Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Velorex 562 alkatrészek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Velorex 562 alkatrészek

    Segítséget szeretnék kérni abban, hogy hol lehet a fent említett oldalkocsihoz alkatrészt venni? Csak pár apróságot találok de nekem ennél több kell. Kerestem külföldön, ebay-en és sok máshol de szinte mindenhol ugyan az van. Ha valaki tud boltot, bontót vagy neki van fölös alkatrésze akkor kérem jelezze mert nagy szükségem lenne rá. Köszönöm!

    #2
    Mire lenne szükséged?

    Komment


      #3
      Sárvédő, ülés, futómű, plexi, elsőlámpa tartóval, csomagtartózár, garnitúra ülés tartó, gumikéder egy 82' hajó alu díszébe és motor felfogatók kb ennyi. Nem olyan sok minden csak pár apróság. Ebből pár dolgot be tudok szerezni, de a motor felfogatókkal bajban vagyok és az ülés tarókkal szint úgy.

      Komment


        #4
        Az üléstartókban annyit tudok segíteni,ha lehetőséged van egy ki fémmunkára, hogy leveszem a méreteket és csinálok egy műhelyrajzot róla, nem bonyolult darab, de ami van nekem pluszba az szinte porlik, nem jó semmire.

        A többivel ha minden kötél szakadna találtam utángyártottat a dolgokból. Van ára a dolgoknak, de a zár még viszonylag elfogadható

        NAGYMOTOR ALKATRÉSZ

        http://molnarmotor.hu/gyorskereses.h...szoveg=velorex
        Utoljára szerkesztve a következő által: gilersx; 2012 dec. 05, 10:54.
        OdinHEM, zsíráf és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Nagyon szépen köszönöm, de sajnos fémmunkára nincs lehetőségem. Az alkatrészek amiket találtal azokat ismerem én is és sajnos inkább a 700-as típushoz vannak. De sok minden jó nekem is belőle.

          Komment


            #6
            Én találtam pár dolgot a Szigetszentmiklósi börzén bár gumikédert sajnos nem. A plexi helyett 4mm polikarbonátott tettem,mert az nehezebben törik és nem balesetveszélyes.
            korompaiistvan és zsíráf kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Sziasztok!

              A plexihez nekem is szükségem lenne a (szürke) kéderre. Ötlet esetleg? Köszönöm!

              Komment


                #8
                Ötlet esetleg?
                Ja ! Az van ! Tartsd be te is az írott szabályokat ! Nem nagy dologra kell gondolni. Első lépésként bemutatkozol te is mint a többiek, és máris szívesebben válaszolunk a kérdéseidre.

                Komment


                  #9
                  Sziasztok !
                  Egyenlöre ezt találtam : Fotogaléria :: Skúter Manet
                  Vyberte si druh tovaru - Motoren
                  Majd holnap még utánanézek.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: kvaga; 2014 szept. 21, 18:46.

                  Komment


                    #10
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ja ! Az van ! Tartsd be te is az írott szabályokat ! Nem nagy dologra kell gondolni. Első lépésként bemutatkozol te is mint a többiek, és máris szívesebben válaszolunk a kérdéseidre.

                    Szia!

                    Nos, Kajcsa Zsolt lennék, de sztem ez a felhasználó nevemből látszott. Szert tettem egy 83-as fogatra, amit amennyire csak lehet, szeretnék eredeti állapotra vissza állítani. Ehhez sajnos hiányzik néhány apróság, ami úgy tűnik, egyenlőre kifog rajtam.

                    - - - Updated - - -

                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ja ! Az van ! Tartsd be te is az írott szabályokat ! Nem nagy dologra kell gondolni. Első lépésként bemutatkozol te is mint a többiek, és máris szívesebben válaszolunk a kérdéseidre.
                    - - - Updated - - -

                    kvaga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok !
                    Egyenlöre ezt találtam :
                    Majd holnap még utánanézek.
                    Köszönöm szépen előre is!
                    Utoljára szerkesztve a következő által: Zsolt Kajcsa; 2014 szept. 22, 20:51.

                    Komment


                      #11
                      Sziasztok !
                      Ezt találtam még .
                      Sidecary : Mototechnik.cz - náhradní díly Jawa, ÄŒZ, Simson, MZ, Pionͽr, vozíky Pav, side Velorex, plexiskla, motopÃ…â„¢ísluÅ¡enství
                      http://shop.jawacz-dily.cz/sidecar-velorex-c844/
                      Utoljára szerkesztve a következő által: kvaga; 2014 szept. 23, 13:09.
                      Che kedvelte ezt.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X