Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pápai veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pápai veteránbörze

    Üdv!

    Aki szokott Pápára járni börzére, mit tud a most hétvégére tervezettről? (2013.09.15.) Meg lesz tartva? Én mindenkitől más infót kapok. Felhívtam a szervezőt (Németh Imrét), Ő azt mondta, hogy a mostani elmarad és csak 29-én lesz megtartva. Felénk, itt Vas megyében több veterános is készül a hétvégén -autóval és motorokkal egyaránt -, így jó lenne biztosra tudni a dolgot. Olyat is hallottam, hogy nem a már megszokott Interspar parkolóban lesz, hanem kint a Tesco-éban.

    Előre is köszi!

    Balázs

    #2
    Helló Balázs!Megnéztem az előbb a Veterán újságban és ott szeptember 29-e szerepel, helyszínnek pedig az interspar parkoló van megadva. Én a magam részéről örülök a halasztásnak, mert most hétvégén lesz a győri börze, így csak elszívná a két börze egymástól az árusokat és a látogatókat. Nekem ez a kettő a legközelebbi börzehelyszín, igyekszem mindegyikre eljutni ha lehetőségem van rá.Üdv: János
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Teljes mértékben igazad van, az sosem szokott jó lenne, ha két egymást követő napon van két egymáshoz közeli helyszínen börze. Én is szívesebben megyek 29-én. Köszönöm szépen tőled is a megerősítést. Remélem összefutunk a pápain, 29-én. Szoktál árulni is? Írj valamint, amiről felismerhetlek; én egy ezüst Renault Clio-val szoktam menni, mivel viszek pár alkatrészt is.

      Azért tettem fel ide ezt a kérdést 15-éről, mivel a veteran.hu-n fent van mindkét időpont és sokan a hétvégit hiszik valósnak. Ha egy pár motoros és eladó mégis ellátogat, akkor én is elugrok egyet beszélgetni, mivel a győrire sajnos nem tudok menni, pedig szerettem volna nagyon. (A most hétvégiről terjed az, hogy a Tesconál lesz.)

      Komment


        #4
        Nagyon szívesen! Hát egy kicsit izgulok, hogy tényleg 29-én legyen, mert tegnap néhány embert félrevezettem a veteran.hu szerint akaratom ellenére
        Árulni nem szoktam, inkább cserélgetni szeretem az alkatrészeket.
        Engem könnyű felismerni, mivel 198 cm vagyok, ha ottleszek 29-én biztos meglátsz a sorok között valahol Édesapámmal és az öcsémmel fogunk menni a tervek szerint egy 2101-es sárga Lada társaságában.
        Keresni fogom az ezüst Clio-t!

        Komment


          #5
          Erre felénk is csak pár idősebb Pannoniás tudja a hétvégi időpontot. Mondtam nekik, hogy 29-én lesz, de ha elmennek, legalább egy jót motoroznak. Szerintem nem fognak mérgelődni, ha nem lesz semmi.
          Én is inkább cserélgetek, vagyis amit sikerül elpasszolni, annak az árából mindig veszek ott valami kisebb-nagyobb "kacatot".
          Na így már könnyen fel foglak ismerni én is.

          Komment


            #6
            Ha jó idő lesz holnap akkor jól is teszik, hogy motoroznak egyet. Amíg lehet ki kell használni a jóidőt. Úgysem volt mostanában.
            Oké, ha valami miatt nem tudnánk elmenni akkor majd írok itt neked, hogy ne keress feleslegesen.

            Komment


              #7
              Szervusztok!

              Amennyiben sikerül valakinek eljutni a pápai börzére,vigyen magával gyűjtőíveket és próbáljon aláírásokat gyűjteni,a petíciónkhoz!


              Üdvözlettel:Che
              sepy kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Szerbusz Tegnap voltunk Győrbe Bőrzén ott is úgy hallotam hogy 29. lessz. Üdv Milán Szombathely

                Komment


                  #9
                  A vasárnapi (15.) elmaradt. 29-én lesz megtartva, ahogy már többen is említettétek. Természetesen viszek én is gyűjtőlapot Pápára! Ha 30-án, hétfőn adom fel, az még megfelel?
                  Che kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Kedves Mulder8769!


                    De meg ám!

                    Komolyra fordítva a szót,úgy vélem nagyon is megfelel.Nem kértük ki soveny véleményét,de úgy gondolom,még október 1-2.-e is jó,ilyenkor szokott lenni egy pár nap türelmi idő.

                    A lényeg,hogy gyűjts,-mint a "güzü"(állítólag a güzü,egy rettentő kis harácsolós jószág),-jaj nem szeretném,ha azt a végkövetkeztetést vonnád le a güzüből,hogy valamilyen állathoz hasonlítanék bár kit is,ez csak olyan humorféle!

                    Üdvözlettel:Che
                    sepy és Mulder8769 kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Kedves Che!

                      Megpróbálok minél többet gyűjteni, amennyire időm engedi a börzéig. Aztán ott is szerzek olyanoktól, akik nem írtak még alá. Remélem összejön pár ember és hozzá tudunk járulni az összefogás sikerességéhez.

                      Természetesen nem veszek semmit magamra. Értem én a viccet ...

                      Köszi a megerősítést!

                      Üdv. Balázs
                      Che kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Hát Tamás, sajnos nem jutottunk el ma Pápára, az eső miatt visszafordultunk Pápateszérnél nem sokkal 9 óra előtt. Reménykedtünk hogy eláll de Bakonypéterdtől kezdve egyre jobban esett ahogy közeledtünk Pápa felé, ezért úgy döntöttünk hogy inkább megfordulunk.
                        Nem tudom te ottvoltál-e, milyen idő volt Pápán? Úgy láttuk, eléggé be volt borulva arrafelé.
                        A találkozót viszont nem felejtem el, a legközelebbi börzén ha az égiek is úgy akarják összefutunk!
                        sepy kedvelte ezt.

                        Komment


                          #13
                          Kicsit hideg volt és 9 óra körül esett pár csepp eső, de igen jelentéktelen volt, szóval mondhatjuk, hogy megúsztuk eső nélkül. Én úgy éreztem hogy pangott a dolog mindenkinél, gondolom a rossz idő miatt is. Nem vesztettek sokat, majd legközelebb összefutunk!

                          Komment


                            #14
                            Szóval pont akkoriban esett amikor mentünk lefelé. Kifogtuk a rosszidőt. Azthiszem ebben Murphy keze is benne volt, talán ha 15 perccel előbb indultunk volna nem kap el az eső minket...

                            Komment


                              #15
                              Úgy, ahogy mondod! Sokat nem vesztetteket, mint már mondtam. Tavasszal remélem nagyobb kínálat mellett naposabb, melegebb időben összefutunk.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X