Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ford Taunus alkatrészek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ford Taunus alkatrészek

    Sziasztok!

    A képeken látható Ford Taunus alkatrészeket szeretné ismerősöm eladni, de fogalmunk nincsen az árakat illetően, ezért szeretnénk segítséget kérni, hogy az alkatrészkupac nagyjából mennyit érhet. Persze nehéz így kitalálni árat, de mégis...

    Click image for larger version

Name:	1111.JPG
Views:	1
Size:	151.2 KB
ID:	153807Click image for larger version

Name:	2222.JPG
Views:	1
Size:	151.1 KB
ID:	153808Click image for larger version

Name:	3333.JPG
Views:	1
Size:	151.4 KB
ID:	153809Click image for larger version

Name:	4444.JPG
Views:	1
Size:	140.3 KB
ID:	153810

    Üdv. DCS

    #2
    Szia! Már rég tetted fel a kérdést és azóta már biztos meg is kaptad a választ. Nekem az lenne a kérdésem, hogy eladó-e közülük a fehér indexbúra? A válaszod előre is köszönöm! Üdv.: Gyuresz.
    DCS kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szia! Nem az enyémek az alkatrészek tudtommal még megvan az összes! Egyben szeretné ismerősöm eladni, tehát nem tudok árat mondani egy lámpabúrára. Ajánlj egy összeget és írok ismerősömnek, hogy eladja-e annyiért, amit Te ajánlasz...
      DCS

      Komment


        #4
        Szia! Egy van belőle,vagy talán meg van mindkettő? Új,sérülésmentes? 5000/db-ra gondoltam ha kettő hibátlan van.
        Köszönöm! Üdv.: Gyuresz

        Komment


          #5
          Annyi van amennyi a képeken látható, több nincsen. Állapotukat nem ismerem. Írj egy privát e-mailt és inkább megadom ismerősöm elérhetőségét, ha komolyan érdekel ez a lámpa búra, mert én nem tudok ezekre a kérdésekre válaszolni...

          Komment


            #6
            Küldtem,köszönöm!

            Komment


              #7
              Üdv DCS!


              A porlasztó az 1500-as Polski Fiathoz való.Ha a típus számát is láthatnám a hozzá tartozó évjáratot is megmondhatnám.
              soveny kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Köszönöm az infót, nem tudok képeket feltölteni, mert nem nálam vannak az alkatrészek...

                Komment


                  #9
                  Szívesen! Ha szükséged van a porlasztó adataira ,akkor a betű és számjelzését írd meg a fórumon.

                  Komment


                    #10
                    Szia! Az egy Solex vizes karburátor?

                    Komment


                      #11
                      Szia!

                      Megvannak még az alkatrészek?

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X