Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Érdekes hirdetések :)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    jónak tűnik, el is kapkodták, de kérdés milyen anyagból van
    taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      kérdés milyen anyagból van
      Valószínűleg "olyanból " Illetve a tartalmát nézegetve, legalább a 30% át az életben nem fogod semmire sem használni.
      taluga, CZsolti és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Magyarok vagyunk,vagy mi a szösz?
        Szerszámkészlet kombináltfogó,harapófogó,csőfogó-nélkül?
        taluga, Titus és 3 további látogató kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #19
          Szerszámkészlet kombináltfogó,harapófogó,csőfogó-nélkül?
          Még jó ,hogy KALAPÁCS van benne !
          taluga, Trophyman és Titus kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            de az alukoffer fetisiszták kiélhetik magukat:-) :-)
            taluga kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Kicsit gyanakvással fogadom a minőségét illetően, de amúgy kalapács van harapófogó van mi baj lehet...
              És ekkor szembesülök a legfontosabb dolog hiányával: DRÓT nincs benne. Így már nem is kell.
              taluga, CZsolti és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                de az alukoffer fetisiszták kiélhetik magukat:-)
                (mert ez müanyag)....................................................................
                taluga, CZsolti és Titus kedvelte ezt.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #23
                  Már ilyen is van
                  USB kazetta digitalizáló walkman - Egyéb
                  taluga kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Már ilyen is van
                    USB kazetta digitalizáló walkman - Egyéb
                    Amúgy semmi értelme. Jack-csatlakozó minden Walkmanon-van. Kábellel becsatlakoztatod a mikrofon helyére a hangkártyán, letöltesz egy ingyenes zenei szerkesztő progit, amivel lehet hangfelvételt csinálni, elindítod a magnót, felveszed az egészet és elmented tetszőleges formátumban. Ja és megspóroltál 6990 Ft-ot.

                    Én meg kapok egy sört.
                    Fergusson, taluga és 4 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      jónak tűnik, el is kapkodták
                      Van még belőle bőven mindenfelé:Gruppi.hu - akció, közösségi vásárlás, olcsó, közösségi vásárlói oldal, akciós vásárlás, árengedmény, leértékelés, vásárlás jó áron, kiárusítás, utazás, wellness, mobil, mobiltelefon, híradástechnika,pc, tablet, android, iphone, netbook, traffipax, é
                      taluga kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Ez már gyanúsan olcsó, már az ár alapján is kételkedem a minőségében.
                        Inkább legyen ugyanennyi pénzért sokkal kevesebb szerszámom, de azok használhatók legyenek.
                        Már a 12ezres nagyonakcijós lidülös krova készletem minősége is nagyon a határon van, barkács célnak még megfelel, de mindennapos használatra már nem lenne jó. Hát ez a kismillió 188 részes komplett "garázsfelszerelés" 20-ért...
                        Lehet a csavarhúzó nyele kézben maradós, a fogó nyéltörős, stb. Persze lehet hogy tévedek, és ez az évszázad akciója
                        taluga kedvelte ezt.

                        Komment


                          #27
                          lidülös krova készletem minősége
                          Tegnap mosom az alkatrészeket benziben, az Aldis műanyag nyelű ecsetemmel. Nem vettem észre, hogy az ecset belecsusszant a benzinbe. Pár perc múlva elolvadt !

                          Komment


                            #28
                            Pár perc múlva elolvadt !
                            Öntsd formába és ha elpárolog a benzin lehet akármid!
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #29
                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Tegnap mosom az alkatrészeket benziben, az Aldis műanyag nyelű ecsetemmel. Nem vettem észre, hogy az ecset belecsusszant a benzinbe. Pár perc múlva elolvadt !
                              Lehet, nem benzin volt, hanem valami varázsszer... nekem a pénzem szokott valami ilyesmibe beleesni...azonnal eltűnik...

                              Komment


                                #30
                                Szervusztok!


                                Ragyogó állapotú Csepel alkatrészeket találtam,egy aukciós portálon és még olcsó is,-lehet emelni a tétet.Csak erős idegzetűeknek ajánlom!Első látásra még a szemem is megdörzsöltem,hogy jól látok e?

                                Click image for larger version

Name:	igazgyöngy.jpg
Views:	1
Size:	161.5 KB
ID:	139481Click image for larger version

Name:	igazgyöngy01.png
Views:	1
Size:	12.1 KB
ID:	139482

                                Még azt mondjátok,nincs üzlet a veteránozásban.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X