Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Első Magyar motorom: Egy Danuvia

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    No a henger probléma most oldódott meg ugyanis lett alapméretes henger gyári új dugóval gyűrűvel csapszeggel. Találtam egy alig használt főtengelyt is a henger mellett. És hogy hol? Hát a MÉH telepen! Komolyan mondom néha jobb dolgok vannak mint a börzén.
    Click image for larger version

Name:	IMGP2594.jpg
Views:	1
Size:	94.1 KB
ID:	137769
    Ja és vettem hozzá még egy garnitúra kuplunglamellát is. És akitől vettem olyan rendes volt hogy adott ajándékba egy eredeti gyári középső tömítést, ilyet úgysem kapsz sehol címszóval.
    Úgyhogy mostmár csak egy csapszegpersely híja van a forgattyús résznek.

    Komment


      #32
      sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Komolyan mondom néha jobb dolgok vannak mint a börzén.
      Tényleg szép szerzemények!

      Komment


        #33
        Nincs egy eladó ház felétek ?---ilyen MÉH telepek .....padlószőnyeg a garázsban ....ajándékot osztogató eladók .....

        Komment


          #34
          Joker Te nem érezted még télen milyen az mikor papucsban kiszaladsz a műhelybe "mert valami eszedbe jutott" és ilyenkor lehet értékelni a hőszigetelést!.És az az 5perc ilyenkor fél óra!

          Komment


            #35
            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nincs egy eladó ház felétek ?---ilyen MÉH telepek ...padlószőnyeg a garázsban ...ajándékot osztogató eladók ...
            Esetleg kettő?


            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Joker Te nem érezted még télen milyen az mikor papucsban kiszaladsz a műhelybe „mert valami eszedbe jutott” és ilyenkor lehet értékelni a hőszigetelést!.És az az 5perc ilyenkor fél óra!
            Nekem olyankor kopogósra fagy a...

            Komment


              #36
              A MÉH teleppel kapcsolatban annyit hogy én minden héten rendszeres vendég vagyok, és tényleg nagyon komoly dolgokat lehet találni. Itt a környéken a 60-as, 70-es években amíg a kohászat a fénykorát élte, tejjel mézzel folyó kánaán volt. Magyarul az embereknek volt pénze bőven. Most hogy csúnyán lecsúszott a vidék hihetetlen értékeket herdálnak el az emberek szorultságukban, plusz ehhez hozzá jön az hogy a hagyatékokat szinte válogatás nélkül viszik be a MÉH-be. Nagyon sok új alkatrészt találtam már így. Csak én sem vihetek mindent haza mert még kitagad az asszony.

              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ajándékot osztogató eladók
              Rendes emberek pedig biztos lehetnek másfelé is. Egy csomót tudnék mondani innen távol is.

              Komment


                #37
                sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Csak én sem vihetek mindent haza mert még kitagad az asszony.
                Az ilyesmit nyugodtan hozhatod hozzám... ha az én feleségem tagad ki téged, az nem olyan nagy gond, nem?

                Komment


                  #38
                  taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ha az én feleségem tagad ki téged, az nem olyan nagy gond
                  Egyértelmű kolléga!

                  Komment


                    #39
                    sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Találtam egy alig használt főtengelyt is a henger mellett. És hogy hol? Hát a MÉH telepen!
                    Mifelénk nem lehet bemenni a MÉH telepre. Kiskunhalason beslattyogtam, mint a régi szép időkben és az lett a vége, hogy a hangosbeszélőn egy "hölgy" felszólított a mielőbbi távozásra. Kiskunmajsán már be sem engedtek.

                    Komment


                      #40
                      Az az igazság hogy elég jól ismernek és jóban vagyok az ott dolgozókkal. Hivatalosan nem tudom lehetne e guberálni, de hát az ismeretség nagy előnyökkel jár itt is.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X