Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Antik kerékpár.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Hiányzik a "tetszik" gomb.
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      "Haverod" mennyit akar érte?
      2000???

      Komment


        #18
        Valójában nem akarja eladni mert a hirdetésben szereplő ár felér egy viccel. Az évjáratra meg azt mondanám, ha ő ugy gondolja, akkor haggyuk meg abban a tudatban, hogy jól írta be

        Antik kerékpár váz - Fémmunka | Galéria Savaria online piactér

        Komment


          #19
          nem eladni akarom
          Coli már hirdetni se meri a roncsait a veteránaprón...Zughírdető lett.
          Trophyman, CZsolti és 3 további látogató kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #20
            Zughírdető lett.
            Dehogy is! Régen is voltak forradalmárok, ellenforradalmárok, mostanában vannak hírdetők, és Ő pedig egy ellenhírdető.
            Titus kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              nem eladni akarom.
              Dehogynem! Nemcsak a Veteránaprón, hanem mindenhol...Csak meg merte tenni...De mi nem felejtünk!
              Gladiátor
              mátéapu és supermax kedvelte ezt.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #22
                De én már felejtek, majdnem elfelejtettem megosztani veletek a Colitól kapott privát üzit.

                "
                coli eredeti hozzászólása
                Úgy látom megint rám talált egy faszopó aki nem bír a szájával.

                Dögölj meg köcsög.
                "
                mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Látom fejlődőképes, a stílusa egyre költőibb és kifinomultabb.......
                  sepy, Trophyman és 2 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Szervusztok!


                    Oda se neki,-mintha nem is lenne,ha mégis,-csak udvariasan!


                    Üdvözlettel:Che
                    sepy, sinter és 2 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Helló coli !

                      Én elég sokáig türelmes vagyok ,de ezt már én is unom ,felidegesítesz .
                      Légyszíves lépjél ki innen és ne hirdess itt .
                      Rengeteg helyen tudod árulni a dolgaidat (vagyis a haverod és a papád dolgait ) ,biztos lesznek rá vevők !
                      De te nem ebbe a társaságba való vagy . Remélem helyesen döntesz !!!!

                      U.i.: Privát üzenetet nem kérek !

                      Hali
                      sepy, sinter és 2 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Üdv mindenkinek!
                        Még mielőtt egy 1800-as évekbeli gépnek magasztalnák fel ezt a kerékpárvázat,tisztázom a kérdéses tipust.A kerékpár váz az első villa kivételével,eredeti,tehát a váz,tábla.-lánckerék?- A váz az 1940-es évek eljéről,vagy a 30-as évek legvégéről származik. És ami a legmegdöbbentőbb MAGYAR!Elég lett volna keresőbe beirni,hogy Gladiátor szerintem biztos kiadta volna. Egy kis cég gyártotta,készitettek varrógépet,motorkerékpárt,3 kerekű áruhordó motort,és kerékpárokat is. Ez a cég nem más mint Sweitzer Henrik mühelye volt.A Gladiátor SH néven futott,csak éppen a táblán pont az sérült. Láttam az árát,és a valóságtól nagyon el van rugaszkodva.Az értéke ennek a töredéke csak! SHB Luxus vázat vettem gyüjtőtől,ami nagyon szép sérülésmentes,20 e ft-ért,de hangsulyozon nagyon szép állapotú. Na a kkor be lehet lőni az árát. Bocs ha hosszúra sikerült.
                        Üdv
                        BJ
                        CZsolti, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          #27
                          A 20 ezerben benne volt a gyári első villa,a gyári lánckerék-hajtókarok,pedálok,gyári kormány, SHB tábla, és 1 gumifalcos hátsókerék. És a mi nem mindegy,hogy Dombornyomott a váz SHB DE LUXE felrattal. Ennyi.

                          Komment


                            #28
                            Semmi gond gyerekek,csak mi nem értjük meg,szegény colit,nem jó biztosítékot raktak bele,nemcsoda ha túlmelegszik!
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #29
                              Én már az eleje óta tudtam a kerékpár tipusát, de ő is megtalálhatta volna a virtuális múzeumban ha rászán egy kis időt.Egyébként azért nem segítettem neki, mert szerintem hazug ember nem érdemli meg.

                              Komment


                                #30
                                U.i.: Privát üzenetet nem kérek !
                                Szia Tamás!

                                A profilodban ki lehet tiltani azt, akitől nem akarsz privátot kapni. Csak egy ötlet.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X