Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mennyit ér egy felújítás utáni, papíros Pannónia?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - abban a hitben, hogy ezzel segítek
    Ne vedd a szívedre Gyula, az "emberek" sajnos, ha nem azt olvassák amit szeretnének, akkor hajlamosak "köpködősnek" titulálni a válaszadót! Én voltam már "irigy kontár" is, de ez még a legszebb jelzők egyike, pedig "csak" segíteni akartam!
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #17
      Tequila, ha gyakorlott fórumozó vagy/lennél, és kicsit több infód lenne - amit értő olvasással meg tudsz szerezni itt a fórumon, -
      akkor ismerhetnéd az egyes tagok által képviselt véleményeket, valamint az itt érvényes "szokásokat".

      Senkit nem kívánok megvédeni,mert nincs itt erre senkinek szüksége, de pl. ApaE egyrészt az itt jelenlevők között talán a legnagyobb ( legtöbb ismerettel rendelkező, legtöbb időt erre a témára szánó - eddig, és feltehetően ezután is) "Pannónia-guru" és nem mellékesen ő azt a "vonalat" képviseli, hogy lehetőleg minden Pannónia a lehető legtipustisztábban kerüljön újra építésre.

      Ami nem előny, nem hátrány, ő ilyen.

      Van akinek ugyan ez a véleménye, van akinek ettől többé-kevésbé eltérő.

      Azonban itt az a szokás, hogy tiszteletben tartjuk egymás véleményét, még akkor is, ha épp nem egyezik a sajátunkkal.

      Nagyon-nagyon ritkán szokott ( vagy soha) előfordulni a fórumon a " fikázás", "köpködés", és én a magam részéről ezt mélyen elítélem, mert alapjában véve az csak a pénzen múlik, hogy kinek milyen színvonalú a gépe. ( És ne feledje senki, az idő is pénz, tehát a saját aprólékos, idegen szolgáltatást kiváltó munka is mérhető pénzben!! Ezt az időt a veteránozásra nem mindenki tudja korlátlanul rászánni!!) Ebből adódóan más zsebében turkálni sehol sem kedvelt dolog. Számomra a fikázásnak, köpködésnek ilyen vetületet van.

      Javaslom gondold át az én véleményemet is, és ha nem is osztod, de vedd figyelembe.

      Ez egy ritka jó fórum, és abszolút szakmai, és segítőkész, ami azt jelenti hogy ezenkívűl vajmi kevés dolog szivárog be ide a nagyvilág bajaiból. És erre szerintem mindenkinek nagyon kell vigyázni, és ellenségeskedésekkel nem felfordítani ezt az állapotot.

      Komment


        #18
        Ez egy ritka jó fórum, és abszolút szakmai, és segítőkész,
        Ezenkívül:Jó pofik is vagyunk,valamint,szépek,okosak,ügyesek,kreatívak,barátságosak,szeretetre méltóak,ínyencek................és roppant mód szerények!!!!!!!(Ezt mind tapasztalatból tudom!!!!!!)..............ritka jó csávók!!!!!

        Komment


          #19
          Az is biztos, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy az „érdekelne mi az, ami típusidegen” és a „mennyi lenne a reális ára” kérdésekre elmondom a véleményemet, illetve megosztom az ismereteimet - abban a hitben, hogy ezzel segítek, miközben teljesen feleslegesen pocsékoltam rá a szabadidőmből.
          Tisztelt ApaE!

          Arra kérlek tisztelettel, hogy ebből az esetből ne általánosíts!
          Szerintem mindenki látja, hogy mi volt ez a szituáció, a hozzászólások legalábbis ezt tanúsítják.
          Ha valaki kérdez, és a válaszodra nem úgy reagál, ahogy kellene, akkor legközelebb kezeld belátásod szerint, de ne igya meg más ennek a levét.

          Itt sokszor megforduló nevek vannak, különböző hozzászólásokkal, ha arc nélkül is, de tudjuk, ki kicsoda.

          Én is már egy csomószor kérdeztem Tőled, azonnal kaptam választ, többek között egész hétvégén a Te tanácsodat figyelembe véve szereltem a Pannóniám blokkját, amit akkor kaptam tőled, amikor megállt a tudományom...

          A télen le akarom gyártatni a teleszkóp szerelő célszerszámaidat, hogy tavaszra felújítsam az első villámat.

          És bizony az is a terveim között szerepel, hogy tanácsot kérjek majd típus idegenség kérdésében, mert ugyan most még az a közeli célom, hogy üzembiztos legyen, meg biztonságos, de a végcél, hogy típus tiszta legyen.

          Szóval, szükség van a tanácsokra, megjegyzésekre, ez a Fórum egyik ereje, ami miatt valóban érdemes ide látogatni!!!

          Komment


            #20
            ApaE! Ne szívd fel magad, nem biztos hogy Teqilla úgy értette. És én a magam részéről szeretném ha az általam kinézett motort te vagy itt bárki úgymond leköpködné, mert sok minden lehet amit én nem vennék észre rajta. Több szem több csipa. Ja nem többet lát.
            De tényleg ez a fórum ezért jó, mondhatnám páratlan.

            Komment


              #21
              Több szem több csipa. Ja nem többet lát.
              De tényleg ez a fórum ezért jó, mondhatnám páratlan.
              ..............hát JA!!!!!!
              Ide illik:
              Óda a félszemű kedveshez.
              Kedvesem!
              Páratlan a te szemed szépsége!
              Írta:..........hál Ist',Ne dudd gi! (Ide tettem e bohókás figurát,nehogy mellre szívja valaki!)!

              Komment


                #22
                Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy mennyit érhet egy pannónia t5ös csupasz váz, bevezetékelve [12v] jó állapotú motorral, érvényes műszakival / még 1 év/, tulajdonostól, köszönöm a válaszokat!

                Komment


                  #23
                  Műszakival, de egy csupasz váz? Ezt hogy kell érteni?

                  Komment


                    #24
                    Úgy hogy egy komplett felújított motor volt, csak részenként lett kiárusítva, átépítésre szántam, mikor megszereztem, meg ugye az sem volt hátrány hogy papírok rendben voltak, de semmi időm nincs foglalkozni vele

                    Komment


                      #25
                      Értem. Váz, komplett üzemképes blokk és érvényes papírok, műszaki - nem rossz kombináció, ha valaki egy papír nélküli motort akar talpra állítani de csak közben jött rá, hogy az így nem lehetséges.
                      Valahová 50 fölé lőném be én, de száz felé már nemigen esélyes az eladás. Persze, ez csak egy szubjektív vélemény.

                      Komment


                        #26
                        Köszönöm! Szép estét!

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X