Közlemény

Collapse
No announcement yet.

175-ös Sport cz Bowdeneinek pótlása /477-es tipus/

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    175-ös Sport cz Bowdeneinek pótlása /477-es tipus/

    Kedves Márka és tipus kedvelő Veterános Kollégák! Az1971-es kiadású sport cz.m hez fogok bowdeneket csináltatni. Mivel csak méret vagy rajz útján tudják legyártani /főleg a gáz bowdent/,én megcsináltam a mintát.Kérem jelentkezzetek kinek hasonló bánata van mert a cégtől így megrendelhető lesz számotokra is de és itt a baj nem Arkhiválják a méreteket!,így később újból macerás lesz legyártatni. Köszönöm, Üdvözlettel Sepy.

    #2
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    később újból macerás lesz legyártatni.
    Ha tudsz róla valami skiccet csinálni és elküldeni, akkor rajzba öntve örök online-élet. Fotó is elég, ha ráírod a méreteket.
    mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      A jelenlegieket meghagyom az úgynevezett "mester " darabnak melyről lehet másolni! Én magam részére 2 db-ot fogok csináltatni. 1 kell a motorra és 1 tartaléknak illik lenni jelszóval. A jövö héten akarom elküldeni őket de a gyártó az nem menti el a méreteket pedig a mai világban én helyükben biztosan feltenném gépre és ha érkezik megrendelés könnyen elő lehetne venni. Persze két garnitúrára gondoltam!
      Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2013 febr. 27, 13:09. Oka: pontatlan volt

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X