Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szolnoki börze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Üdv!A szolnoki börze a Tesconál lesz ,értesüléseim szerint.Nem jó hír,az Auchan nagyobb lett volna.Jegyek elővételben.A Tesco az Abonyi úton van,Pest felől az elkerülőn Szolnok tábla centum felé,régi négyes vasúti felüljáró alatt el,utána felüljáró felett,kereszteződés jobbról Mol kút,tovább egyenes ,kereszteződés belról Tesco.Egy kis info.

    Komment


      #17
      Üdvözlet én a veteránbörze honlapján(alfoldiveteran) olvastam a börzéről itt fotókkal van kiegészítve a helyszín megtalálásának lehetősége.

      Komment


        #18
        Sziasztok!
        Én azért írok, mert szeretnék elmenni a börzére és nem szeretnék egyedül menni az autóval. Tehát budapesti veteránosokat kérdem, hogy ha mennek autóval akkor valakinél esetleg nincs egy hely (természetesen az üzemenyagba beszállok) vagy valaki jön velem (csak egy ember tud mert két személyes az autó) és besegít a gázoljba (3000Ft). Teherautóról van szó tehát szállítani is tudok. Még mielött azt hinné valaki, hogy nyerészkedni akarok csak szólok, hogy nem.

        Komment


          #19
          Sziasztok!

          Ha valaki menne Nyíregyházáról, akkor ha beférnék én is vele tartanék. Természetesen költségmegosztással. Időpontban meg teljesen rugalmas tudok lenni.

          Komment


            #20
            Elvileg megyek én is Szarvas felől. Remélem jó idő lesz!

            Komment


              #21
              Üdv!A Szolnoki börze nem a tescónál lesz ,hanem jóval a háta mögött a konténer kirakodónál.Ha valaki megtalálta a tescót onnan már könnyű az út.A téglagyári úton kell menni.Pest felől ,régi négyes felüljárók első nagy kereszteződés Mol kút előtt balra.Mitsubishi Tóth Jobbra utána közvetlen jobbra vasúti átjáró előtt,Téglagyári út,egyenesen kb 1800 méter.ott a helyszín.

              Komment


                #22
                Üdv!Szolnok +1 fok Szakadó havas eső.Igazi Nivás idő.Börzére fel veteránosok.Mozduljatok ki.Klaviatúrától lekopott újaitokat elmacskásodott lábatokat mozgassátok meg!Tegyétek félre a Pancsi lámpa fejet,menjetek rá a vizuális élményre .Go!

                Komment


                  #23
                  Üdv!Én már végeztem is a börzével.A rossz idő ellenére voltak ,eladók és vevők is bőséggel.Rengeteg ingyen elvihető alkatrészt láttam, amit természetesen nem adtak ingyen.Nagyon frankó dolgot egyet fedeztem fel:egy hetvenes évekbeli zaporozsec, ami megdobogtatta a szivem.Olyan motort ami ezt az érzést kiváltotta volna számomra nem tudott mutatni a börze.Majd egyszer talán.

                  Komment


                    #24
                    Igazán egy szépen összeállított Csepelt kerestem.A tankján monogram:K:M:A:.Valahol találkoztam már vele.

                    Komment


                      #25
                      Üdv a börze az idő ellenére szerintem jól sikerült mondjuk sokan ki sem pakoltak a kocsiból árultak és mások vakmerően a krómozott vagy új más alkatrészeket is kirakták az eső vagy havas esőre ki mit kapott el.

                      Komment


                        #26
                        Cudar idő volt, azt hiszem be kell szerezni egy kis sörsátrat...jól jött volna. Nyáron a nap ellen is véd!

                        Komment


                          #27
                          Nagyon jó ötlet igazad van nyáron meg az irgalmatlan napsütés lesz a baj

                          Komment


                            #28
                            baxy1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nyáron meg az irgalmatlan napsütés lesz a baj
                            Meg a szél, amikor elviszi. De ha jár hideg sör is a vásárlás mellé, akkor valóban jó ötlet.

                            Komment


                              #29
                              Ez nagyon nagy igazság de arra is oda kellene figyelni , hogy sok legyen belőle

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X