Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A BMW-sek külön kaszt................

    Mindenki ezt mondja...hogy miért ?

    Komment


      A BMW f.szhosszabbításra való

      Komment


        A BMW f.szhosszabbításra való

        Nem tudom, amikor sepy megvette a vasat ( mármint a BMW-t )majd egyszer csak éppen arra tartott az útja és beugrott hozzám is. Nem vettem volna észre az általad vélt "jelenséget". Ugyanaz az ember volt,aki előtte....annyi különbséggel, hogy még szélesebb volt a mosoly az arcán,,,,pedig a jó öreg CZ-ről ( sárga) sem mondott le. Személy szerint, nagyon sajnálom, hogy mégis amellett döntött, hogy túl ad rajta. Itt a fórumon van pár ember,akinek van BMW a birtokában ( na jó, tudom, hogy nem az utolsó kiadások egyike, de lehet, hogy akad olyan is) akkor velük mi van? A BMW az mindig BMW marad. Komoly preztizse van, de egyértelműen nem jelenteném ki a fentieket....méltóság kérdése az egész....szerintem.

        Click image for larger version

Name:	1024px-BMW_r_1100_rs.jpg
Views:	1
Size:	185.9 KB
ID:	151197

        Itt a gépezet is....amit kell azt tudja
        Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2017 jan. 07, 22:20.

        Komment


          A BMW f.szhosszabbításra való
          Nem mondanám,de valahogy megváltoznak a gazdáik a többi közlekedővel szemben.

          Miért a többi motor,sportautó nem?
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            [ATTACH=CONFIG]35072[/ATTACH]

            Ime a Floridám Kittus a nyergében.
            Nekem is ugyan ebben a szinben volt a 350-esClick image for larger version

Name:	DSC00160.JPG
Views:	1
Size:	151.7 KB
ID:	151198Click image for larger version

Name:	DSC00159.JPG
Views:	1
Size:	153.7 KB
ID:	151199 a gyereknek is tetszett.Csak a jobb oldali hengerfejben az eggyik szelep eltort es tonkre tette a dugattyut. Mivel ennek a verzionak a 350-es nel kicsit nagyobbak a szelepek meretei a tobbi 350-es hez kepest nem talaltam hozza hengerfejet bontottan igy sosem javitottam meg .

            Komment


              Gondolom azóta leérne a fiadnak is a lába. Szép gép volt.

              - - - Updated - - -

              Én sem pöffeszkedésként vettem a bömböst.Sok motornál technikailag többre tartom még most is. Ha 10 cm-rel magasabb !! lennék " nem hosszabb" és 10 évvel fiatalabb nem váltam volna meg tőle semmi képen.Ez a mostani kissé alacsonyabb és kisebb tömegű és ennek is motor hangja van.

              Komment


                Itt a fórumon van pár ember,akinek van BMW a birtokában (na jó, tudom, hogy nem az utolsó kiadások egyike, de lehet, hogy akad olyan is) akkor velük mi van?
                Ezért bátorkodtam ezt én leírni

                Komment


                  Ezért bátorkodtam ezt én leírni

                  A "félreértésért" én kérek elnézést

                  Komment


                    Kötekedés képen írtam,viszont tényleg rettegek a BMW-autósoktól ledörzsölik a festéket a rendszámomról annyira törekszenek megelőzni.Legtöbbször sorokat előznek,azért imádkozom,hogy ne nekem kelljen kicibálni őket az árokból!Egyébként nagy divat felénk,ez a kocsisor előzés és utána a nem tetszés miatt a mutogatás........Erősen romlik a morál!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      A BMW f.szhosszabbításra való
                      A régiek is?
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        Emu! Akkor te növeszted és közben motorozol?, Te kis huncut otthon avval az ürüggyel mész,hogy motorozol! Értékelhető eredménye van már cm-ben??

                        Komment


                          A Guzzisok szerint a BMW-nek lóg a csöcse... Egyébként gratulálok az új vashoz! A legfontosabb,hogy örömöd leld benne. Személy szerint a Guzzi közelebb áll a szivemhez,s még jó pár olasz márka.

                          Komment


                            Emu! Akkor te növeszted és közben motorozol?, Te kis huncut otthon avval az ürüggyel mész,hogy motorozol! Értékelhető eredménye van már cm-ben??
                            A teljes kilométerfutásom nagyjából felének Te is tanúja voltál!
                            De ha végiggondolom akkor fehérnéppel voltam, tehát szükségszerű választás volt

                            Komment


                              Az eszmecserében nem foglalnék állást, mert a kéthengeresek a gyengéim. Lassan eljutok oda, hogy a régen sutbavágott dolgaimat szépen megcsinálgassam. Lassan elő tudom megint venni a CZ-t. Ezenkívül van egy LISZ utánfutónk is, ami szintén régen nem volt kihasználva. Most végre van vonóhorgos kocsink ismét.

                              Ha jól emlékszem Ricsi mondta, hogy erre az utánfutóra van valamilyen megoldás, hogy motort lehessen szállítani rajta. Sajnos elég rövid - 130 cm - a platója.

                              Komment


                                van valamilyen megoldás
                                Ja.... a flex és a hegesztő

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X