Közlemény

Collapse
No announcement yet.

k25

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdv mindenkinek!Mindenki annyi zsozsót tegyen a gépre amennyi nem fáj.Pár megjegyzés:a csapágyak fontosak, van a váltóban 13 db.A 36 ezres Két db henger az nem Cseh gyártmány.Agrobíróé az igazi.A kormány nehéz ha:a könyöktengely hüvelyei műanyagból lettek forgácsolva 4db .Lehet még olyan opera hogy a kormánymű alá kell egy kb 1 mm-es tömítés papírból.Ez a végtelen csiga miatt kell nagyobb lesz a holtjáték.A számok ott vannak ahol épp bele lettek ütve.Láttam 6-féle verziót.Általános, motorszámlajbeöntő alatti rész.Nem mindegy hogy kompresszoros vagy nem a motorblokk.Vázszám:fékpedálok alatti rész.Egyébként bárhol lehet.Ezeket én már kérdeztem más fórumokon senki nem segített nekem.Magam jártam el a dologban le homok fúvóztattam a blokkot.Egyből meglett.Láttam már számok nélkülit is.Majd látjátok.

    Komment


      Köszönöm a választ a pénz nagy úr
      Péter

      Komment


        Kellemest mindenkinek!

        Komment


          Üdv emberek !A traki őrület töretlen.Hordom a k25-tel a szénát sehol egy baj.Örök mint a nyomorúság.Úgy látom mindenki elfoglalt.Én is új projekten vagyok.Vízkútfúrás lesz a következő téma.A berendezés felújítva,kezdődhet a hali -gali.
          sepy és Che kedvelte ezt.

          Komment


            Régen jártál itt Öreg!Gyere többször,mert hiányolunk!A traktor jó dolog,mely sokkal hasznosabb,mint sok más technika,mert megkönnyíti a munkát a földeken,mely táplál bennünket.A kútfúráshoz sok sikert kívánok.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              Halihó trakisok!Itt a szezon kezdete ,már kész kell lenni a javításoknak.A gépek újult erővel rontanak rá a földekre,hogy kincseiket kiaknázzák.Hát induljunk!
              Che és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                Helló Emberek! Fagyállókat ellenőrizni!Akku jó kondiba legyen.Mehet a szántás,fakitermelés, trágyahordás stb.. Csináljuk...
                akacost kedvelte ezt.

                Komment


                  Helló Trakisok!Kutya időt hozott az újév.Mínusz 20 környéke az öreg dízelek halála.No de nem annak aki felkészült különféle praktikákkal.Az üzemanyag titka lehet a reggeli indulásnak.Aksi, izzítás, jó nafta,menni kell neki.Űzzük!

                  Komment


                    100l gázolaj+1l denaturáltszesz+1l arol
                    heeegany, sepy és Atti69 kedvelte ezt.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Hali!OMV Maxx motion dizel ebbe semmi nem kell.--egyedül a pénztárcád.
                      emu kedvelte ezt.

                      Komment


                        Hali!Ezt elfelejtettem .Akinek vasból van a tankja-illetve lemezből,az tartsa nagyjából tele. Ha üresen kong és így van letéve a gép, kondenzvíz keletkezik benne.Hideg-meleg ,pára-víz -fagydugó.Indulás helyett idegzsába.Űzzük!
                        Che kedvelte ezt.

                        Komment


                          Akinek meg tele van (mármint a tank , ) ,a benzines (!) és még a karbi is , az majd tavasszal - a benzinben lévő szabványban megengedett maximális etanol tartalomnak köszönhetően - leszopja magát a teljes üzemanyag rendszer tisztítása közben.... Indulás helyett idegzsába !!! Űzzük !!!
                          (bocs , igaz hogy kevés köze van a traktorhoz , de kikívánkozott)
                          Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2017 jan. 20, 20:13.
                          Atti69, CZsolti és 2 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            igaz hogy kevés köze van a traktorhoz , de kikívánkozott
                            Szerinted a gázolajban nincs napraforgó,repce,visszamaradt olajszármazék?
                            Atti69 és zahi kedvelte ezt.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Hali!Benzinesbe meg dízelbe tudok ajánlani szert.METABOND.Benzinbe beleteszed nem hiszed el mit tesz,és nem rohad bele a tankba.Neten utána nézhetsz.Én 5-6 éve használom.Trakiba, Nívába láncfűrészeimbe, fűnyíróba.Nem tudok nélküle élni.Mondják drága.Egy flakon 6000 körül van,400 liter üzemanyagba elég.Mire azt kifüstölöd nem kevés kilométer meg idő.No majd látjátok .Űzzük!
                              Atti69 kedvelte ezt.

                              Komment


                                Hali!Benzinesbe meg dízelbe tudok ajánlani szert.METABOND.Benzinbe beleteszed nem hiszed el mit tesz,és nem rohad bele a tankba.Neten utána nézhetsz.Én 5-6 éve használom.Trakiba, Nívába láncfűrészeimbe, fűnyíróba.Nem tudok nélküle élni.
                                Akkor ez olyan mint a patika.

                                Fáj a fejed nem baj,van szer mellékhatás ízületi fájdalom,nem baj van szer mellékhatás fejfájás......
                                sepy, madorka és 2 további látogató kedvelte ezt.
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X