Közlemény

Collapse
No announcement yet.

k25

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdv mindenkinek!
    Nagy érdeklődéssel olvasgatom az írásaitokat, eddig csak kívülállóként de az elmúlt héten sikerült hozzájutnom egy K25-höz. Üzemképtelen de nagyjából egyben van csak pár dolog hiányzik (eredeti ülés,kézifék kar,fékszalagok stb.)
    A motor felújításhoz keresgetem az alkatrészeket egyenlőre csak próbálom kideríteni hogy hol juthatok hozzá.
    Ha elakadnék bízom benne hogy számíthatok a segítségetekre, úgy látom hogy nagyon sokan profik vagytok a témában.Click image for larger version

Name:	WP_20170130_16_03_57_Pro.jpg
Views:	1
Size:	200.3 KB
ID:	151410Click image for larger version

Name:	WP_20170130_16_03_42_Pro.jpg
Views:	1
Size:	199.8 KB
ID:	151411

    Komment


      Üdv!Személy szerint képben vagyok K25 -ben.Meg lehet csinálni királyul,de sok pénzt benyel.Majd látod.Annyit foglalkoztam vele olyan mintha családtag lenne.Űzzük!!!

      Komment


        Hátradől a traki ,biztos a katonai gumik vannak hátul.Krazon van ilyen 1500x20 a méret,diagonálba.Erdőben verhetetlen nem eszi a gally meg a tuskó.Húzni viszont nem jó mert hanyatt esik, kell az orrsúly.Űzzük!!
        sepy, dongos78 és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          Viszont én is Joonosra csináltam a 25-öst annak idején:
          Click image for larger version

Name:	DSCN1465.jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	151420Sajnos ráérek(leamortizáltam magam,hanyatt estem az erdőben)megkerestem:egy télen csináltuk a haverral a trakit és a permetezőt,tavaszra így nézett ki.
          sepy, dongos78 és 5 további látogató kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Vagány a gép!Evvel menj az erdőbe nincs baleset.Űzzük!

            Komment


              Mátéapu! Nagyon megsérültél?

              Komment


                Nekem is van iyen legényes képem,csak én egy Komár mellett feszítek. Jobbulást!
                sepy, dongos78 és mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  .
                  Nagyon megsérültél?
                  Nem tört bordám csak zúzódás.

                  Úgy érzem magam mint egy Rejtő-hős,látszólag képes lennék dolgozni,de a valóságban nem. Igaz először nem tudtam megmozdulni egyből szúrt a tüdőm,már jobban vagyok:most megveszek,hogy mozogjak,de sokszor ráfázok!!!

                  - - - Updated - - -


                  Nekem is van iyen legényes képem,csak én egy Komár mellett feszítek. Jobbulást!
                  Köszönöm!

                  Ez is komar-volt.Click image for larger version

Name:	DSCN1458.jpg
Views:	1
Size:	193.7 KB
ID:	151421 a lányomnak Click image for larger version

Name:	DSCN1460.jpg
Views:	1
Size:	196.2 KB
ID:	151422építettem,de a háziversenyen azért nekem"kellett"menni
                  sepy, Atti69 és 3 további látogató kedvelte ezt.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Jobbulást kívánok !!!!
                    sepy, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      Mielőbbi felépülést!
                      sepy, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        Nem kell betojni.Aki összerak egy traktort permetezővel,annak egy kis borda nem számít.Volt nekem is ,mikor három elreccsent.Már dollárért is vettem volna a levegőt.Kellemetlen az biztos,de a traktoros kemény.Űzzük!
                        sepy és mátéapu kedvelte ezt.

                        Komment


                          Üdv!
                          Körbejártam az üzleteket de elég durva árakat mondanak az alkatrészekre. Olvastam hogy Szlovákiából hoztatok alkatrészt mert ott jóval olcsóbb, gondolkodom hogy ott is körül kellene nézni.
                          A hátsó kerekeken nem tudom hogy milyen gumik vannak, azokkal később foglalkoznék. Egyenlőre a motor foglalkoztat azt szeretném először rendbe rakni. Egyébként is csak a jó idő beálltával kezdek neki.
                          Mátéapunak pedig jobbulást!

                          Komment


                            Dunaszerdahely azt hiszem ott van a manna.A legjobb odamenni személyesen.Én telefonon beszéltem velük ha ott vagy másabb az ár.Ha valaki sok mindent venne megérné.Főtengelyhez csapágyat, hüvelyt Brnóból rendeltem.Én mikor ezt eldöntöttem hogy megcsinálom a kicsikét nem gondoltam át mit emészt föl majd.Döcögősen indult,de haladt egyre jobban.Mindent, hangsúlyozom mindent felújítottam.Kettő év kellett hozzá.A pénzt nem merem leírni.Több mint "egy"...

                            - - - Updated - - -

                            Még egy gondolat:veszel egy kiherélt japánt 1.5 ért 25 lóerőbe.Ennek önsúlya kb 1200 kg.Rádobsz egy 135 centis kaszát.Onnantól megállt az élet,felborultál oldalra mint a büdösbogár.Nekem van egy lengyel kaszám zsír új.A súlya 240kg ,tartani kell ám azt.Az önsúlyom 21 mázsa.Úgy kaszálok vele mint a meteor.Űzzük!!!
                            gyevill és mátéapu kedvelte ezt.

                            Komment


                              A hátsó kerekeken nem tudom hogy milyen gumik vannak, azokkal később foglalkoznék.
                              Ha megakarod csinálni akkor foglalkozz,a felni sem rá való!
                              Figyeld a méhből mentett cuccokat és pontosítsd mi kell,és ha szólnak,hogy van akkor menj ! Így olcsóbban beszerezhetsz alkatrészeket! A gumi ha újat akarsz ráér,a felni és a többi cucc:csak akkor ha gyárit veszel.
                              sepy és gyevill kedvelte ezt.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                Üdv!
                                Most már látom hogy hosszadalmas és drága a felújítás, de majd szép lassan összeáll ahogy az időm engedi.
                                Vasárnap valószínű hogy megnézek egy bontott gépet és majd meglátom mit tudok botolni.
                                Mátéapu szerinted a hátsó felni nem rávaló? Képeket nézegetve látom hogy van kisebb és nagyobb felnivel szerelt gép is, ezek szerint akkor a nagyobb kerekek az eredetiek. Én azt hittem hogy a nagy kerekek sorköz művelők.

                                - - - Updated - - -

                                Nivaronin te a főtengelyt köszörültetted vagy új ? Olvastam hogyha bizonyos méret alatt már puha az anyag. Nem tudom milyen méretig szabad köszörültetni. Ebben légy szíves segítsetek . Van a közelemben egy cég ahol köszörülnek és azt mondták hogy bármilyen csapágyat legyártanak csak legyen minta, én ha van rá lehetőség akkor eredetiben gondolkodnék.
                                Alkatrész ügyben pedig Dunaszerdahellyel (Agro-Bíró) próbálom felvenni a kapcsolatot.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X