Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Általános vélemények

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Sajnos sok hiba van benne!

    A hirdetés lejártáról mot is küld emailt, de nincs link vele amivel azonnal oda lehetne jutni!

    A hirdetéseken nem szerepel a lejárat dátuma, csak a feladás ideje. Ez azért is probláma mivel nincs olyan gomb mint régen, hogy a hirdetés megújítása csak szerkesztés , ezért nem lehet tudni, hogy megujult-e a hirdetés.
    A régi formátumból megmaradt a kiemelés "prémium" hirdetések formában, de az új oldalon nics olyan gomb ahol el lehetne érni és alkalmazni lehetne!
    Azonfelül nincsenek meg azok a pontok sem amikkel a kiemeléseket lehetett "fizetni"!

    Röviden én ennyit vettem észre!

    Komment


      #32
      Én meg annyit kedves Nyuszifül, hogy végre hírt adsz magadról. Örömmel látom, hogy ismét itt vagy.

      Komment


        #33
        régi igényesebb volt
        Gyanítom hogy az egész varia, csak a reklámterületek kialakítása miatt volt szükséges !

        Komment


          #34
          Hát ez tényleg szörnyű lett.
          Everything is better when you decide you don't care.

          Komment


            #35
            Azért vált szükségessé ez a váltás, mert a régi már nagyon elavult volt. Ráadásul míves kézimunka eredménye volt a régi, ennek minden előnyével és hátrányával. Sajnos az idő előrehaladtával a hátrányok sokasodtak és egyre több kézimunkát igényelt volna a folyamatos ráncfelvarrás. Ezekre pedig szükség van, nem azért, hogy "trendi" legyen az oldal, hanem a folyamatosan változó internetezési szokások, a folyamatosan fejlődő technológiák miatt. Az a fura egy ilyen weboldalban, hogy ha nem fejlesztik, akkor nem az történik, hogy konstans funkcionalitással elműködik, hanem egyre rosszabb lesz. Egyre több hibát produkál és egyre több feladatot generál az üzemeltetése.

            A jelenlegi változat már nem egy egyedi megoldás, hanem "gyári" motor hajtja. (mint például a fórumot.) Ez ad reményt arra, hogy időtállóbb lesz, folyamatosan kapja majd a gyári frissítéseket.

            Az viszont tény, hogy az átállás nehézségekkel jár a felhasználók számára is, ezt el kell sajnos fogadni. Cserébe nem is előnyöket sorolnék fel, inkább csak azt, hogy a jelenlegi tulajdonosa komolyan gondolja az oldal jövőjét, ezért rengeteg energiát tett most bele, hogy még sokáig elpöföghessen.

            Nyilván rengeteg hiányosság van még, többek között az átjárás a fórum, ural.hu és egyéb oldalak valamint a vetarán apró között. Ezeket újra ki kell építeni, ebben segítséget fogok nyújtani majd én is. De amúgy én is csak szemlélője vagyok már a változásnak.

            Annak pedig örülök, hogy tetszett a régi , de elfogadtam én is, hogy nyugdíjba ment.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #36
              Kár, hogy nyugdíjba ment........
              Remélem nem sértek meg vele senkit, de nekem egyáltalán nem jön be. Bocs.
              A régi hibátlan, átlátható volt. Azt nem értem, hogy mitől változnak az internetezési szokások. Vagy miért kell emiatt átállni egy ilyen oldalra. Ez olyan mint az olx és jófogás harca volt. (tudom hogy teljesen más szitu) Abból is az került ki győztesen, amelyik egy rakat sz....Bocs, de az ilyenek nagyon idegesítenek.

              Komment


                #37
                A technológiák fejlődnek, csupán erről van szó. Nyilván béna példa, de olyasmiről van szó, mintha kétütemű lett volna a réginek a motorja. Mostanra már sok helyről ki lett tiltva, és belátható, hogy komplett motor csere nélkül nem működhet tovább. Kézműves munkával pedig négyütemű motort építeni, hát nem'tom. Ehhez tíz évvel fiatalabbnak kellene lennem, kb., annyinak, mint amikor a régit megcsináltuk.

                Fejlődnek a böngészők, amiket használunk és másként viselkednek. Hasonlóan fejlődnek a szerverek is amin üzemeltetik az oldalt. Változtatás nélkül úgy nem tud tovább működni, hogy kicserélődik alatta az a platform amin működik.

                Talán egy érthető példa erre a telefonról való böngészés. A régit nem lehet így használni normálisan. Mondhatjuk, hogy nem baj, de a google most már hátra sorolja az ilyen oldalakat. Az viszont rossz a hirdetőknek is. Sok ehhez hasonló részlet van a dolog hátterében.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #38
                  Internetezési szokások változása, új eszközök jelentek meg (okos telefon, tablet), amire másképp kell fejleszteni hogy azon is élvezhető legyen.

                  Komment


                    #39
                    TZ
                    Nyilván rengeteg hiányosság van még, többek között az átjárás a fórum, ural.hu és egyéb oldalak valamint a vetarán apró között. Ezeket újra ki kell építeni, ebben segítséget fogok nyújtani majd én is. De amúgy én is csak szemlélője vagyok már a változásnak.
                    Nem nagyon vagyok képben a történéseket illetően, de ha így van akkor köszönöm Neked azt a munkát, amit beletettél! Meg mindenkinek köszönöm a munkáját, aki dolgozik azért, hogy fórumozhassunk!!!

                    ...De azért az is érthető, hogy egy az olajszagú, lassú, kopott, helyenként rozsdás, állandóan szerelgetni-állítgatni szükséges Pannóniát (vagy egyéb veteránt) kedvelő embert nem könnyű arról meggyőzni, hogy ez az újabb internetes fórum, környezetbarátabb, gyorsabb, csili-vili, magától működik... De hát mit tegyünk, elfogadjuk, ez van...

                    Komment


                      #40
                      Biztosan nem fejeztem jól ki magamat. Egyáltalán nem működik magától az újabb oldal sem. Maradva a motoros példánál, ez csak annyival tud többet, hogy többet lehet vele utazni, mint amennyit szerelni kell.

                      Erre érdemes is gondolni ilyenkor, hogy bizony valaki éjszakákon át bütyköli, hogy egyáltalán működjön valahogy. Ez egy ilyen sport.

                      De amúgy én már tényleg csak ilyen tanácsadó szerepben vagyok, nem is tudtam ennek a váltásnak az időpontjáról. Azért gondoltam, hogy írok pár mondatot, mert teljesen világos, hogy ez nektek inkább csak bosszúság elsőre és talán még másodikra is. De mivel tudom, hogy nagyjából mindez miért van, gondoltam igyekszem megvilágítani kicsit. Amúgy jó fej az oldal új üzemeltetője is, konkrét dolgokkal biztosan megkereshetitek.
                      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                      Komment


                        #41
                        Az egész veterán apró így, ebben a formában használhatatlan. Egy sima hirdetési oldallá vált, ahol a lomok közt nem lehet megtalálni semmit. Legalább a struktúrát meg lehetett volna tartani. Miért kell végignéznem a 300 darab sárvédőt, ha a Dneprre keresek egy hátsót? Ki a fenét érdekli a többi?
                        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 jan. 31, 18:54.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          #42
                          Miért kell végignéznem a 300 darab sárvédőt,
                          Szó szerint!Ezért nem igazán keresek a különböző hirdetésekben ,minden marhaság előjön hiába próbálok pontosítani csak még nagyobb kupacban kel lene kotorászni.Valahol említették a Tescot ha nem találom amit keresek nem járok többé oda,ez ennyire egyszerű.........
                          Azt viszont megértem,ha fejleszteni kell,hiszen ezért kellene"vape" a pannoniába is,az igényeink is ezt kívánják,viszont fura,ha ettől bonyolultabbá válik minden!
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #43
                            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az egész veterán apró így, ebben a formában használhatatlan.
                            HŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ! Ezt nem gondoltam volna. A kereső valóban használhatatlan! A saját hirdetéseimet nem tudom megkeresni vele úgy, hogy tudom mit írtam bele!
                            A kategóriák nélkül és a rossz keresővel nem lehet megtalálni konkrét dolgokat és alkatrészeket!

                            Ez így nem sokáig fog működni, mert a hirdetők is elhagyják az oldalt és a vevők sem itt fognak keresni, mivel NEM FOGNAK MEGTALÁLNI SEMMIT!

                            Valakinek szólni kellene az özemeltetőnek akinek módjában áll!

                            Komment


                              #44
                              Szervusztok!

                              Még mindig tanulom az új aprót,-végig olvastam már a szabályzatot is,de ugyan ott tartok mint amikor elkezdtem tanulmányozni,-sehol.Osztom a véleményem az előttem szólók negatív tapasztalataival,-ez így nem jó.Valószínű ezt az oldal üzemeltetője is fel fogja ismerni és majd változtat rajta,-remélem és gondolom.

                              Nincs benne semmilyen rendszer,ami megkönnyítené a célirányos keresést,arra meg nincs az embernek ideje és kedve se,hogy a gázálarctól a lőcsös kocsin át mindent átnézzen,ha keres valamit.

                              Egyedüli pozitívum,hogy nem lehet találkozni aprehendáló hozzászólásokkal,-ez viszont nagyon tetszik.

                              Megjegyzem soha semmit nem hirdettem még eladásra az aprón,pedig volna mit bőven,-de mindig visszatartottak a mocskolódások,kötözködések,-nincs hozzá már idegrendszerem,hogy kitegyem magam rosszindulatú emberek maceráinak.A másik az,hogy nagyon nehéz valamit úgy beárazni,hogy az mindenkinek elfogadható legyen,-a vevők olyan olcsón szeretnek hozzájutni,-mint a haszonvas leadási ára,de sok esetben még azt is sokallják,-akkor meg maradjon,-nem kér enni.

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                #45
                                Ha a profik nem tudnak eligazodni, mit szóljak ÉN ! De majd a szponzorok úgy is jelezni fogják hogy napi 10 látogatóért nem fizetnek !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X