Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Általános vélemények

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Szervusztok!

    Úgy tűnik valóban javul,ha megoldódik a márkánkénti keresés lehetősége és nem küldözget emailt az új hirdetésekről naponta (megjegyzem ez lehet,hogy kikapcsolható) és esetleg átjárást biztosít közvetlenül a fórumra,-akkor sokkal jobb lesz mint volt.

    Továbbra s tetszik,hogy nincsenek a szokásos rosszindulatú hozzászólások,bár hasznos volt az esetleges azonosításra vonatkozó kérdésekre a válasz lehetősége,-de akinek ilyen problémája van jöhet a fórumra.

    Talán még hasznos lett volna,ha az árakat konkrétan fel kellett volna tüntetni,de legalább az árverezésre utaló stílus megszűnt.

    Remélem sokat fog még finomodni az apró és jobban áttekinthető lesz!

    Akár így lesz,akár nem én mindenképp hálás vagyok az aprónak,mert az hozott ide a fórumra és talán nélküle nem kovácsolódott volna össze ez a jó társaság.

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #77
      Van hozzászólás szekció az újban is.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #78
        Amit én változtatnék, az a következő : Nem engedném meg, hogy kamu nevekkel hirdessenek az eladók ! Vagy vállalja fel hogy valójában kicsoda, vagy menjen a lecsóba ! Csak azok hirdetnek valós név nélkül, akiknek van takargatni valója. Nem akarok személyeskedni, de az ismert " kollégánk " is már az 5. nevét koptatja. De vannak bőven folyamatosan átkeresztelődő szarháziak ! Remélem ezt is olvassa a tulajdonos !

        Komment


          #79
          Merthogy mir-mur barátom, kicsit belekötök.
          Tény és való hogy valamilyen szinten jellemzi az embereket hogy egyik nevüket feladva felvesznek egy másikat (szarházi), viszont ő olyan dolgokkal kupeckedik, nepperkedik ami esetleg nekem lehet drága kincs.
          Sajnos én vagyok olyan béna, balfasz stb, hogy ha kincset látok csillog a szemem ezért a fent nevezettek gátlástalanul tudnak lehúzni, miközben én boldog vagyok.
          Megsértődhetek ezen én józan ésszel, de józan ésszel sohasem akarnék rozsdás vasat venni.

          Komment


            #80
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Amit én változtatnék, az a következő : Nem engedném meg, hogy kamu nevekkel hirdessenek az eladók ! Vagy vállalja fel hogy valójában kicsoda, vagy menjen a lecsóba ! Csak azok hirdetnek valós név nélkül, akiknek van takargatni valója. Nem akarok személyeskedni, de az ismert " kollégánk " is már az 5. nevét koptatja. De vannak bőven folyamatosan átkeresztelődő szarháziak ! Remélem ezt is olvassa a tulajdonos !
            Nem vagyok már kompetens, tehát csak úgy csevegés szintjén szólok hozzá. Ezen én is rengeteget gondolkodtam annak idején, de nem tudtam kitalálni, hogy milyen módon lehet ezt megoldani, egy ilyen alacsony költségvetésű és ingyenesen használható oldalon.

            Az a fura szabály, hogy nem lehet emailcím és telefonszám a szövegben, ezért volt, hogy ne tekergessék össze-vissza az elérhetőségeket, ne legyen az, hogy nem a hirdető az aki árul, hanem valaki nevében ad fel hirdetést. Valami picit ez is számíthatott, mert érdekes módon, kaptam reklamációkat érte. Voltak akiknek gondot okozott ez a szabály. De amúgy nyilván sokféleképpen kijátszható és főleg nem véd a kamu regisztráció ellen.

            Szóval a lényeg, hogy ez mindenkinek az érdeke lenne, tehát ha van jó ötletetek rá, akkor javasolhattok ilyesmit. Nyilván az oldal üzemeltetőjének hatványozottan okoz bosszúságot, ha csalók is használják a felületet. De mi lenne a megoldás?

            Szemelyi igazolvány fényképet nyilván nem kérhet az oldal, nem is lenne rá mód tömegessen feldolgozni és hát nem is adnák meg a hirdetők. Szóval ez nehéz.

            Lehetne azt, hogy beállni a vevők és eladók közé, az oldalon keresztül történne a fizetés, ami sok csalást megelőzhetne. (ismert lehetne az eladó bankszámlaszáma, címe) De ez már költség lenne valakinek és apparátust igényel. Gyakorlatilag egy Vatera szerű céget kellene csinálni. Annyit nyilván nem ér a dolog.
            Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2017 febr. 06, 16:24.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #81
              Email cím alapú szűrés nem jó, pár perc alatt lehet újat csinálni. Telefonszám alapú egy picit talán jobb(egy telefonszám egy regisztráció. Bár ez is csak akkor az igazi ha jelszóvesztés esetén telefon segítségével új jelszót lehet kreálni. De ez megint költség, amit nyilván nem várhatunk el.) De egy neppernek nem hiszem hogy gond a "céges" telefonját lecserélni néha.
              Cím és egyebek szintén bekamuzhatók...

              Nem véletlen az, hogy szinte bárhová be tudsz regisztrálni bármennyi felhasználót.
              Persze egyes helyeken van IP cím alapú szűrés, de azzal is foglalkozni kell, és ugye nem is biztos hogy azt szűröd ki vele akit kell.

              Komment


                #82
                Persze egyes helyeken van IP cím alapú szűrés, de azzal is foglalkozni kell, és ugye nem is biztos hogy azt szűröd ki vele akit kell.
                IP alapú szűrést hanyagolni kéne. Mivel a régebbi IPv4-es címek elfogytak(pl 192.168.1.x) ezért a szolgáltatók elkezdték CGN mögé pakolni az ügyfeleket. Ez annyit tesz hogy x cím alatt több emberke is van. Jellemző hogy megint az olcsóbb kiutat választották az IPv6 kiépítése helyett...

                Komment


                  #83
                  Emberek csak nálam ilyen tréé ez az új felület? Egyszerűen nem lehet hirdetést feladni. Állandó címhibára figyelmeztet, hogy "túl rövid" .... mit kér? komplett önéletrajzot? Aztán meg ha teleírom már hosszú is meg rövid is egyben. Taps a fejlesztőknek ! Ha már új oldal van, akkor miért nem hibás mezőre ugrik feladáskor és azt jelöli ki pirossal? Meg akkor már egy rövid üzenetet kérhetnénk oda hogy mi a rövid és a hosszú cím? Mert kisakkozni se sikerült ...

                  Click image for larger version

Name:	veteranforum-1.jpg
Views:	1
Size:	137.7 KB
ID:	151564

                  Click image for larger version

Name:	veteranforum-2.jpg
Views:	1
Size:	10.4 KB
ID:	151565

                  Komment


                    #84
                    Én már nem is nézem napokig ! Régebben naponta többször is ránéztem, de mióta belebabráltak ....

                    Komment


                      #85
                      Végig nagy betűvel írtad a Bosch szót, az a baja.
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        #86
                        Nem jól rémlik? A veterán apró el lett adva korábban, hogy mi van ma ott, az már szerintem rég más lapra tartozik...

                        Komment


                          #87
                          Hát, nem tudom, hogy jó volt-e ide a tetszik gomb? ...A lényeg, hogy anno állandóan az Aprón lógtam, most meg nem érdekel már...Mondhatnám azt is, hogy kívül esik a komfort zónámon,...de tudjátok mit, fogalmazok egyértelműbben: sz@r-nak tartom.

                          Komment


                            #88
                            Alapjában ezek az írások nem a Veterán apró tulajdonlásáról szólnak,-inkább a használhatóságáról.Amióta megújult,nem tudom átlátni.Átlátás alatt értem,hogy ha keresek mondjuk egy JAWA motort,vagy annak alkatrészét,akkor nem tudom úgy rendezni a hirdetéseket mint korábban.Beírom a keresőbe,hogy JAWA és minden más hirdetést is közé keverve jeleníti meg az aktuális hirdetéseket és nem tudom átlátni,hol az eleje és a vége.Azt megértem,hogy vannak kiemelt hirdetések,de azok kezelődjenek a saját kategóriájukban,azok elején.

                            Amióta megújult esetleg hetente egyszer,ha megnézem a fenti okok miatt.Remélem azért majd fog javulni!

                            Arra kérek minden hozzászólót,hogy nyilvánítsunk jobbító szándékkal véleményt,de ne mocskolódjunk,mert az apró,bárki tulajdona és pillanatnyilag akármilyen is,de térítésmentesen szolgálja az érdekeinket!Ne vegyük el az üzemeltető kedvét a munkától,mert azzal magunkat is károsítjuk.

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              #89
                              Igazad van! Elnézést, ha megbántottam vele az üzemeltetőt...Kezeljétek helyén a dohogásomat!

                              Komment


                                #90
                                Ne vegyük el az üzemeltető kedvét a munkától,mert azzal magunkat is károsítjuk.
                                Csak nem értem:az miért nem"üzlet"az üzemeltetőnek,ha nem bírunk magunkal és (annó)állandóan az aprót olvassuk??!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X