Közlemény

Collapse
No announcement yet.

k25

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Üdv! Én meg telehányom csapággyal meg fogaskerékkel a váltót.Legyártom a tömítéseket hozzá.Szépen haladok a végcél felé,nem tántorít semmi.

    Komment


      #17
      Hajrá sok szerencsét a váltó összeszereléséhez.Click image for larger version

Name:	csilla lovagol 002.jpg
Views:	1
Size:	7.1 KB
ID:	134648Click image for larger version

Name:	csilla lovagol 001.jpg
Views:	1
Size:	6.3 KB
ID:	134649Click image for larger version

Name:	csilla lovagol 005.jpg
Views:	1
Size:	9.3 KB
ID:	134650Click image for larger version

Name:	csilla lovagol 010.jpg
Views:	1
Size:	9.0 KB
ID:	134651Itt van néhány kép így áll most a gép.

      Komment


        #18
        Üdv !Igen volt az enyém is ilyen.Most már atomjaira van szedve.De már ma összerakás volt a cél.Most léptem át a teremtés kategóriába.És teremtettem.Az alsó csoport tengely benne van kihézagolva,tömítések kész, reteszelés kész.Lecsiszolva az egész váltó ,mehet rá a piros olaj álló takony a tömítendő helyekre.Csinálgatom.




        Közben zárom soraimat .Indulok Szerbiába.

        Komment


          #19
          Miért mész oda?Céges meló vagy alkatrészt találtál ott.

          Komment


            #20
            Jó utat kívánok.
            Üdv:geri98

            Komment


              #21
              Üdv!Most értem haza ,tájékozódtam milyenek arra a mezőgazdászok.Közben disznótor,visszafelé Szegeden egy kis pihenő.Hétfő meló+ természetesen traktor.

              Komment


                #22
                Szeva!Alkatrészekre bukkantam természetesen újakra az a jó hír hogy olcsóbb az alkatrész mint cseh földön de a rossz hír,hogy nincs rozs hír mert Magyarországon Székesfehérvárott vannak.Telefon:0676479477 weboldal nincs,egy kisgazda kolega vásárolt onnan alkatrészeket ő mondta nem tudom mi van mi nincs informálódni kell kiszállítás futárral történik.Jó munkát a géphez. Mit láttál kint? Fejlettebbek a gazdák?Az alkatrésszel kapcsolatban ha tudsz valamit hívj.

                Komment


                  #23
                  Üdv !A Szlovákok kicsinálnak idegileg.Az áraik több változósak,ahányszor hívom őket úgy változik az ár.Nem sokat kb100 eurót ,vazze az 30 rugó.Ami a magyart illeti a 76 -os körzetszám Kecskemét ott atom drága minden.

                  Komment


                    #24
                    A telefon szám a lényeg Székesfehérvárra emlékszem,de lehet Kecskemét.Amúgy a kolega azt mondta,hogy 10 ezer Ft-ért vett komplett vízszivattyút innen.

                    Komment


                      #25
                      Ja.12 a felújító készlet.Cseh-be is ennyi.Árlistám meg van Kecskemétről, van ami jó áron van.Szlovák tömítés 3000 Kecsó 13000.Van különbség.

                      Komment


                        #26
                        Küld már el az árlistát valahogy.Kíváncsi vagyok az árakra mert pénteken megyünk Kecskemétre és lehet egy úttal elhoznánk pár cuccot,hogy haladjon a gép.

                        Komment


                          #27
                          Üdv! Én 2012 -ben kértem árakat,biztos ment föl.Ízelítő? hüvely22+ fa hajtk. csapágysor28+fa izzító gy.3850+fa fejszelep:2000+fa vízp.12400+fa stb..

                          Komment


                            #28
                            Adj isten!Bontjuk a motort.Leengedtük a motorból az olajat és víz volt benne sajnos.A hengerfej leszedésre vár már csak le kell emelni a helyéről.Pénteken megyünk Kecskemétre és a szükséges alkatrészeket elhozzuk.Aztán mehet a munka tovább.A legmacerásabb rész a motor.Főtengely köszörülés,teljes tömítéscsere,A hüvelyt. dugót 6 éve cseréltük kb 30 üzemórát mentek.A hajtókarok,csapágyak cserélve lesznek a motorban lehet a szelepek is.Úgyhogy van mire nézni.Jó munkát neked.




                            A vízpumpát membránosra csináltuk meg.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: geri98; 2013 febr. 20, 13:39.

                            Komment


                              #29
                              Üdv!Hétvégén váltó továbbra is.A hüvely biztos rozsdás,eldobós.A hengerfelj a kemény dió.

                              Komment


                                #30
                                Adj Isten!MI is nyomjuk hengerfej és a tömítések leszedve egyenlőre takarítás aztán holnap nekiugrunk és leszedjük a motort a kuplung részről.Aztán lenkeréklehúzás főtengelykiszedés és a csapágyak.Van munka bőven a géppel.Közben 2 ismerőshöz megyünk nézelődni.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X