Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr 650 Café racer, csináld magad de hogy?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy ideiglenesen teszel rá egy eredetit?
    Az a baj hogy a fényszóró és az irányjelző visszajelzők is az órában vannak(azok működnek)

    Komment


      (gondolom ott leszel közben a váróban)
      Nem leszek ott, ez a lényeg. Csak a motor megy, én nem. Bolondbiztosra kell megcsinálni mindent.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        Ragassz rá egy matricát. Ahogy a játékokon. Magyarázd meg, hogy ebben bioimpedancián alapuló, neuro-pszicho akkusztikus sebességmérő van. A gép jeleket ad a vezetőnek, aki érzékeli a sebességet.

        - - - Updated - - -

        Wsievers: Rakj még rá 10-20 ledet és égőt akksiról. Meg kis villogtató elektronikát, zümmögőt. Tudomásom szerint a nem tilos az extra visszajelző lámpa. Találják meg a karácsonyfafüzérben, ami kell.
        Nekem egy helyen azért nem vizsgáztatták le a Pancsit, mert nincs rajta index. Áttoltam egy másik helyre. Ott a srác a saját
        derékszíját tette fel az ülésre és fotózta le, mert kell kapaszkodó.
        Beindítani meg se próbálták, én is fél óráig rugdostam az udvaron.

        Komment


          Rakj még rá 10-20 ledet és égőt akksiról. Meg kis villogtató elektronikát,
          Aztán majd kitalálják hogy az a légzsáknak a visszajelzője, és azért nem engedik át !

          Komment


            Ezért a sok E betűért ment a hercehurca...ezek a cuccok csak ideiglenes jelleggel kerültek fel.
            Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de miért kell az E betű? Nem hiszem, hogy egy Skoda 100 vagy Lada 2101 túl sok E betűvel rendelkezne, mégsem cserélgetik a lámpákat. Nem is kell. Én sem szoktam. A rendelet hülyén van megfogalmazva, félreérthető, de az sem írja elő olyan járműveknél, amiknél új korában nem volt. Szerezzünk papírt a minisztériumból erről?
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              Csak az a baj ők sem tudják melyiken volt csak általánosítva keresik.

              Komment


                Csak az a baj ők sem tudják melyiken volt csak általánosítva keresik.
                Szerintem meg azt sem tudják mit jelent az E betű. Mindenesetre jól bele lehet kapaszkodni, ha kellemetlenkedni akarnak.
                Everything is better when you decide you don't care.

                Komment


                  Félreértetek. Nem ebben az országban fog vizsgázni a Nyipró.
                  Vas Csabitól jön még két új kipufogókönyök a projekthez. A tükröket felszereltem. Beindult a vas elsőre, kész vagyok.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem leszek ott, ez a lényeg. Csak a motor megy, én nem. Bolondbiztosra kell megcsinálni mindent.
                    Akkor írj hozzá egy használati útmutatót
                    Szépen képekkel hogy melyik karbin melyik bizbaszt hogy kell állítani ha ezt meg azt csinálja a gép
                    Abból amit Keszin láttam szerintem átfutnák az első oldal felét, rápillantanának a következő 3-4 oldalra és inkább nem indítanák be

                    bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ragassz rá egy matricát. Ahogy a játékokon. Magyarázd meg, hogy ebben bioimpedancián alapuló, neuro-pszicho akkusztikus sebességmérő van. A gép jeleket ad a vezetőnek, aki érzékeli a sebességet.
                    Nem is a sebességmérő a gond. Az nem érdekli őket. Nekik az össz megtett kilométer kellene. Mert ugye azt hivatalosan minden járműnél minden műszakin rögzíteni kell az óratekergetések ellen.
                    Hát nálam ez az érték idén sem lesz rögzítve


                    bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    nem vizsgáztatták le a Pancsit, mert nincs rajta index.
                    És kértek érte pénzt? Mert ez pont egy olyan kivételes része a jogszabálynak amit nem lehet máshogy értelmezni.
                    Persze a gond ott kezdődik hogy akárhová mész ügyet intézni ebben a drága országban az ügyintézőknek fogalmuk sincs a jogszabályokról amik alapján dolgozniuk kellene. Ehhez társul még egy jó adag hülyeség is, a vége meg az hogy olyan jogszabályokat találnak ki amik soha nem is voltak. De azt ugye egyszerűbb mint utánanézni...

                    Komment


                      A motorkerékpárok hátsó lámpáinak követelményeit meghatározó, az 1958-as ENSZ-EGB egyezményhez tartozó, 50. számú előíráshoz Magyarország 1988. 11. 14-én csatlakozott. Az e dátum előtt forgalomba helyezett új járművek esetében nem ildomos kérni, hogy a hátsó lámpa jóváhagyási jellel rendelkezzen. Ez a dátum sem azt jelenti, hogy Magyarországon nem lehetett forgalomba helyezni jóváhagyási jel nélküli motorkerékpárokat. Az előírás szövege szerint Magyarország ettől kezdve nem utasíthatta el olyan járművek forgalomba helyezését a lámpa miatt, ha az megfelelt az előírásnak.

                      A fényszórónak nem nézek most utána, de hasonló a szitu.

                      - - - Updated - - -

                      Félreértetek. Nem ebben az országban fog vizsgázni a Nyipró.
                      Ennek más országban is igaznak kellene lenni. Ha Németország, akkor 1986-os a dátum.
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        Nem kértek, neki se álltak.

                        Komment


                          Az E betűről itt németben:

                          Ha ott van akkor örülnek, mert ott van és minden simán megy. Ha nincs ott akkor nekiállnak a jogszabályokat lesni, ami órabéres buli. Azért tanácsoltam Wsievers szaktársnak az e betűs lámpák installálását, mert mint pénzben mint sikerben megéri. Én mindig a gyári lámpát teszem fel elől hátul, de nekem már benn van az E betű.

                          Hát ez ilyen lett:

                          Click image for larger version

Name:	20170220_182738.jpg
Views:	1
Size:	197.9 KB
ID:	151491
                          Click image for larger version

Name:	20170220_182731.jpg
Views:	1
Size:	198.8 KB
ID:	151492

                          Komment


                            Itt tartok most. A blokkon minden csavar sárga horganyozott, viszont a motor többi része ezüst. A hátsó telókat ugyanúgy módosítottam, mint a múltkor. A generátor gyári csapágyai helyett 6203C3 csapágyakat raktam be. Mivel a gyári csapágy szélesebb, ezért tavtartokat esztergáltam. A ventilátor felöli oldalon a tengelyre kell a gyűrűt illeszteni, a fogaskerek felöli oldalon pedig a csapágy külső gyürűjénel hezagolunk. Click image for larger version

Name:	20170324_194148.jpg
Views:	1
Size:	203.0 KB
ID:	151617
                            Click image for larger version

Name:	20170324_194200.jpg
Views:	1
Size:	206.0 KB
ID:	151618
                            Click image for larger version

Name:	20170324_194205.jpg
Views:	1
Size:	203.6 KB
ID:	151619

                            Komment


                              Dnepr olajteknő 650 km után, alul látható egy winchestermágnes 5mm vastag acélszemcse bevonattal. Click image for larger version

Name:	WP_20170403_17_25_33_Pro.jpg
Views:	1
Size:	200.2 KB
ID:	151740
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                5mm vastag acélszemcse bevonattal.
                                Ez most jó?

                                Gondolom amit megfogott az nem károsít,de ez normálís???
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X