Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dobd le a külsőt! Avagy, a szerelővasnak van-e alternatívája az úton?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Egy ilyennel már el mernék indulni egy fél napos világkörüli útra
    Ne nevessetek ki...............de ez a jövő beli tervem!!!!......ha nem is a világ körül de itthon szeretnék egy Jáwa Mustángal,vagy Ideállal randalírozni és eszementen száguldozni!!!!!Persze ahoz még meg kell szereznem a kinézett csikót és megfelelő ellátás és bő abrakolás,kicsutakolás után meglovagolni!!!!!!

    Komment


      #17
      Szerencsére tudok megbízható szerelőt, végül is ő csinálta meg. Szeret sokat beszélni, meg szereti ha beszélgetnek vele. Így a munka idő 1 gumi/óra.
      apacsavo kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Végülis, olvastam már itt hihetetlennek tűnő történeteket több száz km-es, hibamentes Rometes túrákról, stb.
        Szóval ha úgy megcsinálod, mint az MZ-t, akkor nagy baj nem lehet!
        Igaz, lehet az ETZ után úgy fogod érezni, megöregedsz mire odaérsz valahova.
        Én egyszer teljesítettem a dongóval egy nap alatt egy 45+45km-t. Mit ne mondjak, a vége felé már nem bántam volna ha gyorsabban suhannak a fák
        gesszti, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Hát Apacsavó én nem gondolom hogy sokáig fogsz avval száguldozni mikor az Mz-nek 130 körül kell mennie! Menet közben lelépsz mert azt hiszed áll! ezért az sokkal baleset veszélyesebb ám!

          Komment


            #20
            Mi egy pót belsőt vittünk az Alpok túrára. Csak egyszerűbb kicserélni, mint ragasztgatni az út szélén. Amit még érdemes vinni, az valami síkosítószer. Ha kicsit körbe van szappanozva, akár még egy emerge-t is könnyedén le-fel lehet szerelgetni. Ha megfigyelitek, a gumis is mindig azzal kezdi, hogy körbekeni a gumit, mielőtt felszereli. Ha rendesen be van kenve egy gumi, azt kb. kézzel, és egy nagyobb csavarhúzóval is fel lehet szerelni a felnire gond nélkül.
            Utoljára szerkesztve a következő által: gesszti; 2014 aug. 28, 21:01.

            Komment


              #21
              Menet közben lelépsz mert azt hiszed áll ! ezért az sokkal baleset veszélyesebb ám!
              Néha rám jön egy olyan amit én ,,benzinmelankóliának" hívok!Olyankor mindegy milyen masina van alattam 60-70-nél többet nem akarok menni........és csak tátom a számat,azon elmélkedem hogy amerre megyek ott is emberek élnek,családok(jól-rosszul!)ki hogyan,sorsok suhannak el mellettem amit soha sem ismerhetek meg!(ami persze nem is baj!!!)Ilyenkor sokszor megállok a kocsmánál(ami sajnos egyre kevesebb van már!)szóba elegyedek az ott lévőkkel,sokszor igen érdekes dolgok kerülnek terítékre!...........szóval nem kell mindig annyira rohanni!!!Ezért szerettem az IZS-t,mindjárt volt téma!!!!..........de ha menni kell akkor csutkára a gázt és uzsgyi!!!(tettem ide egy bohókás figurát hogy nehogy komolyan vegyétek!!!!Tudjátok:Bolond lukból,bolond szél.....stb!!!!)!

              Komment


                #22
                Némmá... há' megeszi. Nemhogy eltenné cefrének. ;-)

                Komment


                  #23
                  .szóval nem kell mindig annyira rohanni!
                  Teljesen igazad van!
                  Igaz, én nem a sorsokat szoktam figyelni a lassan száguldó dongó nyergéből, egész mást. Mindegy, egyszer megváltozom... vagy nem

                  - - - Updated - - -


                  há' megeszi.
                  Isten ments! Abból lekvárt kell főzni!
                  (A pálinka semmi más, csak a gyümölcs létező legszebb formája, lekvár férfiaknak!)

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X