Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Duna oldalkocsi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Duna oldalkocsi

    Hozzám jutott egy ilyen kerékanya. Érhet valamit? Eléggé karcos...Click image for larger version

Name:	Fényképek-0019.jpg
Views:	1
Size:	195.3 KB
ID:	156062Click image for larger version

Name:	Fényképek-0020.jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	156063

    #2
    Méghogy érhet valamit??? Sokan térden csúszva kunyerálnák ki a vételi jogot! Nem gyakori darab, és arányaiban elég drága!

    Komment


      #3
      Ennyire csak nem vészes a kerékanya hiány?! Miért nem gyártja valaki? Hiszen nem egy bonyolult öntvény...max a Duna feliratot kéne szépen kidolgozni.




      Ezt amúgy egy kis csuda helyen találtam, hoztam onnan gyári új Pannonia benzincsapokat, új karbit, nyomkodós dudákat, gyújtásokat...kifosztottam...ment volna a méhbe.

      Komment


        #4
        Itt jön be a mázli faktor. jó helyen jó időben.
        Utoljára szerkesztve a következő által: ptm004; 2013 aug. 13, 20:54.

        Komment


          #5
          ptm004 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          jó jelyen jó időben
          Ezzel a két tényezővel szinte mindent el lehet érni...most szerencsém volt




          főleg a karburátornak és a benzincsapoknak örültem




          Vannak ott IZS 49-es alkatrészek is...de engem nem érint...esetleg valakit? Kerekek, sárvédők, ez-az, amaz...nem volt alkalmam mindent végignézni, de ha visszamegyek fényképezek is.

          Komment


            #6
            Vannak ott IZS 49-es alkatrészek is...de engem nem érint...esetleg valakit?
            Engem érdekelnének, megköszönném. Én izsezek és jól jönne ez az, ha van.
            Utoljára szerkesztve a következő által: gilersx; 2013 aug. 14, 06:32.

            Komment


              #7
              Írtam privát üzenetet...

              Komment


                #8
                Egy jó állapotú nyomkodós dudára vevő lennék jó áron

                Komment


                  #9
                  Üdv.:
                  Izsből engem is érdekelne pár dolog(a benzincsapokat eszem rendesen), de egy sivatagi légszűrő is jól jönne(ami van azon likas enyhén az egyik tányér ), vagy bármi mütyür.
                  Van egy álmom egy kulcsnyílásra való bakelit zárfedél izs lámpatökre.
                  Na de álmodik a nyomor.

                  Komment


                    #10
                    majdánka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    egy kulcsnyílásra való bakelit zárfedél izs lámpatökre
                    Sajnos az nincsen rajta...tegnap lefényképeztem és most visszanéztem a képeket.

                    Komment


                      #11
                      Sziasztok!
                      A Pannoniámhoz (van rajta műszaki) hozzákapcsolnék egy oldalkocsit. A kérdésem, hogy milyen papírok kellenek hogy együtt levizsgáztassam? Elég egy adásvételi az oldalkocsiról?
                      Köszi!

                      Komment


                        #12
                        Azért köszönöm az erőfeszítést Kovacsk84.




                        desantos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Elég egy adásvételi az oldalkocsiról?
                        Üdv.
                        Mivel egyelőre az oldalkocsi a motor tartozékának minősül, ezért nem kell szerintem még adásvételi sem, de azért egyet csináltass. AZT TUDD, az oldalkocsi eltávolítása engedély nélküli átalakításnak minősül, szóval nem tudod majd leszedni.
                        A rendszámtáblából 2 db kell és nekem a +tengely miatt még 7ezret elkértek, de sehova nem írnak semmit , csak a szállítható személyek száma 3-ra bővül.(utast csak két év jogsival rendelkezés után vihetsz, de szerintem ez téged nem fenyeget már.)
                        Majdánka

                        Komment


                          #13
                          Szia Majdánka!
                          Köszi a hasznos választ. Azt gondoltam, hogy le fel szerelem kedvem szerint.
                          Üdv!

                          Komment


                            #14
                            Nem kioktatásnak szántam, csak nem szeretném ha gond lenne abból, hogy valamit is kihagytam.

                            Komment


                              #15
                              Nem vettem annak. Inkább több információ mint kevesebb.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X