Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr 650 Café racer, csináld magad de hogy?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kész vagyok a szereléssel. Világít, dudál már az új szerelvényekkel is. Viszont a gyujtáskapcsolóm 2 izzós Izs. Nagyon szépen elterveztem, hogy az eddig üresjelzőként funkcionáló , a sima váltó beszerelése után funkcióját vesztett zöld jobb oldali visszajelzőm fényszóró visszajelzővé kötöm át. Csak mivel az direkt +ot kap(amikor akar), és a lámpánál is a + van, így aztán most mindenféle kombinációkban világít. Kell nekem egyáltalán kínlódnom a visszajelző megteremtésével? Végső soron teszek fel egy külsőt.

    - - - Updated - - -

    Nah. Elszeparáltam mindent mindentől zsugorcsövekkel, egy nem galléros izzóra ráforrasztottam a drótokat, és lezsugorcsöveztem azt is. Egyik oldal a távolsági fülére, egy a testre. Mekkora macera, hogy minden visszaalakítható legyen.
    A Simson hátsó lámpa szépen megáll a ferdére vágott fekete elektromos kötődobozon(ami szépen felvette a sárvédő ívét-stabil lett a rendszer), de így elég volt az FP-230 eredeti két alsó furata, és nem világítja az eget a Simsonlámpa. Randa, mint a bűn, de működik.
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 febr. 18, 00:22.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Randa, mint a bűn, de működik.
      Képet!

      Komment


        Tessék, ha neked ez kell :
        Click image for larger version

Name:	WP_20170218_00_06_22_Pro.jpg
Views:	1
Size:	192.1 KB
ID:	151477Click image for larger version

Name:	WP_20170218_00_06_48_Pro.jpg
Views:	1
Size:	201.8 KB
ID:	151478Click image for larger version

Name:	WP_20170218_00_07_41_Pro.jpg
Views:	1
Size:	197.3 KB
ID:	151479
        Ezért a sok E betűért ment a hercehurca...ezek a cuccok csak ideiglenes jelleggel kerültek fel.
        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 febr. 18, 00:21.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Ez így már rendben van. A reflektor visszajelző kék színű legyen. Ezzel így már át fog menni! A blokkot jól takaritsd le! Olajfojas a vizsgán ne legyen! Arra a kb 10 percre legyen száraz a blokk. Utána már mindegy.

          Komment


            Be sem indítják műszakin általában kivétel ha csak járó motornál tudják ellenőrizni a villamos berendezéseket.

            Komment


              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tessék, ha neked ez kell :
              [ATTACH=CONFIG]35448[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]35449[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]35451[/ATTACH]
              Ezért a sok E betűért ment a hercehurca...ezek a cuccok csak ideiglenes jelleggel kerültek fel.
              Az a hátsó lámpa tényleg elég ocsmány. De legalább szabályos


              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Be sem indítják műszakin általában kivétel ha csak járó motornál tudják ellenőrizni a villamos berendezéseket.
              Nekem még sosem kelletett beindítani a Pannóniát. Pedig világítás csak járó motornál volt. Most meg, robogó gyújtással már nem is kellesz beindítani.

              Komment


                Most meg, robogó gyújtással már nem is kellesz beindítani.
                Igen az akkor is tölt,ha áll a motor
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Idekint bizony beinditják a kipufogó gáz miatt.

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Igen az akkor is tölt,ha áll a motor
                    Sajnos még nem. De a világítás aksiról megy.
                    Nemes Pista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Idekint bizony beinditják a kipufogó gáz miatt.
                    Most elképzeltem hogy a Pannónia kipufogóba bedugják a szondát, én meg beindítom. Tavalyi benzinnel, 1:20-as keverékkel, hidegen, szívatóval
                    Pár másodperc után a műszer meg nem mér semmit mert a csöve eltömődik az olajtól

                    Komment


                      Kicseréltem a helyzetjelzőt kékre. Találtam egy Izs lámpafejet, abban a befogató alugyűrű bent volt, csak egy átlátszó kék műanyagot kellett beleszabni. Tettem fel 6-os sarukat, kapott egy Banner 11Ah-s akksit. Holnap megnézzük a tavaszi első indítást, utána lepucolom a blokkot és a hajtást. Aggódok kicsit, hogy fogják beindítani olyanok, akik még sohasem láttak Zündzeitpunkt-Versteller szektort.
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        Idekint bizony beinditják a kipufogó gáz miatt.
                        Nem várt problémák !

                        - - - Updated - - -

                        Ezért a sok E betűért ment a hercehurca.
                        Az élelmiszereken, meg pont az a baj !

                        Komment


                          Ne aggódj. A Dekra rendszerben ( ez az összes forgalomban lévő gépjármű műszaki adatait és használati útmutatóit tartalmazza) megvan a Te motorod is. Be tudják indítani.

                          Kétütemű motoron alapból nincsen Abgas Grenze, 4 ütemün is csak 1995 től, de attól függetlenül megnézik.

                          Komment


                            Nem várt problémák !
                            Nem probléma...beindul. Az akksi miatt aggódtam. A 2*4Ah-t gyorsan lekapta, ha szórakoznak vele.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              Hát ne hagyd benne a gyújtáskulcsot!
                              Tologatni, fékpadozni meg fényképezni anélkül is tudják. Ha be akarják indítani akkor meg szóljanak neked, mész és beindítod(gondolom ott leszel közben a váróban)
                              Nekem mondjuk még csak 2x volt műszakin, de sose hagytam benne a kulcsot. A 2. műszakin szóltak hogy valami km adatot varázsoljak már elő mert le kell fényképezni. Hát, akkor még működött a digitális óra annyira hogy kiírt egy rakat nullát
                              Most kíváncsi leszek mit szólnak hozzá, már semmit nem csinál. Lehet le is kellene ragasztani...

                              Komment


                                Most kíváncsi leszek mit szólnak hozzá, már semmit nem csinál. Lehet le is kellene ragasztani...
                                Vagy ideiglenesen teszel rá egy eredetit?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X