Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Komárhoz tippeket, segítséget, tapasztalatot kérek szépen!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Komárhoz tippeket, segítséget, tapasztalatot kérek szépen!

    Sziasztok!
    Kb. 3 éve ízeire szedtem egy berugós Komárt, azonban az összerakás abbamaradt. Sajna azóta már szereltem pár motort, így nem igazán emlékszem pár dologra. A mai nap kezdtem el összerakni. A legelső problémám, hogy a kormányvilla csapágyainak híre sincs a környéken, így fogalmam sincs, hogy mekkora megy bele és hány darab. Ha valaki tud nekem erre válaszolni egy baráti kézfogással hálálom!

    #2
    Üdv! Sok sikert! Sajna a pontos méretet nem tudom neked megadni, de a csapágy fészek méretei alapján tudnál keresgélni szerintem, vagy egy motoros boltban van készleten.




    Komár/Romet kormány csapágy készlet, Futármotorosbolt bár méret itt sincs, de kapható
    Titus kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      SZia Zoolie!

      Welcome to Békéscsaba!
      A feltöltött dokumentumok között ezeket találtam.

      Komar - Letöltések - Veterán fórum

      Ebből böngésszél. Hátha segít, és megtalálod benne azt, amit keresel. Ha nem, akkor valóban jöhet a tolómérős módszer.
      És gyere el a vasárnapi veteránkiállításra az Iparhoz (Kossuth tér). Ott akár találkozhatunk is.

      Üdvözlettel: CZsolti
      Titus kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        A Komar MR2320/2329/2330/2350/2360/2361 alkatrészek - Letöltések - Veterán fórum a 63. (44.) oldalon részletezi az első villát. Összesen 52db (26-26) 5/32"-es csapágygolyó kell. Sok sikert!
        sinter és Titus kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszi mindenkinek! Azóta megoldódott, mivel bementem egy alkatrész boltba és az eladó egy mozdulattal húzott elő a pult alól egy javítási kézikönyvet, amiben benne volt az info.
          Zsolti, a találkozóról pedig azt hiszem lemaradtam. ))
          Azóta több újabb hiány probléma lépett fel...
          Az első fék bovdenje és a kuplungbovden könnyen orvosolható, de az első villaszárban lévő bakelitgyűrű a bal oldalról hiányzik sajnos. Valakinek esetleg?

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X