Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Érdekes hirdetések :)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    Áááá, most megvilágosodtam, köszönöm! Hogy nem néztem azt a menüsort, csak az egyforma, mégsem egyforma tévéket néztem és kerestem az értelmét...
    Tényleg jó áron vannak a szerszámgépek. (igaz, nekem spec. szerencsére most ezek közül egyikből sincs hiány)

    - - - Updated - - -


    Én nem szeretek boltba járni (meg álltalában sehová,csak motorozni!) így itthon ülve bótozok
    Hiába, férfianyagból gyártódtunk, ezzel én is így vagyok. Sokszor inkább megrendelem, vállalom a kockázatot, minthogy órákig bóklásszak egy nagy komplexumban és tátsam a számat.
    Atti69 és apacsavo kedvelte ezt.

    Komment


      #62
      Szervusztok!

      A Jófogáson találtam most ezt az esztergapad hirdetést,ha valamelyikőtöket érdekli,nem egy rossz típus,csak minden paraméterében kicsi.Laposszíj hajtás,alul,nortonja nagyon jó,lakatszekrény jó,-egyszóval apró alkatrészek gyártására megfelelő.A prakti..res,ovis,meg egyéb Távolkeleti zsugor gépeket,magasan veri,az EMU gépek elődei.Nem én árulom,nem azért reklámozom,de ennyiért egy FEIN nagy sarokcsiszolót is alig lehet kapni.

      Click image for larger version

Name:	EMUS 01.jpg
Views:	1
Size:	142.7 KB
ID:	144227 A hirdetéshez mellékelt képen,sajnos nem jól látható,de a neten találtok szemléletesebb képet is,amennyiben érdekel valakit,a társaság közül!

      Üdvözlettel:Che


      KeresteClick image for larger version

Name:	EMUS 04.jpg
Views:	1
Size:	164.6 KB
ID:	144230m még képeket:Click image for larger version

Name:	EMUS 02.png
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	144228Click image for larger version

Name:	EMUS 03.jpg
Views:	1
Size:	147.5 KB
ID:	144229Click image for larger version

Name:	EMUS 03.jpg
Views:	1
Size:	147.5 KB
ID:	144229Click image for larger version

Name:	EMU 05.jpg
Views:	1
Size:	157.9 KB
ID:	144231
      Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2015 ápr. 11, 20:01. Oka: Pótlás
      apacsavo, Atti69 és 4 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #63
        Szervusztok!


        Esetleg valakit érdekel a társaságból.

        Click image for larger version

Name:	EAN 320.jpg
Views:	1
Size:	236.6 KB
ID:	144347 A képen látható gép EAN 340.Látván a szegnyerget,úgy vélem,az utolsó kiadások egyik példánya.

        Üdvözlettel:Che
        Atti69 és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #64
          Rossz helyre posztoltam. Áthelyezve
          Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2015 máj. 05, 18:29.

          Komment


            #65
            Szervusztok! A szoci mopedek kedvelőinek figyelmébe! Eladó Riga verhóvina - Képes Motor
            dongos78 és CZsolti kedvelte ezt.

            Komment


              #66
              Ha Rometből látsz ilyet Pest megyében, hogy 2 egyben 18ezer, szólj
              Ennél sajnos már nem ritka a 40-50ezres ár sem
              pasetta kedvelte ezt.

              Komment


                #67
                szerk.:
                Hülyeséget írtam megint

                Komment


                  #68
                  Sajnos személyes tapasztalatom hogy az ilyen ,,fellelt,hiányos,leharcolt,papír nélküli"...stb!Járgányokat többnyire megnézni sem érdemes!Nem szeretnék valami féle közvélekedésre még csak utalni sem.........de jártam ilyen hirdetési helyszínen ahová be sem mentem mert szerintem a portán nem volt olyan dolog ami egyenes úton került oda!Jobb az ilyesmitől távol maradni!Van a másik véglet:aki rendes fickó de valamiért meggondolja magát!Telefonon megalkudtunk és levonszoltuk az utánfutót a szomszéd kocsijával!De mégsem adta mert meggondolta!Valahol azért megértettem mert láttam hogy könnyezik!Biztosan valami régi és szép emlék köti hozzá!(.....csak mi szí....nk!oda-vissza 200km!)
                  sinter, és kedvelte ezt.

                  Komment


                    #69
                    apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    papír nélküli"...stb!
                    Igazából azt nem értem, amikor segédmotor hirdetésben írják ezt.
                    Illetve dehogynem értem. Csak ha fél, még adásvételit sem mer írni róla (mert esetleg kiderül, hogy....), miért teszi fel a világhálóra?
                    Legutóbb egy igazán szép, patent Romet hirdetését néztem, ráadásul itt volt helyben, 15ezerért. Megörültem, de a szövegben kiemelve írta, hogy papírt nem ad róla. És némelyik képen látszódott a háttér, elég érdekes volt (tipikus rumlis udvar, itt-ott kábel-, és vas kupac stb...)

                    Komment


                      #70
                      Kommentár nélkül:

                      https://www.facebook.com/media/set/?...7862617&type=1

                      Itt pedig egy gyönyörű csodáról adnak hírt:

                      http://www.hirado.hu/2015/05/14/allo...urce=hirkereso
                      Utoljára szerkesztve a következő által: madorka; 2015 máj. 15, 15:11.

                      Komment


                        #71
                        Pannonia cross
                        Eladó Pannonia Pannonia cross - Képes Motor

                        Komment


                          #72
                          Biztos lehagyott egy nullát...

                          Komment


                            #73
                            pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem tudom....az üa. tankja CZ-re hajaz....az biztos.

                            Komment


                              #74
                              Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem tudom...az üa. tankja CZ-re hajaz...az biztos.
                              Akkor meg sok a kért ár...

                              Komment


                                #75
                                Nem tudom...az üa. tankja CZ-re hajaz...az biztos.
                                Nem csak hajaz. Ez a CZ-472-es tankja lecsupaszítva.
                                Az ülése meg - szerintem - Verhovia 6
                                A fékdobok is inkább Jawa-szerűek.

                                Nem lehet, hogy Jawa cross vázba tette bele a Pannonia blokkot?
                                Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2015 máj. 22, 10:27.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X