Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Miskolci veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Miskolci veteránbörze

    Újra börze Miskolcon !
    Március 3.-ától minden hónap második vasárnapján, veterán börzét tartanak Miskolcon.
    Helyszín: Praktiker áruház parkolója. ( Pesti út)

    #2
    A hétvégén kimotoroztam a Miskolci börzére. Nos eddig a legelsőn voltam és a mostanin. De úgy érzem lesz megint egy nagy szünet mikor elhatározom, hogy kinézek oda.
    Lehet az időpont lehet a szervezés volt a hibás de kb 4-5 eladó nem túl biztató. körülbelül a szervező és baráti köre
    Remélem csak én érkeztem rosszkor és nem pedig ez az állandó méret.
    De végülis nem bánom mert 100km-ert motoroztam és az egyik emberkével beszélgettem. A hideg se zavart, pedig a kesztyűm nem találtam meg otthon.
    Na meg a Tiszaújvárosi lámpánál az egyik kocsiból dobtak egy lájkot nagy mosoly közepette.
    Tequila és DCS kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Tényleg nem volt nagy durranás. Lehet, hogy a húsvét, lehet hogy a sz.. idő. Mindegy. Szokott nagyobb is lenni. (Bár már egy ideje mintha ugyanazokat az alkatrészeket látnám a placcon, csak más sorrendben...

      Komment


        #4
        Én sikeresen vásároltam és filléresen, üres kézzel még sosem jöttünk haza a Miskolci börzéről, bár nagyon kicsi meg már mindenki ismer mindenkit mert én voltam eddig mindegyiken. A rossz idő meg a húsvét befolyásolta az embereket, de 11 körül már elég sok potenciális vásárló lett.

        Komment


          #5
          én úgy 9 óra körül jelentem meg a p10-el. Igaz én csak p21 alkatrészre utazok és azoknak az alkatrészeknek az ármozgása érdekel. A börzén egy negatív dolog volt ami az én bűnöm kicsit MZ szindrómát művelt a p10. Pár nap kellett hozzá, hogy rádöbbenjek a gyertya a ludas

          Komment


            #6
            Tavaly itt tettem szert a p21-re , meg még pár jó cuccra, két hengeres alkatrész ritkán van de néha szokott lenni.

            Komment


              #7
              Miskolci veteránbörze

              Udv mindenkinek!
              Miskolci borzen jart mar kozuletek valaki? mik a tapasztalatok? sok arusito szokott lenni? Erdemes ellatogatni?

              Komment


                #8
                Nem szoktak sokan lenni, elég kis börze, és még eléggé "induló" stádiumban van. Én el szoktam mindíg menni, de ugye nekem közel van...
                Inkább csak a helyi igényeket szokta kielégíteni általában Mz, Danuvia, Jawa, Pannónia témában.
                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2012 okt. 02, 18:37.
                littleszpett kedvelte ezt.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  #9
                  littleszpett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Erdemes ellatogatni?
                  Wsievers nagyon szépen fogalmazott. A semmi, és a valami között félúton.
                  littleszpett kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A semmi, és a valami között félúton.
                    oszinten szolva ennel egy kicsit pozitivabb reakciokat remeltem ... azt hittem nagyvarosban kerul megrendezesre es igy talan a borze is nagy. ennyire gyerekcipoben jar? vagy nincs ra igeny (amit kizartnak tartok).
                    arra fele lesz dolgom, lehet azert bekukkantok. mikor erdemes odamenni? 7-8 ora korai?

                    Komment


                      #11
                      Szerintem meg mindenképp érdemes eljönni, ígéretes börze, csak 800 ft a helypénz és nekem eddig mindig sikerült adni-venni valamit, meg az árak sincsenek elszállva. A hangulat is igen jó, csak ajánlani tudom.
                      littleszpett kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Ez attól függ hogy a pult melyik oldalán akarsz álni.

                        Komment


                          #13
                          csacsa73 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          pult melyik oldalán akarsz álni.
                          vasarloi oldalt erositenem. ebbol a szemszogbol mit gondolsz a borzerol?

                          Komment


                            #14
                            littleszpett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            vasarloi oldalt erositenem
                            Vissza az elejére !

                            Komment


                              #15
                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Vissza az elejére !
                              sejtettem
                              eddig 2:1 a nem tul pozitiv elmenyek javara. hatha kiegyenlit csacsa73

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X