Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Moderáció a Veterán Aprón, de hogyan?

Collapse
This topic is closed.
X
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Szerintem ennek a hírdetőnek a hírdetései nem illenek a hírdetési profilba, vagy csak engem zavar ennyire!?
    Naidacule profilja

    Komment


      #47
      Szerintem ennek a hírdetőnek a hírdetései nem illenek a hírdetési profilba, vagy csak engem zavar ennyire!?
      Ez egy robot lesz. Több helyre be van regisztrálva mögöttes tartalom nélkül. Szerintem is törölni kellene.
      Che és taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        Robot, nem robot abszolút nem idevaló, úgyhogy "szeddalá"....
        Che és taluga kedvelte ezt.

        Komment


          #49
          Megint megjelent egy adag reklám. Láthatóan gúgli fordítóval magyarítva.
          Nem lehetne valami olyan biztonsági kódot alkalmazni amit a magyarul nem tudók jó eséllyel nem tudnak megoldani?
          Láttam már olyat hogy véletlenszerűen kért "matekpéldákat" az oldal. Pl kettő meg tíz, és az eredményt kelletett beírni. Bár gúgli fordítóval ezt is le lehet fordítani, de ha mondjuk szándékosan be van téve 1-2 + szóköz, vagy akár helyesírási hiba akkor talán nehezebb lenne a dolguk.
          Örs kedvelte ezt.

          Komment


            #50
            Ó, már megint!
            Kb. 20 perce már jelentettem TZ-nek.
            Most nekem kidobott egy ablakot, hogy: Szavazás: Milyen szigorú moderálást szeretnél a Veterán aprón?





            Szavazok is az első pontra!
            heeegany kedvelte ezt.
            "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X