Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A Vásárló....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A Vásárló....

    V.- Jó napot ! ( na ez az úr biztos járt iskolába, Vagy a szülei párszor hátba verték,hogy fiam köszönj ha odamész valakihez)
    E,- Jó napot ! Miben tudok segíteni?
    V.- Meg nézhetem azt a rádióját?
    E,- Természetesen, Tessék.
    V.- Üzemel? A lámpa világít?
    E,- Igen, ki próbáljuk? Ki tudjuk, természetesen. És mindene üzemel.
    V.- Ó csak nézelődöm először. De ez érdekel,mert Pont ilyen illik a Bogaramba.
    E,- Akkor meg nézi,hogy meg szólal-e??
    V.- Inkább adja oda a telefonszámát és majd Hívom. Meg nem is lesz annyi pénz most nálam,mert veszek még mást is.
    E,- Semmi gond , tel számom 302030270 ez Valós :-) . nyugodtan hívhat emberi időben természetesen.ja és visszahívást kérőket nem szoktam vissza hívni

    V.- vevő elment és persze nem is hívott. De jön egy Emil ami ugyan ez az úr írt, hogy látta az oldalon és neki ez a készülék nagyon kell. és ,Hogy jön is érte. Persze a megadott időben ,helyen nem volt ott. -- Mért nem mondja meg, hogy nincs erre pénzem? Vagy ,hogy nekem drága. Kérdem én? Ha valakinek pont ilyen készülék , vagy alkatrész kell neki. ( Ő ezt mondta) Akkor miért is nem vette meg?? 4 évig kerestem egy Magnó típust az autómba. meg láttam , telefonáltam és mentem és ki fizettem a nem kevés összeget ,persze ki lett próbálva. mert ez hiányzott nekem.. Bocs az untatásért. Tudom más világ lett,laposabbak a pénztárcánk, és keveset ér a pénzünk.. Benzingőzös szép napot mindenkinek.. Sziasztok.....

    #2
    monza-attila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze a megadott időben ,helyen nem volt ott.
    Igen , ezzel a problémával nem vagy egyedül ! Én is jártam már így nem egyszer ,de szerintem közülünk sok mindenki !
    Idegesítő ,de nem kell vele foglalkozni !

    Komment


      #3
      Sokan elfelejtik, hogy a "NEM" vagy a "NEM KÉREM" vagy a "NINCS RÁ PÉNZEM" ugyanolyan tisztességes válasz, mint a "SZERETNÉK FIZETNI"...
      Titus, sepy és 6 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Általában az olcsó a drága, mert hiába van fillérekért 4 év után, ha 3X körbeautózod érte az országot, vagy megveszed dupla áron elsőre.
        sepy és dafko54 kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          --- hát igen, Volt már nekem is olyan, hogy utaztam egész nap egy alkatrészért és nem vettem meg ,mert olyan szar állapotban volt.-- És hiába kérdeztem meg az állapotát ,telefonban azt mondat az eladó, hogy szuper, szép, mintha új lenne. És a csalódás akkor csapott mikor le utaztam érte. -- Rá egy hétre meg szinte a számba. ( szigmiklós ) ott találtam , tényleg szép alkatrészt. És nem is gondolkodtam. mert kell a cucc.
          sepy és korompaiistvan kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            ilyenkor ki kellene fizettetni a kedves eladóval a benzinköltséget...

            Komment


              #7
              telefonban azt mondat az eladó, hogy szuper, szép, mintha új lenne
              Én is vettem beépíthető főtengelyt a Dneprbe.Hát végülis beépíthető, csak a hátsó hajtókarnak van olyan hangja, mint a kukoricamorzsolónak.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #8
                Lehet,hogy a gőzkalapácson dolgozott az illető a Dunai Vasműben előtte így érthető ha nem hallotta a főtengely morgó hangját.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X