa Mustang

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Kedves Olvtársak!

    A motorozás valóban jó hatással van a kedélyemre, de csak módjával művelem mostanában.

    Komment


      #47
      Hát egy Keszi-i út elég módos esemény Jobbulást kívánok!

      Komment


        #48
        St.Z.350! Mielőbbi gyógyulást, és remélem hogy tudsz jönni, és személyesen is találkozunk majd!
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #49
          Mit is mondhatnák egyebet csatlakozva az előttem szólókhoz mielőbbi gyógyulást és jó gurulást Keszibe a 350-es-sel

          Komment


            #50
            Kedves OdinHEM !

            Köszönöm a jókívánságodat, igyekszem gyógyulni!

            - - - Updated - - -

            Kedves wsievers!

            Kedves sepy!

            Köszönöm a jókívánságaitokat ! A kezeléseket csütörtökön szoktam kapni,keddig eléggé kellemetlen tőle a közérzetem ezért nem vagyok biztos az utazásban.Nagyon sajnálom ,mert szívsen találkoznék a Fórum tagjaival.

            Komment


              #51
              Kedves St.Z.350!
              Amikor utoljára találkoztunk a győri börzén szó esett a betegségedről, most ahogy olvasom a soraid örülök, hogy javult az egészséged.
              Továbbra is kitartást kívánok Neked! Ha a kezelések miatt nem jönne össze idén Tiszakeszi egy mini fórum találkozóban én benne vagyok, tán mások is a környékről, jövőre pedig jöhet az igazi. Mielőbbi gyógyulást!

              Komment


                #52
                Kedvces Titus!

                Köszönöm a jókívánságodat! A mini találkozó nagyon jó ötlet,szervezzük meg!

                Komment


                  #53
                  A mini találkozó nagyon jó ötlet,szervezzük meg!
                  Én szerintem Tiszakeszi után lenne a legjobb valamelyik hétvégén, a továbbiakban szerintem egy másik topicban folytassuk, ha vannak elképzelések. Egy biztos, idő az van még bőven.

                  Komment


                    #54
                    Szerintem is úgy lenne jó.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X