Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Az enyém is olyan volt, csak meglocsoltam !Click image for larger version

Name:	SAM_1413.jpg
Views:	1
Size:	196.7 KB
ID:	151213Click image for larger version

Name:	SAM_2563.jpg
Views:	1
Size:	199.0 KB
ID:	151214

    Komment


      CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha jól emlékszem Ricsi mondta, hogy erre az utánfutóra van valamilyen megoldás, hogy motort lehessen szállítani rajta. Sajnos elég rövid - 130 cm - a platója.
      A következőt láttam sajnos képpel nem tudom bemutatni.
      A vonórúdra hegesztettek egy kis téglalapot szögvasból, bár azt hiszem ez tilos, ez a téglalap rögzítette az első kereket oly módon hogy az koppig ki legyen tekerve mintha balra kanyarodnál. Akik sűrűn és csak erre használják kivágják a plató első lapját., én kivehetőre csinálnám.
      A hátsó ajtót pedig egyszerűen leveszik.
      Merthogy én ezt krosszmotorosoknál láttam ott ugye nem kaland a motor elejét átemelni a platón, de vannak 90 kg-nál nehezebb motorok is.
      Ja és úgy kell beállítani hogy a hátsó kerék éppen felférjen a platóra a maradék pedig nem baj, ha kilóg.

      Komment


        A vonórúdra hegesztettek egy kis téglalapot szögvasból, bár azt hiszem ez tilos,
        Igen ! A főtartókra, vonószerkezetre, semmilyen utólagos hegesztés nem engedélyezett.

        A hátsó ajtót pedig egyszerűen leveszik.
        Feltéve, ha nem azon vannak prizmák, és a hatósági jelzés.

        a maradék pedig nem baj, ha kilóg.
        A rakfelületről ( hivatalosan ) semmi nem lóghat le !

        Komment


          És oldható kötéssel szabad? Srégan felrakva és egy kisebb lehajtható hátfallal mely a "hatósági" jelzést is tartja?!

          Komment


            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A rakfelületről (hivatalosan) semmi nem lóghat le !
            Mert az én véleményem nem hivatalos, ezért csak mert úgy gondolom, de bizony lelóghat, csak piros kendővel esetünkben a spanifer szabad végével jelezni kell.

            Komment


              Nekem a barataim egyszer 1991-ben innet Triesztbol vittek 2 darab xt 550-est azt hiszem DIANA nevu utanfuton .Amikor meg lattak a motorokat amiket hazakellett vinni igen csak elkeseredtek de meg oldottuk.A motorok hatso kerekei az auto fele logtak ki es a lengovillan tamaszkodtak fel, a futo es a az auto kozott eppen annyi hely volt ,hogy a kilogo motoroktol meg eltudott fordulni.Szerencsere senki nem szolt erte pedig akkor meg kellett a hatarokon vacakolni.

              Komment


                Lehet, hogy Lédi volt az?! Ez sem egy lószállító tipus. A címhez nem teljesen ragaszkodva a DE JÓT kihagynám ma eredetiségire kellett vinni a Floridát. Mivel vonóhorog nincs az autómon elgurultam oda-vissza 14 km. mit mondjak nem fogott el a gyönyör . A kezeim a vastag kesztyűben is fáztak. A nagy plexit azért jót tett.

                Komment


                  de bizony lelóghat, csak piros kendővel esetünkben a spanifer szabad végével jelezni kell.
                  Teherautó rakfelületéről a plató hosszának 50%-át max 2,5 métert, Személyautó tetején szállított motyó előre-hátra 1 métert, pótkocsiról, ( utánfutóról ) SEMENNYIT !

                  Komment


                    Ez így van, és ha jól emlékszem közigbírságos, tehát nem ajánlom senkinek a futóról túlnyúlást.

                    Komment


                      Nekem úgy tűnik, hogy a korábbi bejegyzések és a kresz 47. §-a között elég sok eltérés van...

                      Click image for larger version

Name:	rakomány-szállítás-1.jpg
Views:	1
Size:	185.4 KB
ID:	151218 Click image for larger version

Name:	rakomány-szállítás-2.jpg
Views:	1
Size:	125.1 KB
ID:	151219

                      Komment


                        Teherautó rakfelületéről a plató hosszának 50%-át max 2,5 métert,
                        Itt kevertem a szélességet a kinyúlással. Tehát 50% át, max 2 métert, de nem lehet szélesebb 2,5 méternél.

                        Komment


                          Így Zsolti hajrá építsd a CZ-t bár nyeregben ülve és nem szállítva szeretnénk látni. A lányok pedig kísérnek a Hörbivel bocs a névváltozás joga részedről fenntartva!

                          Komment


                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            (utánfutóról) semennyit !

                            [ATTACH=CONFIG]35106[/ATTACH]

                            khm .

                            Komment


                              khm .
                              Sztem csak festőállványnak használta Gyuri.

                              Komment


                                khm .
                                Hát ezt benyeltem !..........................

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X