Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ha jól emlékszem Ricsi mondta, hogy erre az utánfutóra van valamilyen megoldás, hogy motort lehessen szállítani rajta. Sajnos elég rövid - 130 cm - a platója.
    Így van Zsolti! Kicsit lelóg a sín elöl meg hátul,de megoldható mivel leszedhető(vé alakították) az első és hátsó részét + van egy "katróc" a rendszámnak.
    Ha ilyenben gondolkozol,szólj és mérek,fényképezek amit kérsz!
    Click image for larger version

Name:	75 Kamut koma kölcsönadta motorját. Feszítettünk a 2 Pannoniával!.jpg
Views:	2
Size:	197.2 KB
ID:	151221

    Komment


      Nagyon merész !...........................

      Komment


        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nagyon merész !...
        Engem nagyon sokat csesztettek utánfutó miatt VW Golf+STEMA utánfutó miatt, de a kilógásért még sohasem szóltak.

        Komment


          de a kilógásért még sohasem szóltak.
          ... mert nem tudják! Nehogy itt a fórumot olvasgatva figyeljenek fel erre.

          - - - Updated - - -

          (utánfutóról) SEMENNYIT !
          Hát akkor elhelyezés után: nagy"flex" ,és az utánfutó első és hátsó síkjában egy vágást kell eszközölni a rakomány kilógó részein. Így megfelelünk a jogszabálynak.
          Everything is better when you decide you don't care.

          Komment


            A képet nézve a futó elején ki kell lógatni az első kereket és oda kell tenni egy befogót akkor már hátra szinte semmit nem lóg ki és akkor már csak a hátulját kell lekötni ami sokkal egyszerűbb. Ricsi így volt felfogatva mikor nálunk jártatok is?

            Komment


              Jó ötlet Sepy,előrébb lehet tenni legalább 10 cm-t,így még nem zavar be fordulásnál.
              Valószínűleg így volt lefogatva,bár pontosan már nem emlékszem. Általában a kormánynál 2 oldalra lehúzzuk (piros hevederek) a fehér pedig ülésnél vagy váznál csak biztosításként szolgál. Az első kereket szoktuk még a sínhez kötni.

              Komment


                Ha előre egy csavar orsós befogót teszel a motorodhoz méretezve akkor ott szinte kötni nem is kell csak hátul. Ez persze csak egy elképzelés.

                Komment


                  Rakjátok be függőlegesen. Vagy valamilyen szögben ahogy elfér

                  Komment


                    Rakjátok be függőlegesen. Vagy valamilyen szögben ahogy elfér
                    Na ez a tuti.... ........... Így estére jó érzéssel tölt el..ma is tanultam valamit.

                    Komment


                      Akinek van pinlock nevű páragátló betétje és tapasztalata, kérem ossza meg!
                      Nagyon elegem van az állandó párásodásból és a kinyitott sisak miatti szemfájásból.
                      Több gyártó is gyárt ilyet. Melyiket használtátok?

                      Komment


                        A párásodás abból adódik, hogy rázihálsz a plexire A kilélegzett levegő nagyjából testhőmérsékletű.
                        Van olyan bigyó, amit a sisak plexi alatti részére lehet tenni és lefedi az orrot, így a kilélegzett levegőt elvezeti a plexiről.
                        Ezt a sisakgyártók kisebb erőfeszítéssel árulják mert kis darab műanyag jelentéktelen ára van egy pinlockhoz képest, ami nem jött be nekem, mert többször töri a fényt. este, napsütésben használhatatlan, legalábbis egy szemüvegesnek.

                        Komment


                          Szintén szemüveges vagyok , kb 5 éve járok pinlockal (Shoei Raid II) , nekem semmilyen problémám nem volt vele. Az új sisakomhoz is megvettem (Schubert C3) igaz ezt még nem hordtam mert a Jézuska hozta
                          A Shoei pinlock nélkül volt problémás hidegben , mert nagyon párásodott.

                          Komment


                            Gyerekek!

                            Tanítsatok már! Mi a fene az a pinlock?

                            Szégyenlem magam mert nem tudom,-pedig olyan ígéretesen indul ez a szó,-pin....

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              Mi a fene az a pinlock?
                              Én is gondolkodtam rajta,de nem mertem megkérdezni. Az én szemem is gyengül,de csak akkor használok szemüveget ha apró dolgok mellé kell ülnöm.

                              Komment


                                Mi a fene az a pinlock?

                                Szégyenlem magam mert nem tudom,-pedig olyan ígéretesen indul ez a szó,-pin...
                                Szégyenlem , de én sem tudtam , de utána néztem ....

                                Téli Motorozás 2 – Bukósisak - Élet kétkeréken

                                Bár a nyitott sisakokhoz nem alkalmazható , bizonyára nem rossz dolog .... Igaz ebben a hidegben nem nagyon ülök már motorra , így nem is párásodik ! Kényelmes lettem . Ez van ...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X