Közlemény

Collapse
No announcement yet.

k25

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szétba..... az ideg ettől hogy át lett variálva az oldal sorrend. a régi rend oly szép volt...
    Ami elmúlt az elmúlt ,már azt hittem kimaradsz te vagy a főtraktorosunk !!!! biztasd az ujakat mert félénkek!!!
    Che kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Üdv emberek!Lassan tél tábornok egy utolsót fúj,itt a jó idő.A lucernára kell egy kis műtrágya hagy fejlődjön.Kezdjük a zizegést.Fogacsolás, trágyahordás,kis széna a lovardába.Az eleje döcögős,de megy az majd.Űzzük!
      Fergusson és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        Üdv Trakisok! Meg Mindenki!A szerkezet örök mint a nyomorúság!Teszi a dolgát .Kaszálás ,sodrás, szállítás, minden megy.Természetesen kicsiben.Pár hektár elboldogulunk.Megért bennem a gondolat veszek egy kis bálázót. Nem könyörgök senkinek. Megoldok mindent magam.Tudom üzmeltetni a kis lovardánkat.Egyszerűen mint a vonatfütty.
        Atti69 és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          Szervusz!

          Milyen bálázót szeretnél?Van képben egy pár darab,igaz dolgozni kell velük,de olcsó.Jó-tudom nem az üzletek bonyolítására van a fórum,-de nézzétek el,-most kivételesen!

          Üdvözlettel:Che
          mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Megoldok mindent magam.Tudom üzmeltetni a kis lovardánkat.Egyszerűen mint a vonatfütty.
            Hajrá és gratula!............................

            Komment


              Üdv!Csak újat ez tuti. Nekem most dolgozott egy kicsi.Henger bálát csinál.Amit akarok 70x60 cm hengerbála. Csájn szerkezet. A nem kinai3 milla. Kinai 1 milla.Jól működött, tetszett ezzel megoldanám a bálázást.Tavaszig gondolkodom rajta.Közben néztem rendkezelőt,szétdobálom, 3 nap megszárad lehet bálázni.Gyorsnak kell lenni,akinek kint van a lucerna 5 napig az nem biztos hogy nem ázik.

              Komment


                Magamnak gyártom a szénát!Vettünk most nagybálásat.Lovak ennék.El volt ájulva a nagygazda a termékétől.Zöld nem büdös,de olyan mint a spagetti,egyfajta fű van benne.A ló kínjába eszi.No majd az enyém.....Űzzük...

                Komment


                  Üdv! Isteni időjárás,igaz csapadék mentesen.Még lehet el tudom vetni a szénának valót.Lesz egy kis eső megdolgozzuk a földet mehet bele a fűmag. Igaz csak fél hektár de az is ad valamit.űzzük4

                  Komment


                    nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Lesz egy kis eső megdolgozzuk a földet mehet bele a fűmag.
                    Nálunk két napot esett,de a száraz repedések azonnal elvezették nagyon drága a szántás:két évre való vas és üzemanyag is elmegy....azért"űzzed"
                    emu, Che és zahi kedvelte ezt.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Megoldjuk okosba, bartelba.Segítünk egymáson.A traki jó nagy, gyorsan felborítja azt a fél hekit.Nem vetek bele az idén úgy döntöttem.Félek kifagy a gyenge növény. December elején kutya hideg lesz -10 ek. Várok márciusig. Addig Űzzük!
                      mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment


                        Mindenki felkészül a téli álmára ,úgy látom.Minden jó,minden működik.Nincsenek kihívások. A lópikulát! Minden nap harc, minden nap háború!Sötéttől sötétig küzdelem.Széna, szalma, istálló trágya stb...... Űzzük!
                        Atti69 és mátéapu kedvelte ezt.

                        Komment


                          Mátéapu!Legalább te mindenütt vagy.Te nem készülsz a téli álomra. Ez kell.Ha fölötte vagyunk 50 -nek csak bóbiskolunk, kialakul a demencia.Csináljuk ,űzzük.
                          mátéapu kedvelte ezt.

                          Komment


                            Haladjunk... ki így..ki úgy.. űzzed,hajrá! Nekem különben tetszik..

                            Komment


                              Akkor zsír,ahogy szoktam mondani.

                              Komment


                                nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Te nem készülsz a téli álomra. E
                                Ami nem érdekel azt kihagyom..! Én a nyárra készülök! "Nézz előre"egész életemben ezt tanultam,ha azt nézed ahol vagy,ott maradsz.....
                                Che, madorka és Atti69 kedvelte ezt.
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X