Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr 650 Café racer, csináld magad de hogy?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nekem volt CNC eszterga. CNC maró és hagyományos eszterga gyak. órám is. Bár hagyományos eszterga csak 1 évig a 2 éves képzésél. De azért hasznos az.

    Sepy, tele a postaládád, nem tudok válaszolni a leveledre.

    Komment


      Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nemes Pista


      Németországban ilyen jó szakik is vannak???...Mert akkor igaza lehet az öregasszonynak, hogy szír agysebészekkel kell pótolni őket...
      https://youtu.be/HusBH5FZ3xI

      A Péterrel kavezok reggelente ha delelöttös vagyok. 1.20 tol tessék lesni a videót. ...

      Nincs a magyar SZAKEMBERREL SEMMI baj....csakhát meg kéne fizetni...

      - - - Updated - - -

      Én is szívesen dolgoznék otthon! De ha nincs munka....jelentkeztem ezer helyre. Mindenhonnan negatív válasz....vagy válasz sem jött...ez van. 'Szertenézett s' nem lelé honját a hazában '

      ...

      Komment


        Az igazi szakmunkás képzés hiányára nálunk is most kezdenek rájönni csak az a probléma akik jelenleg oktatják azok is csak könyvből tanulták
        Két éve eljött egy motoros ismerősöm,hallotta széthúzok egy traktort.Mondom nem vagyok profi,nem baj,de ő még nem csinálta.. a srácoknak had tudja megmutatni mi a sorrend.Nem volt kezdő és jó volt vele dolgozni,tényleg ö is egy ismerősön keresztül beajánlott oktató!Szerintem a jobbik fajta,nem szégyellte összekenni magát!!!
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Tegnap láttam én is egy vaci új Porsche-t. Hatalmas széles meg minden ahogy a márka megköveteli. ZÖLD RENDSZÁMMAL ! Nem vagyok a környezettudatosság ellensége, de ez nagyon viccesnek tűnt számomra. Egy Porsche, amit áram hajt !

          Komment


            Lehet jobban gyorsul, lehet nagyobb a végsebessége, de egy sportkocsit benzinmotor hajtson. Ne traktorba való dízel, és ne porszívó. Én is így vagyok ezzel.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              Hibridek is kaphatnak ződ rendszámot ha van rajtuk dugó(szóval azt a pici pufferaksit hálózatról is fel lehet tölteni).
              Innentől kezdve meg ott a benzinmotor, meg ott van a villanymotor(vagy villanymotorok).
              Így jobban gyorsulhat mint egy benzines, de ott a benzin motor is.
              Mi a gond?

              Komment


                A hibrid járművek azért jók, mert egyesítik a benzines és a elektromos járművek hátrányait. És kész aranybánya a szervízeknek.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Tegnap láttam én is egy vaci új Porsche-t. Hatalmas széles meg minden ahogy a márka megköveteli. ZÖLD RENDSZÁMMAL ! Nem vagyok a környezettudatosság ellensége, de ez nagyon viccesnek tűnt számomra. Egy Porsche, amit áram hajt !
                  Tökigazad van ! Az összeomlásom akkor volt amikor - azt hittem nem jól látok - jaguár , kombi , diesel - naottlettvóna jó beles.... ni .

                  Komment


                    Nemes Pista
                    ha a gyartosoron elkopik egy tengely, le kell gyártani...írsz egy tengely miatt egy programot? ???
                    ...Á, dehogy...lecserélik az egész gyártósort...Ahogy a Citroen Xsarámban (ér kb 500 ezer Ft-ot) ha elromlik az index kapcsoló, akkor vehetek 100 ezer Ft-ért (nem vicc!!!) komplett kormánykapcsolót, amiben IC-k vannak, számítógépes szalagkábelek, stb. Gagarin űrhajójában nem találtál volna ilyesmit, pedig annak a Földet kellett megkerülnie...Ez így logikus, meg gazdaságos...

                    Komment


                      ...Á, dehogy...lecserélik az egész gyártósort...Ahogy a Citroen Xsarámban (ér kb 500 ezer Ft-ot) ha elromlik az index kapcsoló, akkor vehetek 100 ezer Ft-ért (nem vicc!!! ) komplett kormánykapcsolót, amiben IC-k vannak, számítógépes szalagkábelek, stb. Gagarin űrhajójában nem találtál volna ilyesmit, pedig annak a Földet kellett megkerülnie...Ez így logikus, meg gazdaságos...
                      Mi veteránosok pedig kifúrjuk a műszerfalat, és felrakunk egy háromállású kapcsolót.
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        ...furhatod, banyeg - aztán meghámozzuk az optikai kábelt és...........

                        Komment


                          wsievers
                          Mi veteránosok pedig kifúrjuk a műszerfalat, és felrakunk egy háromállású kapcsolót.
                          Sajnos ez kb. annyira működőképes, mint ha elromlana a számítógéped processzorában valami és megpróbálnál bekötni egy három állású kapcsolót...

                          Minden mikroelektronika benne, úgyhogy a hagyományos kapcsolók, relék felejtősek. A szellőző ventilátor kapcsolóegysége sem egy fokozatszabályzó kapcsoló, hanem mikroelektronika...Ja, az csak 30 ezer Ft......Szóval, a franciákra nem csak Trianon miatt tudok haragudni...

                          Komment


                            Mi veteránosok pedig kifúrjuk a műszerfalat, és felrakunk egy háromállású kapcsolót.
                            A Fiat-ritmómból elszállt a világítás a kasznit kifoltoztam,de a panel elázva összerohadva három réteg összelapitva... egy karácsonyi szórakozásom volt két hétig szétszerelni,lerajzolni,vezetékekkel kicserélni,beforrasztani minden nyomtatott áramkört igaz nem fért a régi helyére ,viszont többé semmi gond nem volt az elektromos részekkel
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Megjött a Jézuska. Kaptam az asszonytól egy 8 részes központfúró készletet, meg egy 24 darabos kobaltos spirálfuro készletet. Munkatársam most írt, zoknit kapott meg tusfürdöt.....imádom a Feleségem.

                              Fiat ritmom nekem is volt. Rohadt mint a teszkos csirkecomb....meg Citroen XM.....eldurannt a csodálatos hidraulikus magasság szabályozás. Ki rázta a belemet a szerelöig.....de most mit várunk egy olyan néptől amelyik megeszi a csigát, ami a saját taknyán csúszik...
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Nemes Pista; 2016 dec. 24, 21:09.

                              Komment


                                Sajnos ez kb. annyira működőképes, mint ha elromlana a számítógéped processzorában valami és megpróbálnál bekötni egy három állású kapcsolót...
                                Az ezt megelőző számítógépem házába flexxel vágtam bele a táp helyét. A széttört ajzatba meg szalagkábellel volt beforrasztva a ram. xD
                                Mindent meg lehet oldani. Elég erő kell hozzá csak.
                                Az a pár vezeték és a megkerülő áramkör, kívül vezetve kábelbilincsekkel...Nem értem, mit értetlenkedtek.
                                Click image for larger version

Name:	2510172_c26058f2850d05d56b242555bfc4b359_wm.jpg
Views:	1
Size:	66.0 KB
ID:	150470
                                Kaptam az asszonytól egy 8 részes központfúró készletet, meg egy 24 darabos kobaltos spirálfuro készletet.
                                Én akksitöltőt kaptam.( az enyém már szörnyű állapotban volt)
                                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 dec. 24, 21:31.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X