Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kecskeméti veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    darkside eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De aki lemaradt a börzéről, vagy hóviharba keveredett az tegnap láthatta a Pannónia 3 keréken című műsort a csepeli gyár területén Fóti Gyulával egy kis multidézés és történelemlecke.
    Nincs meg vajon valakinek felvéve ez a rész a Duna Tv-ből? Engem érdekelne, ha valaki meg tudja osztani, kérlek küldjön egy mailt.
    köszi
    Tamas

    Komment


      #17
      DCS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

      Az lenne a kérdésem, hogy melyik magyar börzére érdemes kilátogatni? Idén kiszerettem volna menni a szolnoki börzére, de mivel elmaradt, nem tapasztalhattam meg milyen is... Még csak budapesti és szigetszentmiklósi börzéken voltam idáig, szeretnék más vidéki börzékre is kilátogatni, de melyikre érdemes? Mekkorák szoktak lenni ezek a vidéki rendezvények? Ugyanazok árulnak, mint a budapesti börzéken, vagy más emberek is? Hány árus van egy-egy vidéki börzén?

      Üdv. DCS
      Szia DCS,

      A márc. 10-i kecskeméti börze csúcs volt, gyönyörű idő, és hatalmas vásár - szinte összeért a zsibivel....
      Sajnos (részemről) - vagy szerencsére - továbbra is a magyar motorokhoz volt a legtöbb cucc. Az viszont rengeteg. Egy szép 559-est láttam platón, 559-es kipufogó továbbra sincs, fájdalomdíjként egy 1965 mintájú MN téli sapkával (ld: usanka) tértem haza...család kiröhögött.
      -t5-, DCS és Tamás78 kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Kecskeméti börze

        Tudja valaki, hogy most szombaton lesz-e Kecskeméten börze? Ha igen, hol lesz pontosan?

        Komment


          #19
          Igen lessz!

          Az vásártér területén rendezik.

          Komment


            #20
            Nem vagyok ismerős Kecskeméten, és így nem találom a térképen, van valami cím ami alapján oda lehet találni?

            Komment


              #21
              Címet nem tudok írni! De ha az adatlapodat kitöltötted volna, akkor tudnám, hogy honnan jönnél és talán le tudám írni?!?

              Komment


                #22
                Az M5-ös autópályáról jövök

                Komment


                  #23
                  Közvetlen a gokart pálya mellett.
                  ELÉRHETŐSÉG
                  6000 Kecskemét, Szent László krt. 64
                  A nagybani piac bejárata mellett.
                  GPS: 46.882664, 19.697355

                  Komment


                    #24
                    Nagyon köszönöm mindenkinek!

                    Komment


                      #25
                      Sziasztok!

                      SOS kérdésünk lenne! Holnap lesz Kecskeméten veteránbörze?

                      Komment


                        #26
                        Szia! Igen lesz. Ismerősöm is akar menni. Itt is szerepel:2014 július | Eseménynaptár - Veterán Autó és Motor

                        Komment


                          #27
                          Szia!
                          Köszi, igen, a veteránban láttam, de a Kecskeméti Piacigazgatóság oldalán meg úgy látom, hogy épp ebben a hónapban nem lesz, ezért vagyok tanácstalan.
                          EGYÉB VÁSÁROK

                          Komment


                            #28
                            A hétvégi kecskeméti börzére jön valaki?
                            wsievers kedvelte ezt.

                            Komment


                              #29
                              Ha addigra sok pénzem lesz elnézek.
                              sepy, RedBull477 és wsievers kedvelte ezt.

                              Komment


                                #30
                                Én megyek...bár furcsa lett volna ha nem, annak ismeretében, h RedBull477 kocsijába ülök be szombat reggel.
                                sepy és RedBull477 kedvelte ezt.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X