Közlemény

Collapse
No announcement yet.

k 25 öninditó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    k 25 öninditó

    sziasztok érdeklödni szeretnék szét ment az öninditóm a k25 eldobandó de nem találok k25 öninditót.Azt hallotam tanácsolták hogy vegyek egy 3011 zetor öninditót az jo ak25re.Igazlehet mert nem tudom és nincsen kidobandó pénzem ha mégsem lenne jo Várom válaszotokat köszönöm szépen.

    #2
    Üdv!Nem ismerem a 3011 -es önindítót.DE akár jó is lehet.Csehszlo..Az avia teherautón lévő is ilyen.Hasonlitsd össze ,Felfogatás,Fogaskerék stb...

    Komment


      #3
      köszi lehet akkor jó rá az avia öninditótuti jo rá?neked nem kell valami alkatrész k25re?

      Komment


        #4
        Mi van hozzá kolléga?Minden érdekel.

        Komment


          #5
          van egy csomo használt cucom mi kéne felnim rossz gumival kuplung fötengely sokk minden van

          Komment


            #6
            Üdv!Hengerfej,nyeles tengely,Kuplung szerkezet,adagoló test,Szívocsonk az öntvényem eltört.Két 50 -es super felni16.9x28.A levegő csonk a leg égetőbb.

            Komment


              #7
              hallo nyeles tengely van az az ami a szelepeket müködteti,kuplung van,adagoló házam van,levegö szivo csonk van.

              Komment


                #8
                Üdv!A nyelestengely a váltóba van,kérdés hogy az adagoló ház milyen állapotú megnézzük.

                Komment


                  #9
                  helló milyen a főtengely ?

                  Komment


                    #10
                    Üdv!Most tudom tutira mondani ,hogy az avia önindító nem jó k25-re!Felujítottuk,összehasonlítottuk feltettük ,nem éri el a fogaskoszorút.Cumi.Külföldről kell hozatni.

                    Komment


                      #11
                      Mi baja az indítomotorodnak (önindítodnak)?
                      Sajnos semmié nem jo hozzá!

                      Komment


                        #12
                        Üdv!Tévedés.Van ami jó rá,illetve kis átalakítással.A bendix húzós 25 ezer.Minden megoldható.

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X