Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Biztosítási díj utólag?????

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    A hivatal ilyenkor nem kivonja, hanem kitiltja a forgalomból a járművet. Ebből csak egyféle van, nincs ideiglenes vagy végleges.
    én má'meg' vitatkozom:
    ez 10 évre szól amíg az okmányiroda őrzi a forgalmit és a rendszámot. 10év után elévülés áll fenn, amikor az Ő kötelezettségük megszűnik, azaz az okmányok végleg elvesznek hivatalból.

    Komment


      #17
      10év után elévülés áll fenn
      Igen, ilyenhez volt szerencsém egy elmulasztott átírású csepptankos Jawa 350 kapcsán.
      Igazi helyi specialitás, 10 év után egyszerűen kiesik az információ is a rendszerből és kész, nincs jármű, volt-nincs, tessék tudomásul venni... Rám meg rendőrt akart hívni az okmányiroda vezetőjének helyettese, mert biztos loptam a papírjával együtt.

      Ne, ne lovalljam bele magamat megint, mert ettől vannak az ősz hajszálak a fejemen egyre nagyobb darabszámban. De kicsit neheztelek az egész hazai nyilvántartási rendszerre.

      Most is van nálam egy ilyen kitiltott gép, egy másik bejegyzésben már említettem: dobozos, 1985-ös T3, 1.6 szívódiesel. De még a 10 év úgy 6 évre van, azalatt csak ki lesz hegesztve a küszöb meg kap 4 új gumit...
      sinter és mátéapu kedvelte ezt.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X