Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kecskeméti veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kecskeméti veteránbörze

    Tiszteletem!
    Köszönet mindenkinek az infókért!
    Asszem most megyek beszerző körútra.
    Nem tudjátok véletlen, hogy Deél József kint lesz-e a kecskeméti börzén?
    Mert tömítésgarnitúrát, szimeringeket is kéne vennem... meg levegőt is

    #2
    majdánka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudjátok véletlen, hogy Deél József kint lesz-e a kecskeméti börzén?
    Valószínűsítem, de ha beszélsz vele kérd meg, hogy internetezzen kicsit többet, mert ez így nem járja.
    soveny és apacsavo kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      Szerintetek reggel 6-kor mennyire élénkül meg a börze már?Vagy egyáltalán kinyit már?
      Azért nem szeretnék egyedül bóklászni a sorokon.(Csak ha az első vevőnek kedvezmény jár.)
      Nem felejtem el Deél Józsefet se kulturáltan lecseszni.(csak viccelek.)

      Komment


        #4
        Kecskeméti veterán börze

        Február 11-én börze Kecskeméten. Megyek "turizni"!

        Komment


          #5
          Kecskeméti börze milyen volt?

          Sziasztok!

          Aki volt ma kecskeméti börzén, kérem írja meg, hogy milyen volt, hányan voltak, milyen volt az idő, érdemes volt-e menni stb... Köszönöm!

          Üdv. DCS

          Komment


            #6
            Kérlek nézzétek meg másik feltett kérdésemet is a Veteránbörzék rovatban, milyen volt a kecskeméti börze tegnap?

            Üdv. DCS

            Komment


              #7
              DCS és sricsi70 kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                DCS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!

                Aki volt ma kecskeméti börzén, kérem írja meg, hogy milyen volt, hányan voltak, milyen volt az idő, érdemes volt-e menni stb... Köszönöm!

                Üdv. DCS
                A számtalan hozzászólás és élménybeszámoló bizonyítja, hogy aki ellátogatott a börzére az vagy megfagyhatott, vagy hóviharba kerülhetett.

                Komment


                  #9
                  De aki lemaradt a börzéről, vagy hóviharba keveredett az tegnap láthatta a Pannónia 3 keréken című műsort a csepeli gyár területén Fóti Gyulával egy kis multidézés és történelemlecke.

                  Komment


                    #10
                    darkside eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    De aki lemaradt a börzéről, vagy hóviharba keveredett az tegnap láthatta a Pannónia 3 keréken című műsort a csepeli gyár területén Fóti Gyulával egy kis multidézés és történelemlecke.
                    Többek között én is láttam.
                    Gondolkoztam is, hogy felhívjam a figyelmét a jelenlévő fórumozóknak arra, mi megy épp a Duna Tv-ben.
                    Ez ügyben nem akartam új fórumtémát indítani, más témához pedig nem akartam ezzel kapcsolatban beírni, hiszen az említett műsor fél órás.
                    Az ilyen üzenetnek egy idő után már nincs semmi értelme.

                    Valami olyan üzenőfal vagy csevegő szerű alkalmazás kellene erre, amivel valós időben lehetne üzenni mindenkinek, viszont amikor már nem aktuális akkor már nem látszana.

                    Nem tudom van-e erre valami megoldás?
                    Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2012 febr. 12, 16:18. Oka: Hozzáfűzés

                    Komment


                      #11
                      DCS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kérlek nézzétek meg másik feltett kérdésemet is a Veteránbörzék rovatban, milyen volt a kecskeméti börze tegnap?

                      Üdv. DCS
                      Üdv.

                      Hát, először is hideg... . De azért voltunk páran, kb. 50-60 árus, az állandó eladókon kívül főleg magyar motorokhoz volt anyag (Pannónia, Csepel). Az én nagy sajnálatomra Jawához nem találtam semmit, amit kerestem (559-hez kipöff). Bazárosok 3-4 fővel.
                      garázsmester és sricsi70 kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Sajnos nem tudtam elmenni Kecskemétre az időjárás miatt. A fent említett műsort viszont néztem. Azt mondjátok, hogy aki a P 12-en volt Ő Fóti Gyula? A gyárból nem maradt semmi csak a falak? A rengeteg géppel mi lett? Eladták? Leselejteztok és a MÉH-ben kötöttek ki?!

                        Komment


                          #13
                          T.nyuszifül
                          Az a fékfedél olyan ritka-értékes?--én szivesen elcserélném az enyimet ami ilyen, három db átlagos hátsóra(persze polir nélkülire)--sőt van hozzá dob is ami egy picit más mint a többi-eddig nem tudtam miért.

                          A gyárba meg érdemes eljönni körbemászkálni megnézni--hozzágondolni milyen lehetett fénykorában!
                          Agépek egyrésze tényleg a MÉH-ben vágezte---a többinek meg átirták a tulajdonjgát: Miénk a gyár--most meg övé-meg övé -meg övé....

                          Komment


                            #14
                            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            T.nyuszifül
                            Az a fékfedél olyan ritka-értékes?--én szivesen elcserélném az enyimet ami ilyen, három db átlagos hátsóra(persze polir nélkülire)--sőt van hozzá dob is ami egy picit más mint a többi-eddig nem tudtam miért.

                            A gyárba meg érdemes eljönni körbemászkálni megnézni--hozzágondolni milyen lehetett fénykorában!
                            Agépek egyrésze tényleg a MÉH-ben vágezte---a többinek meg átirták a tulajdonjgát: Miénk a gyár--most meg övé-meg övé -meg övé....
                            Tiztelt Jóker!

                            A fékfedelet én sajnos nem ingyen kaptam! Találnom kellett egy olyan állapotút, ami erre a tipusú felújításra alkalmas. Ahoz, hogy ilyen állapotba kerüljön megkellett tisztítani, le kellett homokoltatni, meg kellett csiszolni és ki kellett polírozni! Ez számottevő anyagkölcségbe és időbe került. Én a saját munkámat ennyire értékelem. Ha valaki nem látja ennyire értékesnek, az valószínűleg csak az árát sokalja. Ki kell próbálni, hogy te mennyiből tudod kihozni!
                            Utoljára szerkesztve a következő által: nyuszifül; 2012 febr. 13, 16:59.

                            Komment


                              #15
                              Félreértettél ! én nem vagyok pannóniás ezért gondoltam hogy különleges és én ugymond el fogom "faragni" nekem simán jó a tucat bárhol fellelhető
                              erősített is.
                              Igenis értékelem a munkád azért mondtam hogy nekem jó akár szar...an is.Meg nem akarok egy ritka alkatrészt tönkretenni .

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X