Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alumínium lemezt forgalmazó helyek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Ha akarod , marógépen leszélezhetjük simára , egyenesre a lemezeket.
    dafko54 és TZ kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha akarod , marógépen leszélezhetjük simára , egyenesre a lemezeket.
      Köszönöm! Ha kitaláltam és valóban még kell leszedni belőle, akkor köszönettel elfogadom a segítségedet. Jelenkezem majd.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #18
        TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szólt az egyik kollégájának, hogy vágja el 35 centinél.
        Na itt már gyanakodni kell ! Ha egy ilyen üzletben centibe beszélnek, az már gáz.
        Gergőke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        helyszínen még flexxel is elvágják
        Gondolom ez történt itt is. Alut flexel nem lehet ,csak trancsírozni. Ha van dekopírfűrészed, finom lappal csodálatosan lehet vágni. Jó , ha egy kis kenőanyagot, pl petrót kenegetsz hozzá. Ha gondolod a Balassagyarmati lehetőség még megvan. Ott az egyik üzleti partnerem, az ALUFLEX tanyázik. Az ügyvezető Pesti. Ha megkérjük, talán még el is hozza neked.

        Komment


          #19
          Nem, természetesen nem flexxel vágtág! Nem szeretném azért rosszabb fényben feltüntetni őket. Gondolom, úgy egyébként egy normális hely ez is, csak az lehetett a gond, hogy elfelejtették teljesen a rendelésemet és ahelyett, hogy ezt bevallották volna, rögtönöztek valamit, hátha így is megfelel nekem. Valami gépi fűrész volt, ami folyamatosan kapta a kenést. Darabolásra tökéletes szerszám, sőt én arra számítottam, hogy milliméter pontossággal beállítható, ezért nem mondtam, hogy inkább visszajövök, és csináltassák meg úgy, ahogy megbeszéltük.

          Köszönöm mir-mur, megjegyeztem, hogy tudsz segíteni ilyesmiben. Ha úgy alakul élni fogok vele.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #20
            A Blecha Kft-nél is kapható.

            Komment


              #21
              A Blecha Kft-nél is kapható.
              Igazán szép hogy segíteni próbálsz, de azért nem kéne Ausztriába menni egy darabka lemezért.
              Titus kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Előzőekhez: Metalloglobus valahol kint van a Jászberényi úton (ha kell pontos címet adok, Budapest) a Mór vagy Jász utca smafu a Tontonok miatt kell kinn lenniük, helyesebben a szállítási engedélyek miatt.

                Komment


                  #23
                  Én Miskolcon a Szatex-ben vettem már ezt-atz. Ha kell pár cm-es csíkot is levágnak a lemezekből. Rúdanyagokat is igény szerint vágják, és vágási költséget nem számolnak fel.
                  mir-mur kedvelte ezt.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X