Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lámpa

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Lámpa

    Mely autó esetleg motor világító teste ez?

    A prizmán, Made in Germany felírat található.

    Click image for larger version

Name:	DSC00335.JPG
Views:	1
Size:	32.8 KB
ID:	158249Click image for larger version

Name:	DSC00336.JPG
Views:	1
Size:	30.1 KB
ID:	158250Click image for larger version

Name:	DSC00333.JPG
Views:	1
Size:	35.0 KB
ID:	158251Click image for larger version

Name:	DSC00334.JPG
Views:	1
Size:	30.8 KB
ID:	158252

    Választ köszönöm.

    #2
    T 130 / 131 porlasztó


    Kedves Coli!

    Lehet, hogy most nem fogok túl kedvesnek tűnni, de szerintem nem csak engem zavar, hogy beazonosíttatsz velünk mindenféle öreg kacatot, utána aranyárban árulod.

    Ehhez semmi közöm. DE!!!
    Cserébe annyit kérek, hogy miután már tudod, hogy mit is találtál, akkor az általad nyitott témát nevezd át. Erre azért van szükség, mert más is kereshet ilyenről infót, amit így elég nehezen talál meg. Segítsd ezzel a kérlek a fórum munkáját, amelynek immáron törzstagja lettél.

    Köszönettel: CZsolti (moderátor)

    Komment


      #3
      Szerintem túl kedves voltál...

      Komment


        #4
        Ahogy Boborján mondja: "Érzem, hogy kezdek durva lenni. Van még egy fokozat!"

        De ezt majd később. Várom Orand-Coli reakcióját.

        Komment


          #5
          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Lehet, hogy most nem fogok túl kedvesnek tűnni, de szerintem nem csak engem zavar, hogy beazonosíttatsz velünk mindenféle öreg kacatot, utána aranyárban árulod.

          vagy esetleg néhány sörrel rendezhetnéd a szakértést ----modjuk Tiszakeszi árnyas szegletén .

          Komment


            #6
            A T 130 / 131 porlasztót senkinek nem kellet beazonosítani mert nem is kértem, mivel magam is tudtam hogy melyik géphez való.

            És miért is aranyár?

            Bolti ára 23 e, Ft.

            Én levettem belőle a 27 % áfát mert nem viszonteladó vagyok, ezért jött ki ez az ár+ benne van a postaköltség is!

            De ha már így benne vagytok,melyik is az az alkatrész / használati eszköz amiről megmondtátok hogy mi is az és árulom borsos áron?

            Mert én egyikről sem tudok hogy fel lenne rakva eladásra!

            - - - Updated - - -

            Kedves Czsolt( ha te vagy a moderátor,az elvileg azt jelenti hogy kenned vágod az informatikai dolgok csínját-binját.

            Ezáltal a már nem aktuális témákat törölhetnéd is!

            Legalábbis én ha így nyomnám, mint ahogy te előadod akkor így is tennék!

            Komment


              #7
              Ezáltal a már nem aktuális témákat törölhetnéd is!

              Legalábbis én ha így nyomnám, mint ahogy te előadod akkor így is tennék!
              74 témában kérted eddig a segítségünket, ami szerintem nem kevés. Mivel ez egy fórum, ezért minden itt fellelhető műszaki információ érték. Ezért sem törölném. Amit viszont határozottan szeretnék kérni, hogy a már tisztázott eredetű alkatrészeknek nyitott témákat nevezd át légy szíves. Így könnyebben rátalál, aki ilyet, vagy ehhez hasonlót keres.

              Persze az átnevezést én is meg tudom, tudnám csinálni, de nem azért vagyok itt, hogy helyetted elvégezzem. Szerintem moderátortársam se kapható erre. És azt is meg tudom csinálni - szükség esetén - hogy a következő általad nyitott új témát azonnal lezárom, ami ugye mindannyiunknak kellemetlen volna.

              Tehát: nem bántani akarlak, de státuszod szerint a fórum támogatója lettél. Kérlek ennek megfelelően állj hozzá ehhez a kéréshez.

              Komment


                #8
                Én át módosítanám az általatok beazonosított tárgyak témáinak neveit.

                Csak van egy pár probléma: se hacker se informatikus nem vagyok,így tehát azt sem tudom hogy kell!

                Komment


                  #9
                  Ez tetszett - az nem nevezheti magát hackernek, aki a faluház előtt befogja az ingyen wifit :-)

                  Komment


                    #10
                    Most elkezdtem nézni ezt a téma lezárós-átnevezős dolgot, és tényleg, hogyan kell?

                    Ennyit találtam, de ebből nekem nem derül ki. Igaz nekem azt hiszem nincs is alkatrész azonosító témám.
                    Everything is better when you decide you don't care.

                    Komment


                      #11
                      de ebből nekem nem derül ki
                      Nekem meg az jött ki belőle, hogy visszanyalt a fagyi.

                      Komment


                        #12
                        Okos telefonom sincs és nem is lesz, a wifiről ne is beszéljünk mert azt sem tudom mire jó hozzáteszem nem is akarom tudni.

                        Nekem és a környezetemben lévő normálisan gondolkodó embereknek mai napig nyomógombos mobilja van!

                        Mi foglalkozzunk a másikkal,akinek meg az van kivétel nélkül személytelené vált!!!

                        Komment


                          #13
                          madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nekem meg az jött ki belőle, hogy visszanyalt a fagyi.
                          Vissza bizony! Bocs Coli, ez valóban moderátori hatáskör. Tehát találtam magunknak feladatot. Mellesleg nem értem, hogy egy saját téma címét miért nem javíthatja a gazdája.

                          Komment


                            #14
                            Én is jobban örülnék,illetve nektek moderátoroknak is kevesebb gondotok lenne!

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X