Közlemény

Collapse
No announcement yet.

veterán feltűnési lehetőségek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    No de miért nem lehet hajra kenni a ketchupot?, ezen én is gondolkodom nem lenne oly gyors szőke a hajam. Egy naprakész esemény naptár valóban jó lenne csak ahhoz minden irányból" aktív " fórum tagságra lenne szükség! Bocs de számomra ez jött le. Én egy jó eseménnyel szeretnék a Tájékoztatók táborát bővíteni! 2014. augusztus 20-24 ig Szelidi tónál motoros találkozó lesz. Én tavaly a Lányommal elmentem és bátran mondom Hatalmas buli volt és ez is annak ígérkezik." ez pedig nem a reklám helye", nem veterános itt van gép 50cm3-től2000 egynéhányig de nem néznek le miatta ha a Tiédből hiányzik egy ménes!
    CZsolti kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Ha Tiszakesziben nem tud mindenki megjelenni, kisebb csoportokban összefuthatnánk...néha.
      Erre már én is gondoltam. Miért kellene egy évet várni a következőig?

      Komment


        #18
        Na úgy látom -azért jó eljátszani ezzel a gondolattal .
        Viszont , komolyra fordítva , az ötlet nagyon jó -de semmiféle öknéntességre, meg majda fórumozók feltöltik seménnyel , meg hasonló naiv ..ségekkel nem lehet operálni .
        Ezt valaki vagy azért mert tudja -később hagyan jön belőle pénz --vagy mert nem kell neki a pénz csak a dicsőség , hírnév -főállásban nyomatja .

        A lehetőség szerintem óriási , mert csak egy csomó jogdíj nélküli és ingyenes információt kell összeszedni ( amit ráadásul örömmel adnak -főleg ha meg is kérdezi az ember ).

        Aztán a külön külön nemsokat érő infók egy felületen ( a fentebb leírt körítéssel megspékelve ) már szerintem komoly értéket képviselő honlapot adna .
        azt ,hogy mit azt tudnám --de hogy hogyan azt nem . Szegény anyám hányszor mondta : tanujjá ,mer.....


        Ja ,valaki esetleg akár külföldön is , de ismer ilyent ?--
        sepy és CZsolti kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Nem tudom jó helyre e de talán itt helyén való a következő:

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X