Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Várható időjárás a börzenaptárában

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Várható időjárás a börzenaptárában

    Egy pár hete kisérletezek a időjárás jelentéssel az apró börzenaptárában.

    Néhány nappal az esemény előtt megjelenik egy jóslat. Természetesen csak annyira pontos, mint akármelyik másik időjárással foglalkozó oldal...

    Mi véleményetek, érdemes lenne ezt bevezetni itt a fórumon naptárában is? Vagy hülyeség?
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy pár hete kisérletezek a időjárás jelentéssel az apró börzenaptárában.

    Néhány nappal az esemény előtt megjelenik egy jóslat. Természetesen csak annyira pontos, mint akármelyik másik időjárással foglalkozó oldal...

    Mi véleményetek, érdemes lenne ezt bevezetni itt a fórumon naptárában is? Vagy hülyeség?
    Nem tartom hülyeségnek, legalább nem kell bekapcsolni miatta a TV-t vagy nem kell másik oldalra elkalandoznom azért hogy megnézzem az aznapi jóslatot.

    üdv, Odin

    Komment


      #3
      OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem tartom hülyeségnek, legalább nem kell bekapcsolni miatta a TV-t vagy nem kell másik oldalra elkalandoznom azért hogy megnézzem az aznapi jóslatot.

      üdv, Odin
      Tényleg jó ötletLehet ezt még fokozni útinfóval, netán sporthírekkel, valamint egy kis főzőműsor sem ártana kalóriatáblázattal a börze helyszínén megtalálható helyi specialitásokkal.
      Szerintem aki megakarja tudni az időjárást, kalandozzon az időjárás oldalra. Kb. 10 másodperc alatt elérhető bármilyen felvilágosító oldal és ki sem kell lépni a veterán fórumból.

      TZ! Amitől még féltelek az, hogy bármelyik meteorológiai intézet munkájából is merítenéd a "jóslatot" és a börzén bőrig ázunk fórumozók, pedig Te azt másoltad ide, hogy jó idő lesz, akkor hajlamosak lesznek Téged szidni az olvasók és nem azt az elvetemült időjóst akit idéztél!
      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

      Komment


        #4
        Jó az ötlet. Sokan döntenek az időjárás alapján, főleg, akik csak nézelődni járnak. A kemény magnak mindegy, ők nyomják éjjel-nappal
        -t5- aggályait nem osztom, a börzén bőrig ázó fórumozókat illetően, mindenki tudja a "jóslást" a maga helyén kezelni. Aki nem az meg vessen magára.
        -t5- kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Hát a kétharmad az nem tréfa!

          Szerintem, aki itt él, az nagyjából tudja, hogy nem lehet a Kárpát-medence időjárását olyan egzakt módon megjósolni, mint sok más pontján a világnak. Attól nem félek, hogy valaki megver a tévedés miatt. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy jópofának találjátok-e, vagy annyira felesleges, hogy jobb lenne egy Ady idézetet a helyére tenni, vagy valami egyebet.

          Most a Google-től kérem az adatokat, de ha folytatom a dolgot, akkor áttérek a worldweatheronline.com-ra, mert az egy nappal korábban jelez már valamit. Sajnos a magyar oldalak csak pénzért adják az adatokat automatikusan. (ez egyébként elég szánalmas)
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #6

            Komment


              #7
              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem egyszerű dolog az időjóslás.


              - három oldal három különböző prognózist mutat, néha komoly eltérésekkel,
              Erről beszélek én is!

              Emlékszem egy olyan Foci VB. közvetítésre, ahová szakértőnek a Zalatnai Cinit hívták meg, szépen járt a szeme jobbról balra a kamerát nézve, azt sem tudta milyen mérkőzés van, de mentségére legyen mondva, hibátlanul olvasott!

              --- Ez még eszembe jutott: ---

              TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              egy Ady idézetet a helyére tenni,
              JÖNNEK JOBB NAPOK

              Jönnek majd jobb napok is
              S egyszer
              (Be jó lesz, ki megéri)
              Torkig a förtelemmel
              S emlékezve
              Megállítjuk
              A gonosz széditőket,
              A tegnapi időket.
              TZ kedvelte ezt.
              A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

              Komment


                #8
                Ettől a topictól függetlenül akadtam a következőre, lehet, hogy már ismered:

                Budapest Weather Forecast and Conditions

                Az én monitoromon "ő" szolgáltatja az időjárás előrejelzést.

                Komment


                  #9
                  motorkami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ettől a topictól függetlenül akadtam a következőre, lehet, hogy már ismered:

                  Budapest Weather Forecast and Conditions

                  Az én monitoromon "ő" szolgáltatja az időjárás előrejelzést.
                  És meg vagy vele elégedve? Már amennyire értelmes ez a kérdés...

                  Utánanézzek, hogy milyen feltételekkel lehet felhasználni az adatait és hogy mennyire ismeri a városainkat. Meg az szokott még a gond lenni, hogy a jelenlegi adatokat exportálják csak, előrejelzést nem. Pedig nekünk az kell.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #10
                    Tudom,hogy November van.. naptárat frissítenéd!! 2014. !! hogy írhassak be programokat.!! Kösz. Üdv Attila

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X