Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr 650. .... csináld magad. De hogy?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Tessék, itt van, méricskélj:
    Click image for larger version

Name:	1210336465_06.jpg
Views:	1
Size:	20.7 KB
ID:	143769
    Click image for larger version

Name:	1210336459_07.jpg
Views:	1
Size:	23.0 KB
ID:	143770
    Click image for larger version

Name:	13861942.jpg
Views:	1
Size:	201.5 KB
ID:	143771
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 febr. 15, 15:09.
    Che és Nemes Pista kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #32
      Szivesen cserélnék, de mire innen haza postázom, te meg ki....hát nem kicsit dobná meg a hengerfejek árát.

      - - - Updated - - -

      Wsievers koszonom! Hetfőn keresek bent a cégnél cuccot és alkotok valamit.
      Fergusson kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        No kiegyensúlyoztam a hajtokarokat. A hajtókarok felső része 370,8 gramm lett/darab. Csavarokkal alsó csapágycsészével együtt a két hajtokar között 0,5 gramm eltérés van. Tennék fel képet de nem tölti fel már probáltam 5 x hogy a jó isten szomorítsa meg. Az..

        Komment


          #34
          Tennék fel képet de nem tölti fel már probáltam 5 x hogy a jó isten szomorítsa meg.
          Próbáld meg az egyeszerű feltöltést, akkor talán sikerülni fog...nekem bejött

          Komment


            #35
            Okés. De hogyan kell?

            Komment


              #36
              Nemes Pista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Okés. De hogyan kell?
              Válaszolhatsz a szövegből kiemelten és idézettel, ha -valamelyik meg van,annak az ablaknak a felső sorában vannak ikonok, ahol ki kell keresni a "kép hozzáadása" ikont ( most nálam, jobbról a harmadik)majd erre rákattintasz, kiírja: kép hozzáadása,ahol a "számítógépről" kell választani, azon belül pedig a jobb alsó részben van, hogy, "egyszerű feltöltés", aztán, gondolom a többi már menni fog...
              CZsolti kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                Hát ez a kép feltöltés későbbre marad. Tudom de innen kb 25€ a posta. Tegnap vettem egy pár hengerfejet alapméretes hengerrel 45€ postával. Az enyémek már ultrahangos mosóban el lettek mosva, csodaszépek. Nem mondom hogy nem de majd csak ha megyek magyarba akkor.

                - - - Updated - - -

                Megprobáltam de amikor a kép feltöltése ikonra megyek miután kiválasztottam a képet semmi nem történik. Se homokóra se semmi...

                Komment


                  #38
                  Megprobáltam de amikor a kép feltöltése ikonra megyek miután kiválasztottam a képet semmi nem történik. Se homokóra se semmi...
                  Sajnos, nem tudom, hogy mit "ronthattál" el...én próbáltam, nálam minden úgy megy,ahogy kell...szerintem lesz itt,aki profibb az ilyen témában, előbb-utóbb csak ide talál és segít...

                  Komment


                    #39
                    Click image for larger version

Name:	1654397_697364470301611_415790645_n.jpg
Views:	1
Size:	43.1 KB
ID:	143785
                    megy ez...
                    1. kép hozzáadása ikon
                    2. számítógépről fül
                    3. fájlok tallózása (kikeresed ami kell)
                    4. Fájl(ok) feltöltése gomb

                    ezek után meg jelenik a válasz mezőben a kép, még egy kis mondandó mellé és kész

                    u.i.: én a gyors válasz mezőben ügyködöm. Milyen böngésződ van?
                    Utoljára szerkesztve a következő által: OdinHEM; 2015 febr. 17, 19:00.
                    CZsolti, sepy és mátéapu kedvelte ezt.

                    Komment


                      #40
                      Click image for larger version

Name:	20150217_195048.jpg
Views:	1
Size:	117.5 KB
ID:	143786 ezt irja ki hogy szomorodjon meg

                      Komment


                        #41
                        Nemes Pista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        [ATTACH=CONFIG]26563[/ATTACH] ezt irja ki hogy szomorodjon meg

                        Hurrá! Sikerült! Gratula...fog ez menni!

                        Komment


                          #42
                          Click image for larger version

Name:	20150217_195035.jpg
Views:	1
Size:	129.7 KB
ID:	143787

                          Click image for larger version

Name:	20150217_195054.jpg
Views:	1
Size:	118.7 KB
ID:	143788

                          No talan most sikerult

                          - - - Updated - - -

                          Mindig csak öveget irt ki. Kepet nem lattam. A szoveget meg mindig kitoroltem.

                          - - - Updated - - -

                          Tegnap behoztam a ket hajtokart, letettem az asztalra mielött neki álltam volna faragni őket.Gyári állapotban, csak el voltak mosva. Jöttek mentek a Kollégák, nézegették és ebédidőben aztán megkérdeztek hogy minek a hajtokarja. Megmondtam. Következő kérdés: Mikor lesz készre munkálva merthogy ez nyers. Mondtam hogy ez már kész, működő motorból lett kiszedve. Volt értetlen nézés....
                          Utoljára szerkesztve a következő által: Nemes Pista; 2015 febr. 17, 20:45.
                          OdinHEM, UK és 4 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            #43
                            Üdv Szakik.

                            Karbi téma. Ahogy vissza olvastam van aki a K31 es karbit használja, van aki K68 ast. Melyik a jobb? Melyiket lehet kapni újan? Nézegettem itt az ebayen Moto Guzzi 650 V nek a karbilyát. Nehéz kifogni, ha van azonnal le kell ütni. Működne vele? Van valami bevált porlasztó típus? A közösítő egy karbival megoldás nem erdekel. Nagyon trágyán néz ki. A válaszokat előre is köszönöm.

                            Komment


                              #44
                              K-301 van, de az szar. Az enyém is olyan. Nézz valami normálisat, K63/K68 már jobb egy fokkal de azokat is hamisítják. PZ28D, de az inkább oldaltszelepeltre való, bár UK Uralján is tudtommal az van. Én nem próbáltam még, de sokan esküsznek rá. Vagy valami minimum 28-as modern karbi(akár kínai is), vagy BMW Bingek.
                              Függőleges vagy vízszintes a felfogatásod? Én K68 at nézegetek ez ügyben, és Jikovot.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 febr. 18, 17:17.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                #45
                                Függőleges. A pz28at V.Csabi mondta de azt tudom hogy az inkabb oldalszelepeltre passzol. Az ebayen van egy tonna 28 as torokkal 2T 4T vegyesen. A bing 450€ használtan... a Dellorto csak 200. Este szétnézek mi van még.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X