Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hol vásárolhatok 6V 14Ah akkumulátort?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Régi elgondolásom volt még mikor szakközepes voltam, hogy Trabi gyújtást teszek rá.
    Egy mérnök fejlődjön! ma a generátor és a tirisztor a menő,nem szabad lemaradni!!

    Ne sértődj,most te kapszJózsi bá jól bírta....míg vissza szólt!!!!

    legalább lessz miért békülni!

    Vajon az olazsba-szakadt barátunknak megéri az idén is eljönni?
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #47
      Ezért nem sietek vele. Nincs határidő. Van a munkahelyen elég.
      Egyértelműen igaz!

      Ezért csodálkozom az elavult változtatásaidon!Többre tartalak!Amúgy aki motorozni akar:az először üzemképessé teszi a járgányt,és utána fejleszti tovább,ez az én elképzelésem!!!!Az azért durván lassú,ha a tehnikai fejlődés lehagyja a fejlesztéseidet.Véleményem szerint készítsd fel hagyományosan műszakira és ha megfelelt,tedd meg amit változtatni szeretnél!!!Így marad időd élvezni,és fejleszteni a gépet!

      Ha mindég a hibátlanra törekszel oda érsz mint Józsi-bá minden félbe marad!
      Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 jún. 22, 20:32.
      heeegany kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #48
        A tirisztorról csak annyit: meg van a megszakitószett a Babettához.
        mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #49
          A tirisztorról csak annyit: meg van a megszakitószett a Babettához.
          És a 350-eshez? .

          Bocsi feltörték a kézíraktáramat,és a tettest gyomron-kűldtem:és a tejfakasztóbulin a hátát fájlalta!!Emiatt kivagyok, le-vagyok gyengülve????

          Bevallom vén f vagyok...............
          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 jún. 22, 20:38.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #50
            Máté!

            Nem b@szogatjuk az öreget,-mert gyomron küldelek,-már-ha tudlak!

            Az igaz,hogy lassú vagyok,melynek oka sokszor a megosztottság és a nyugodtság,de azért molyolok és teszem a dolgom,ahogy kitelik tőlem.Dágványolni nem szeretek,a legjobb igyekezet ellenére sem sikerül mindig minden jól,akkor újra kell kezdeni.

            Click image for larger version

Name:	Humor 04.jpg
Views:	4
Size:	157.1 KB
ID:	151982

            Üdvözlettel:Che
            sepy és wsievers kedvelte ezt.

            Komment


              #51
              Mátéapu. Én szeretem a régi dolgokat. A fejlesztésből nekem kijut naponta. Elég innovatív munkahelyem van.

              Amit utálok: elektronikai kütyü ott, ahol a mechanikus is precízen teszi a dolgát.
              Titus, Atti69 és 4 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #52
                A rövidre zárt akkukábelekkel történő indítás szimplán baromság.
                tegnap nekiálltam kiolvasni a kezelési utasítást és jól elaludtam rajta. Ezért megadom magam, és elismerem faszságnak.
                de ha télen kiolvasom és igazam van, abból nagyon nagy békülésnek kell lenni
                madorka, és 4 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #53
                  Nem b@szogatjuk az öreget,-mert gyomron küldelek,-már-ha tudlak!
                  Ez már annyira durva!Emiatt erősen békülni kell,több tanu előtt!!!Nem baszogatásnak szántam hanem tanácsnak,engednünk kell a 100-ból valamennyit mert jármű nélkül maradunk hiába álnak sorban!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #54
                    Kedves Máté!

                    Nincsenek félbemaradt dolgaim,-legfeljebb olyanok amikre még nem került sor,vagy nincsenek befejezve,vagy fejlesztés alatt állnak.

                    A félbemaradt dolgot,úgy értelmezem,hogy elkezdek csinálni valamit,-majd valami oknál fogva elvetem a dolgot ötletestől és már szándékom sincs befejezni.

                    Ami a gyomrost illeti,az még csak gondolatban sem volt komoly,csak valamelyik hozzászólásod kapcsán,-csak úgy jött,-ettől függetlenül békülhetünk.

                    Abban igazad van,hogy nem kellene mindent aprólékosan megcsinálni,de nekem ez nem megy,se fejben,se kézben.Most éppen a félverseny bicajom hátsó kerekében pattant el egy küllő,ilyenkor már gyakorlatból tudom,hogy mind a 36 db.-ot ki kell cserélni újra.A kerékfűzésben nincsen gyakorlatom,ezért magam elé kell tenni egy befűzött kereket és a minta alapján problémamentesen megcsinálom,úgy másfél óra alatt,a profiknak negyed óra.A centírozással semmi gondom,mert azt az esztergályos szakmával alapjaiban kell tudni,de azért tegnap úgy kora délutántól,hajnal kettőig tekergettek a küllőanyákat,mire 0.4 mm.-re sikerült kicentírozni,minden irányban.A mérést mérőórával szoktam csinálni,mert azzal pontosabban lehet csinálni,-de ilyen pontosságra egy kerékpárkerék esetében semmi szükség,de azért mégis mindig így csinálom,-végül is a ráfordított időt el lehetne tölteni,félrészegen akármelyik csehóban is,-hát annak nem látom értelmét.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      #55
                      mert jármű nélkül maradunk hiába álnak sorban!
                      Most meg nekem szólsz be!??

                      Komment


                        #56
                        Uraim, a vitát kiváltó képeimet hozzászólásostul töröltem. Tanultam az esetből: ami nekem fontos és régóta vágyott, az másnak nem feltétlen az, sőt megbotránkoztató.

                        Az indulatos hozzászólásokat, amelyek hangvételéhez hasonló nem hiszem, hogy van itt még valahol, most nem moderálom. Nyári szünet van. Szeptemberig még lesz fórumtalálkozó, ott lehet békülni.

                        Én szeptemberig szüneteltetem a moderátorságot és a tagságot is. Iskolakezdéskor benézek. Ha visszatér a régi fórumszellem, akkor maradok. Ha nem....

                        Viszlát szeptember 1-én.

                        Komment


                          #57
                          Mátéapu. Én szeretem a régi dolgokat. A fejlesztésből nekem kijut naponta. Elég innovatív munkahelyem van.

                          Amit utálok: elektronikai kütyü ott, ahol a mechanikus is precízen teszi a dolgát.
                          A feleségem szerint előbb utóbb valaki kiparja a szemem,a kötekedéseim miatt.........nekem kellene kussolnom nem Zsoltinak!
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #58
                            Szervusztok!

                            Nem kellene mindent túlreagálni,mert visszaolvasva az írásokat,azokból inkább jóindulatú irónia rejlik,mintsem agresszió.Az írások értelmezéséhez,természetesen szükséges egy kis ember ismeret és tudni kell olvasni a sorok között.Tekintettel arra,hogy mi már többször személyesen is találkoztunk és valamennyire ismerjük egy mást,bennem fel sem merül,hogy valaki is meg akar sérteni,vagy ártani akar nekem és úgy vélem egyikőnknek sem.

                            Kár felhúzni magunkat minden apróságon,főleg akkor amikor a nagyobb és lényeges kérdésekben egyetértünk (lásd:Apacsavó esetét),nem lehetünk és soha nem is leszünk teljesen egyformák és egyformán gondolkodók,ez természetes,de az apróbb vélemény eltéréseket el kell fogadnunk egymástól,mert azok mindig lesznek!

                            Úgy vélem a fórum szelleme nem vált rosszá,nem indulatos és nem sértő,az igaz,hogy szakmailag egy kissé ellaposodott,de ezt annak tudom be,hogy már nagyon sok kérdést kitárgyaltunk,sőt túltárgyaltuk,de amikor egy új műszaki probléma felmerül,akkor egyből szakmailag is aktivizálódik a társaság.

                            Sajnálom ha közülünk valaki olyan elhatározásra jut,mint most a Zsolti,de túlérzékenységnek tudom be a dolgot és remélem minden el fog simulni!

                            Üdvözlettel:Che

                            (végül egy Thomas Mann idézet:Nem lehet mindig,mindenkinek tetszeni)

                            Komment


                              #59
                              ...Én meg azt hittem, hogy csak csipkelődés az egész...
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2017 jún. 23, 23:08.

                              Komment


                                #60
                                ...Én meg azt hittem, hogy csak csipkelődés az egész...
                                Én is!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X