Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fényjelző

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Fényjelző

    Üdvözletem minden kedves agytrösztnek.

    Click image for larger version

Name:	DSC00132.JPG
Views:	1
Size:	30.7 KB
ID:	158236Click image for larger version

Name:	DSC00121.JPG
Views:	1
Size:	39.1 KB
ID:	158237Click image for larger version

Name:	DSC00128.JPG
Views:	1
Size:	35.9 KB
ID:	158238Click image for larger version

Name:	DSC00122.JPG
Views:	1
Size:	29.7 KB
ID:	158239Click image for larger version

Name:	DSC00123.JPG
Views:	1
Size:	24.6 KB
ID:	158240

    Meg tudná-e mondani valaki,hogy ezt a készüléket milyen néven forgalmazták illetve mely állami szervek használták?

    Válaszukat előre is köszöntem.

    Mindenkinek szép napot!

    #2
    Szerintem ez is valami orvosi lámpa, UV lámpa vagy hasonló, de nem vinném a macskám közelébe hátha megveszik.
    Lemezjáték, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Tábori fényterápiás szanitéclámpa. A hadseregben volt rendszeresítve. A svájci rokonánál is jobb, mert forgalomirányításra is alkalmas és fénytávíróként is működik.
      OdinHEM, coli és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ez valami sci-fi díszlet kelléke.

        Csak okoskodok, de nem lehet, hogy mivel nagy és nehéz, ezért valami vasutas cucc?
        Lemezjáték, OdinHEM és Che kedvelte ezt.
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          #5
          Na ezért kéne , hogy rendes katonai kiképzést kapjatok ---------mongyamtovább ? Mer mi lesz , ha beszarik sok okostelefonotok ? Vagy becsap a vellám abba az okos átjátszó toronyba ?
          OdinHEM, Che és sepy kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Akkor ezek szerint ,ez egy katonai villámhárító

            Komment


              #7
              Joker ha a vellád csap bele valakibe dutyiba kerülsz! Voltál katona vagy csak regéltek róla.? Én egy rendes kiképzést kaptam 8 hónapig csak a stokin ülhettünk, semmi heverészés!

              Komment


                #8
                Voltam és ott láttam ezt a vackot - legalábbis úgy rémlik . A lokátoros kocsiban volt szerintem . Hony mire nem tudom szerintemm valami szakaszos fényjelzés leadására --három gyorsan cserélhető szinben --alkalmas kütyü . Azért gondoltam , hogy valami Morze dolog .

                Komment


                  #9
                  Voltál katona vagy csak regéltek róla.
                  Igen, én voltam ! Bár köszönhetően csodálatosan szép írásomnak, és átlagon felüli IQ-nak, ( ott nem volt nehéz ! Egy érettségi ott már diplomával felért ) már eskü után ellátó századírnok lettem ! ( Nem voltam csókos !)
                  Szerintem ez egy Szovjet elektronyka masinyka ! A laborban használták, a negatívok előhívásakor.

                  Komment


                    #10
                    Na hová lesz így a világ, ha még a rendes kiképzést kapottak is annyiféle választ adnak, ahányan vannak.
                    Everything is better when you decide you don't care.

                    Komment


                      #11
                      Egy volt iskolai tanárom mondta a sztorit hogy már diplomával került be és hát hivatkozott is rá mire a kiképzője azt mondta nagy flegmán hogy neki is van érettségije

                      Komment


                        #12
                        Ott nem az ész és a logika volt a döntő!, hisz ami kerek azt vinni kellett a szögletest pedig gurítani!

                        Komment


                          #13
                          - Kérem, én klasszika filológia tanár vagyok...
                          - Akkor nem ért semmihez.

                          - - - Updated - - -

                          Alattunk szűnt meg a sorkatonaság.
                          Akiket még behívtak, mesélték, hogy megtanultak üres lőszerraktárat őrizni, illetve kilós kenyeret hosszában félbevágva zsíros deszkát kenni és egyedül megenni.

                          Komment


                            #14
                            Hihetetlen,de mégis hihető.

                            Felhozz az ember egy témát,és a többi meg 360 fokos fordulattal átkereszteli,pedig nem is ez volt a kérdés!

                            Komment


                              #15
                              Miért ki derült hogy mi a lelet nem? Egy kis nosztalgia ennek kapcsán már csak beleférhet.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X