Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Oldalkocsis t5!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szerintem minimum jövőre fogom elkezdeni a felújítást, anyagi okok miatt.
    Akkor már csak néhány hét. Szilveszter után neki is foghatsz.
    sepy, Örs és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Úgy gondoltam, hogy először az OK-t fogom megcsinálni, mert nekem egyszerűbbnek tűnik

      - - - Updated - - -

      Viszont megvétel óta bizonytalan vagyok.
      Amikor először néztük meg a motort, nem is tűnt fel, hogy nagy fékdobos kerekei vannak.
      Na meg az se, hogy az oldaldobozoknak két nagy kézzel csavarhatós... Hmmm.... "csavarója" van
      De az alvázszám is gyanús : TLT 23 57 Szerintetek ez mit jelent?

      Majd lefotózom ha tudom, de a kert tiszta mocsár
      Utoljára szerkesztve a következő által: Örs; 2014 dec. 04, 19:21.
      "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

      Komment


        #18
        Azt, hogy van egy TLT Pannóniád! Ez sokkal jobb vétel, mint ahogy leírtad! A TLT korábbi típus. Gyerünk a képekkel!

        Komment


          #19
          Biztatom a sarat, hogy siessen. Ma már nem esett, sütött a nap. Holnap hátha sikerül a hadművelet.Megcsináltam a kerekét, úgyhogy a fotók alkalmával lehet lesz egy pár kör is.
          "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

          Komment


            #20
            De az alvázszám is gyanús : TLT 23 57 Szerintetek ez mit jelent?
            Azt hogy neked akkora mákod van mint kevés embernek... Nyugodtan írd meg azt a lottó szelvényt Mondjuk a felújításnál kicsit nehezebb lesz, mert ez zöld gyárilag, nem fekete plussz az esetleg hiányzó alkatrészek kicsit magasabb árfekvésen vannak mint a T5-é.

            Komment


              #21
              De az alvázszám is gyanús : TLT 23 57 Szerintetek ez mit jelent?

              Azt, hogy burokban születtél. Nincs ott még egy, ahol ez volt?
              Kedvcsinálónak: Pannónia dicsérete | Onroad.hu | Magyarország egyik legkedveltebb online motoros magazinja. Hírek, tesztek minden mennyiségben.

              Aztán szép legyen ám!

              Komment


                #22
                Örs
                Viszont megvétel óta bizonytalan vagyok.
                Amikor először néztük meg a motort, nem is tűnt fel, hogy nagy fékdobos kerekei vannak.
                Na meg az se, hogy az oldaldobozoknak két nagy kézzel csavarhatós... Hmmm... „csavarója” van
                De az alvázszám is gyanús : TLT 23 57 Szerintetek ez mit jelent?
                Te egy T5-öst akartál ez meg egy TLT. Régebbi, túl nagy a fékdobja is, a szerszámtartó doboz sem zárható, gyengébb a motorja is, csak második rúgásra indult, meg amúgy is gyanúsnak tartod...

                Mennyiért is vetted? 60 ezerért? Adok érte 65 ezret, jó...?!

                Vicc vót, vicc vót, mielőtt valaki elküldene a francba!!!

                Komment


                  #23
                  Lemezjáték

                  Én egy oldalkocsis pannóniát akartam, az csak jobb ha régebbi, a nagy fékdobnál jobb a fékhatás, a szerszámdobozban meg úgy sem a maradék pénzemet tárolom, ha gyengébb a motor, akkor lassabban megyek, ha második rúgásra indul, akkor kettőt rúgok rajta, és most már nem tartom gyanúsnak, mert megmondtátok a típusát.

                  Igen, 60 ropi volt, de 200 ért sem adnám el.

                  OdinHEM

                  Amúgy tényleg drágábbak az alkatrészek, főleg a buzogány- dob fog gondot okozni.
                  Megveszem az utolsó ezresből azt a lottót!

                  CZsolti
                  Volt még két papíros pannónia, de sajnos azt már előttem el kótya-vetyélték. Na meg egy pár blokk.

                  - - - Updated - - -

                  Ja, most itt egy nem is olyan messze lévő utcában bontanak egy házat.
                  A padlásán van egy motorkuli, meg egy hiányos P10. Az idős néni 25 öt kér értük.
                  Szerintem megérné ez is.
                  "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                  Komment


                    #24
                    Szia, én adok érte 25-öt. Írsz nekem egy privát elérhetőséget? zsolt.bodnar@mailbox.hu

                    Komment


                      #25
                      Szia! A kulit magamnak szeretném, de válaszoltam privátra.
                      "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                      Komment


                        #26
                        Örs
                        A padlásán van egy motorkuli, meg egy hiányos P10. Az idős néni 25 öt kér értük.
                        Szerintem megérné ez is.
                        ...Azért ha előkerül hasonló árfekvésben néhány háború előtti BMW, vagy NSU OSL hasonló árfekvésben (persze csak akkor ha papírja is megvan!), szóval akkor dobhatnál nekem egy pm-et...

                        Komment


                          #27
                          háború előtti BMW, vagy NSU OSL
                          Csak ezekből sajnos kevés van. De ha rábukkannánk, megvennénk
                          "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                          Komment


                            #28
                            Tegnap megvettük a kulit, meg a hiányos P-10 est. Egybe 13 volt.
                            "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                            Komment


                              #29
                              Örs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Tegnap megvettük a kulit, meg a hiányos P-10 est. Egybe 13 volt.
                              Most már légy szíves hagyd abba! Inkább olvasd el ezt a "táblát":

                              A Fórumtársak ingerlése és "etetése" szigorúan tilos!


                              Jó, jó, a "Tábla" csak vicc volt. De ekkora mákod mégsem nem lehet!

                              Komment


                                #30
                                Jaja! A fórumtársak ingerlése tilos!! De tényleg eszem megállt, mármint jó értelembe! :O Gondolom mind a kettőhöz még papír is volt!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X