Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    egy szép fotót a gépről...ha szabad
    A CZ -dról is lehetne egy szép fotót !!!! ??? Ne hanyagold el , mert azt mondják már sír a gazdája után !

    Sepy !

    Ez a tipus is Dezmodromikus ... szelepvezérléssel rendelkezik ???? Egyébként , gratula a vashoz , és kívánok hozzá nagyon sok balesetmentes kilómétert !!! ( És most meg kell valljam, hogy ku..ára írígy vagyok ! , szinte sárga! )
    Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2017 jan. 05, 21:00.

    Komment


      A „dezmodromikus” szelepvezérlést csak a Ducati használja motorkerékpárjainak V2-eseiben, az autóiparban senki.

      Nincsenek szeleprugók, illetve csak a szelephimbák tövében, de ezek maguktól nem képesek bezárni a szelepeket, csak egy kis előfeszítést visznek a rendszerbe. A lényeg: a szelepeket vezérmű bütykök és szelephimbák nyitják, és azok is zárják! Hogy ebben mi a jó? Állítólag pontosabb a vezérlés (magas fordulaton), jobban tűri a hirtelen fordulatszám változásokat, mert nem „lebegnek” be a szelepek, a rugók tehetetlensége miatt. A 70-es évek óta minden Ducati motor ilyen. Gyönyörű és ötletes műszaki csemege, a márka hihetetlenül tehetséges főkonstruktőre, Fabio Taglioni találta ki, 1954-ben, azaz éppen 55 éve.

      Komment


        A „dezmodromikus” szelepvezérlést csak a Ducati használja motorkerékpárjainak V2-eseiben
        Jóvan naaaaa ! olasz -olasz ... Az igazsághoz hozzátartozik , hogy az egyik gyerekkori barátom mostanában nézegetett egy ducati monster 600 -t , és elég sokáig tárgyaltuk tegnap a márka jellemzőit , ezért valamiért nekem ez ugrott be ... igazad van , bocsánat ! Következő kérdésem pedig az lett volna , hogy hogyan lehet ennél szelepet állítani , mert állítolag nem egyszerű ... esetleg valakinek tapasztalat ???

        Komment


          Hát...a Guzzi az Guzzi...irigylésre is méltó.

          Komment


            Az Olasz formatervezők tettek már az asztalra!!

            Komment


              Nekem a Nevada jött be,ezt nem ismerem,de irigylem:számomra álomgép a Guzzi !
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Nekem a Florida jobban tetszik és abban a gyöngyház fehérben igazán szép legalább nekem jobban tetszik. 1 év múlva veterán korba ér. Nekem alacsonyabb a Guzzi mint a BMW és ami lényeges legalább 1 mázsával könnyebb. Oldalasnál nem számít annyira a súly az nem dől el. Szólóban viszont ha dől egy akkora tömeg ritkán lehet megfogni.A Nevada egy újabb stílus a Florida egy régebbi kor emléke. Ekkor még nem számított annyira a felhasznált anyag mennyisége. Savállóból csinálták a sárvédőket és úgy nézem a kipufogókat is?!. Ma a nálunk lévő - 16 C fokban kint éjszakázva pöcc-röff. Kép lesz valami megoldással. Nem találom hol írtunk a feltöltésről legutóbb! Segítséget kérek és köszönöm.

                Komment


                  gaz ha ci.ó gyerekek hullottak volna az égből akkor is elindultam volna most néztem a napi számlálót 16 km-t mutat! Márkatársat tipust ismerőt keresek.
                  Azért számold meg gyorsan a gyerekeket. Lehet, hogy többen vannak.

                  Komment


                    Köszi Zsolti mind megvan és egészséges legfeljebb rám mondták ki látott egy motorost , hogy de Hü ye! Az ki ilyet gondolt esetlegesen nem is motorozott még egy jót életében.

                    Komment


                      Segítséget kérek és köszönöm.
                      Én nem értem,de a fotókat kirakom az asztalra,rákattintok erre a négyszögletes izére,ami irás közben elöjön.Kiválasztom az egyszerű feltöltést,Tallózás:akkor kattintom a képet és fájl feltöltése,ekkor megvárom mig beteszi a képet.....
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        Én nem értem,de a fotókat kirakom az asztalra,rákattintok erre a négyszögletes izére,ami irás közben elöjön.Kiválasztom az egyszerű feltöltést,Tallózás:akkor kattintom a képet és fájl feltöltése,ekkor megvárom mig beteszi a képet...
                        Valahogy így kell....azt hiszem

                        Komment


                          Click image for larger version

Name:	15966728_1246472622096466_1795757538_o.jpg
Views:	1
Size:	156.2 KB
ID:	151187

                          Ime a Floridám Kittus a nyergében.

                          Komment


                            Akkor most megint motoros vagy:nem BMW-s?

                            Az a ronda bringa rossz helyen van,nem gondolod?
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Akkor most megint motoros vagy:nem BMW-s?

                              .........Mi a különbség?

                              Komment


                                ...Mi a különbség?
                                A BMW-sek külön kaszt................
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X