Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Érdekes hirdetések :)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    ...szér' kell nekem is a Pannónia hirdetéseket nézegetnem...

    Darabja húszezer:
    Pannonia blokk - Fityeház, Zala
    Pikk-pakk összedobjuk és már pöfög is...

    A másik:
    Pannonia T1 blokk hibátlan, új csapágyakkal és szimmeringekkel - Szombathely, Vas
    Persze, poros-rozsdás hibátlan új csapágyak, csak beledobunk egy főtengelyt úgy a kert végéből és lehet is beépíteni.
    Meg mi ez a lyuggatott szimering? Könnyített?
    Oszt a bal oldallal mi a helyzet, fejlesztés?
    Na, azt meg is kell fizetni, látszik az árából...


    Néha azért ki bírok készülni, mikor a zemberek azt hiszik, kincseket mutogatnak...már oda is eljutok, mennyi jövője van ennek a rohadt Pannóniázásnak???
    pasetta és apacsavo kedvelte ezt.

    Komment


      #77
      Imhol egy szép acéldisznó, szerintem igen jó áron:

      Trophy Es 250/2

      (Hacsak nem recseg a váltója )
      sepy és pasetta kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        Ez attól függ merről nézzük. Már csak egy teljes festés, horganyzás ülés bőrözés, akku és jöhet a blokk. Ha mindezt a ráfordított idő nélkül nézzük is szép összeg mire levizsgázik. Ez utóbbi csak alaphangon 50.000ft.

        Komment


          #79
          Ez attól függ merről nézzük.
          Előbb, vagy utóbb csak idő kérdése, de mindenkit beszippant a vágy hogy a legutolsó 4-es csavarig tökéletes legyen a gépe.
          sepy, demeter és zahi kedvelte ezt.

          Komment


            #80
            Persze persze. Kinek mi az elképzelése, mik az igényei. Ha valaki úgy áll hozzá, hogy egész tűrhető a festése, vesz rá egy új üléshuzatot, akkut, és nagy örömmel, fülig érő szájjal használja (és persze sokszor szereli, kevésbé fülig érő szájjal).
            Én az ilyet is meg tudom érteni. És ebben az esetben szerintem jó lehet az ár.
            Persze ha valaki 0-ról akarja kezdeni, nyilván kövér összeg lesz a végére...
            sepy és Fergusson kedvelte ezt.

            Komment


              #81
              Eladó Dnepr 650 szóló - Képes Motor
              Click image for larger version

Name:	81497.jpg
Views:	1
Size:	47.4 KB
ID:	144701
              wsievers kedvelte ezt.

              Komment


                #82
                Eladó Pannonia TL250 - Képes Motor

                Komment


                  #83
                  Egy ilyen szép motort és az árát látva mindig arra gondolok hogy bele kellene kezdeni a TL-em felújításába.
                  Csak kár hogy semmi papírja nincs. Valamint hiányzik az elejének a nagy része

                  Komment


                    #84
                    Kár azért a tank betétért. Ezek voltak az igazi " klasszikusok" legalább is az én szememben.Egy almazöld színben?!maga a csoda.

                    Komment


                      #85
                      Egy ilyen szép motort és az árát látva
                      Azért, az elején még dolgozhattak volna egy kicsit a tervezők !

                      Komment


                        #86
                        Egy ilyen szép motort és az árát látva mindig arra gondolok hogy bele kellene kezdeni a TL-em felújításába.
                        Csak kár hogy semmi papírja nincs. Valamint hiányzik az elejének a nagy része
                        Eladó használt PANNONIA TL, 1954-es

                        hello

                        a fenti hahus hirdetésben találsz darabokat a TL-hez, talán nem kér egy vagyont az egészért

                        Komment


                          #87
                          Simson SR2E fekete csajszi

                          Ilyen szöveggel még nem olvastam hirdetést...nem rossz.

                          - - - Updated - - -

                          http://veteranapro.hu/segedmotoros-kerekpar/48043-simson-sr2e-fekete-csajszi

                          Ilyen szöveggel még nem olvastam hirdetést...nem rossz.

                          Komment


                            #88
                            Ilyen szöveggel még nem olvastam hirdetést...nem rossz.
                            Az ilyen fórumtagokat kötelezni kéne minimum évi egy hozzászólásra. Micibá 2011-óta tag és szerintem jó a stílusa.

                            Komment


                              #89
                              Az utifuti schwalbe hátsó taktus...Eladó Romet póny - Képes Motor

                              Komment


                                #90
                                Ez azért odab@sz !!! De ahhoz képest , hogy egy "motorkulit" , vagy kistestvérét lassan 100 fölött adják , nem kicsi az ötlet , és néz is ki valahogy ...
                                Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2015 júl. 18, 00:38.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X