Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ahogy meg én elnézem ott harmadikként oson egy Bandit 1200 ( ha mar Jawa nincs ott )

    Komment


      Ahogy meg én elnézem az 5. helyen "kullog" egy gyáriasnak tűnő Szimó.
      Ja és vagány az a foszabos kupak.

      Komment


        Már csak világítós bot meg tárcsa kell...meg egy fehér antant szíj.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Nem ma,múlt héten. Click image for larger version

Name:	oltványok 012.jpg
Views:	2
Size:	201.6 KB
ID:	148726 Érdekesség ként..ott hátul az a kicsi... büdöset is füstöl,nem is annyira csillog, még is nagyobb vigyort csalt az orcámra.. Élmény volt..

          Komment


            Érdekesség ként..ott hátul az a kicsi..
            Szépek.. bizony szépek..
            Elárulnád a nevét is? Én nem vagyok annyira jártas a régebbi tipusokban / márkákban.

            Komment


              Persze... DKW 200sb

              Komment


                Élmény volt..
                Csodás gépeid vannak!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  DKW 200sb
                  Köszi! Szirmai Gábor Afrika utazó DKW-s videói nyomán ismerős volt a gép (neki 350-es volt), de mondom, a 40-es évekbeli masinák nekem olyan ismeretlenek hogy ihaj. Most a 70.es évekbelit fogdosom. Ki tudja, lehet egyszer meg "kell" ismernem a 40-es évek gépeit is (Úgy legyen)

                  Komment


                    Csodás gépeid vannak!
                    Nem saját sajnos,csak javításra voltak itt.

                    - - - Updated - - -

                    meg „kell” ismernem a 40-es évek gépeit is (Úgy legyen)
                    Legyen úgy!...............

                    Komment


                      Sziasztok fórumlakók !

                      Kis csapatunkkal Szlovákiából a Balatonhoz készülünk motorozni.
                      Az időpont június 2-től 5-ig. Szállásunk Balatonakalin lesz. Készülünk egy nap a déli oldalra is.
                      Tavaly 16 an voltunk akkor még kerültünk a Balatont. Az idei létszámuk még ismeretlen de 10 személytől több lesz az biztos. A motorok jawák az 50-60 as évekből. Ha minden igaz lesz egy skoda 110 R cupé is.
                      Tavaly 750 km-t tudtunk magunk mögött 3 nap alatt. Az idei 4 naposra tervezett .
                      A déli oldalon Tamásira készülünk. Szerintem jún 3.án,de ez még nem biztos.Örülnénk minden forumgagnak és nem tagnak is egy baráti beszélgetés.Vagy közös motorozás erejéig.
                      Üdvözlettel , Gábor

                      Komment


                        Szevasz Gábor!
                        Mi a tervezett programotok június 3 (péntekre) és június 4 (szombatra)?
                        4-én traktortalálkozó lesz Zalaszentgróton, mi oda készülünk. De még változhat.

                        Komment


                          Szia Ricsi95D !
                          3.-án szerintem Tamásira megyünk. Eddig mezén kívül még nincs lebeszélt utiterv.
                          Teháta többit még nem tudom , de lehetséges hogy elgurulunk arra. Amint néztem Sümeg hs útba esne , ott is van látnivaló.

                          Majd megemlitem a társaságnak !

                          Komment


                            Kis csapatunkkal Szlovákiából a Balatonhoz készülünk motorozni.
                            Az időpont június 2-től 5-ig.
                            A június 4-i traktoros találkozót ne hagyjátok ki, ha már itt jártok a közelben. Egyrészt ott is örülni fognak, ha befut pár szép jawa, másrészt ti is legeltethetitek a szemeteket pár öreg vason. Igazi jó kis falusi búcsú hangulat jellemzi ezt a találkozót. Tavaly is volt sültkolbász, vattacukor, ilyen-olyan árusok, zene, tánc, minden földi jó.

                            Komment


                              Sziasztok !
                              Ugy néz ki összejön a traktoros találkozó. Emlitettem a társaságnak örömmel fogadták .
                              Köszi az ajánlást !

                              Üdv , Gábor

                              Komment


                                Programok
                                8:30 Regisztráció és gépmustra

                                10:30 Megnyitó

                                11:00 Felvonulás Zalaszentgrótra

                                11:30 Városi Fúvószenekar köszöntője

                                12:15 Indulás vissza Csáfordra

                                14:00 Fűnyíró traktor verseny

                                15:00 Ügyességi versenyek

                                Fafűrészelő, Fröccsváltó, Málnaváltó

                                15:30 Eredményhirdetés, tombola sorsolás

                                16:15 Őszirózsa dalkör műsora


                                Dél előtt egy kicsivel érdemes ide érni Zalaszentgrótra. Akkor fel lesznek már sorakozva a gépek a fő utcán, végig lehet őket nézni. Utána átbattyog a nép Csáfordra, és mehet a buli.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X