Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fényszóró üveg

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "U" csepelhez nem voltak jók ??? Nem baj ha nem ahhoz való , csak bele lehessen faragni valahogy ... így majd saját magunkat csapjuk be frankón ...... vagy másokat.
    Még a 2000-es évek közepén teszteltem egy szolnoki börzén.... , ha P21 -hez kértem a lámpafejet 5000 volt az ára , ha P12 -höz 3000 . Bár legalább sejtette mit árul ...
    Ott akkor valamit elnézett az eladó.
    Ha már hengerből kettő van akkor az alkatrészek ára is legalább a duplája.
    CZsolti, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Ott akkor valamit elnézett az eladó.
      Ha már hengerből kettő van akkor az alkatrészek ára is legalább a duplája.
      Ebben lehet valami ...
      Egyszer egy csomó 634 fesz.szab között turkáltam

      Click image for larger version

Name:	2100000125708.jpg
Views:	1
Size:	21.0 KB
ID:	151302

      , még valamelyik az expo területén rendezett börzén , amikor a kezembe akadt egy gyári P20 feszültségszabályzó (KM23 vagy mi , a fene tudja ezeket az egyszerű neveket megjegyezni...) , valószínűleg egybe rakhatták a kétoszloposokat.... Mivel elég újszerűnek nézett ki , rögtön rá is kérdeztem az árustól , " hogy-é a feszabályzó darabja ? " Az mindjárt egy 500-asban jelölte meg az ellenértéket.... Nagy boldogan kotortam elő az annak megfelelő bankót és jobb kezemmel az eladó felé nyújtottam , másik kézzel a megszerzett holmihoz erősen ragaszkodtam, amikor emberünk megszólalt : - De hát az péhuszé , az ötezer !!!!
      Na ekkor ugrott a szemöldököm a homlokom közepére.....
      Akkor hogy is van ez a hengerszámmal , és az árfekvéssel? Ahányszor több a henger annyi szorosa az ár is ??? A 634 kéthengeres, a Péhúsz , meg tízszer több ... vagy mégse ???
      Csoda hogy ferde szemmel nézek az ilyen "alkatrésznepperekre" , mert ugye a kereskedő beéri a tisztes haszonnal , és tudja mit árul . Talán ezért lehet hogy a mostani börzék eljutottak az ócskavas kereskedés színvonalra , de azt legalább jó drágán adják... nem volt ez mindig így !
      Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2017 jan. 21, 08:54.
      OdinHEM, Lemezjáték és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Hegyekben álltak az Orosz laktanyákból idehordott Uralok oldalkocsival...amiket markolókkal pakoltak
        Most erős szívritmus zavaraim támadtak.
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          #19
          Zahi!

          Ez kb. olyan, mint akik kivisznek egy kupac szir-sz@rt börzére, közte lyukas fazék, százéves mosószappan, stb., és persze mindent olcsón adnak, de ha valamire rákérdezel, hogy ez mennyi, akkor az már háromezer...

          Komment


            #20
            Na , alakul a téma ... még várok kicsit

            Komment


              #21
              Nyári rendrakás során előkerült újjab alkatrész.Pontosan mi is ez?
              Click image for larger version

Name:	DSC02224.jpg
Views:	1
Size:	182.9 KB
ID:	152744 Click image for larger version

Name:	DSC02225.jpg
Views:	1
Size:	180.3 KB
ID:	152745

              Komment


                #22
                Pontosan mi is ez?
                Magyar általános szabványú egységesített(pótkocsi)mezőgazdasági hátsó lámpa!Rendkívűl megbízható gyártmány ma is használatos ,sajnos másolják,mivel nem olcsó!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #23
                  Köszönöm szépen!
                  Szerinted mennyi lenne a reális ára?

                  Komment


                    #24
                    Párban kerttel,burával 5000
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X