Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia p20 ára

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    De egyszerre nyomtuk a gombot. Ne bosszankodj Gyulám vannak nyelvbotlások remélem legalább és is ,hogy annak indult. Azt mindannyian tudjuk ez nem egy olcsó mulatság de sokkal egészségesebb mintha egy kocsmában szórnánk el ugyan ennyit. Az sem kisebb ember az én szememben ki egy Kómárral jelenik meg mint ki egy milliós vassal legfeljebb többet tud rászánni.

    Komment


      #32
      Itt van öt pár henger, főtengelyek, egyéb csomó cucc:
      Pannónia P21-es alkatrészek - Folyás, Polgár, Hajdú-Bihar
      Mennyire tudtam, hogy ez a hirdetés nem éri meg a nap végét...

      Komment


        #33
        Már reggel lehet elkeltek a cuccok!
        Az igaz jól mutatott, annyi dolog együtt, viszont mi az ami használható is belőle?! Mert ugye egyre kevesebb a jó minőségű használt alkatrészt kapni a kéthengereshez!

        Komment


          #34
          No igen, benne van persze, de aki elvitte az láthatta, kezébe foghatta mindet. Hidd el, biztosan csillogott a szeme.
          Zahi árait ha megnézzük, az a két pár alapméretű henger a hengerfejekkel simán hozza az összár felét, azon kívül volt még négy pár. Négy váz, ahhoz az összes kerék és tank, vagy húsz dugattyú, vagy tíz főtengely, három blokk különböző készültségben (amennyit a képen látni), kurrens apróbb darabok, meg ki tudja...
          Mindegy, remélem valaki olyané, akinek szüksége van rá, nem csak a birtoklási vágya van. De a legdurvább az lenne, ha szombaton ki lenne pakolva Szigetszentmiklóson.

          Komment


            #35
            De a legdurvább az lenne, ha szombaton ki lenne pakolva Szigetszentmiklóson.
            Ott a pont Nagyobb a valószínűsége, mint a "jó kezekbe" kerülésnek.....sajnos

            Komment


              #36
              De a legdurvább az lenne, ha szombaton ki lenne pakolva Szigetszentmiklóson.
              Ne legyenek illúzióitok...

              Komment


                #37
                Biztosan csillgott mint a Salamon t.ke!
                Az érdekes az egészben, hogy hétfőn beszéltem a srácal, egy sport p21 kínált 120ért papírok nélkül működő motorral, örültem donornak jó lett volna, a motorja miatt! Eléggé érdekes volt, összevissza beszélt a motorrol, lényeg nem volt hajlandó várni hétvégéig, pedig foglalóztam volna! Persze elvitték mondom esetleg blokkja nincs, hát semmi válasz, erre tegnap felteszi azt az alkatrészt kánaánt! Hmmm érdekes. ...

                Komment


                  #38
                  Tényleg hmmm...lehet belefáradt/megunta és/vagy kellett a pénz gyorsan...

                  Komment


                    #39
                    Helló! Nem nem enyém.

                    Barátom bele unt, hogy drága a két hengeres. és átnyergelt egy etz 250-re :/:/:/
                    Nekem inkább vigye el a bank a vesém, de a motor marad....

                    demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Itt van öt pár henger, főtengelyek, egyéb csomó cucc:
                    Pannónia P21-es alkatrészek - Folyás, Polgár, Hajdú-Bihar

                    Akkor ezt így nagyon olcsón adja, csapjon le rá valaki fórumos egy nepper előtt!

                    - - - Updated - - -

                    Vagy épp a tiéd Beni?
                    - - - Updated - - -

                    sajnos ő ilyen. Én is kértem e hengerpát és váltót tegyen el. Szerintem nem tett el. bár én nekem nem szükséges.. de égeti a pénz a kezét. Eladja olcsón más meg Pesten jól árusítja. és közbe csak egy ETZ-t hoz ki belőlle.
                    Ahelyett, hogy a sokból 1 jó p21-est rakott volna össze...


                    zolisun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Biztosan csillgott mint a Salamon t.ke!
                    Az érdekes az egészben, hogy hétfőn beszéltem a srácal, egy sport p21 kínált 120ért papírok nélkül működő motorral, örültem donornak jó lett volna, a motorja miatt! Eléggé érdekes volt, összevissza beszélt a motorrol, lényeg nem volt hajlandó várni hétvégéig, pedig foglalóztam volna! Persze elvitték mondom esetleg blokkja nincs, hát semmi válasz, erre tegnap felteszi azt az alkatrészt kánaánt! Hmmm érdekes. ...

                    Komment


                      #40
                      Az a négy pár henger milyen , és mekkora „lyuk” van rajtuk ?
                      Közben megnéztem őket, 9 bordásak, de most csak egy párat meg két balosat sikerült előhalásznom. Csúnyácskák, tolómérővel 56-ot mértem a páron (de ránézésre fúrás lesz szükséges), a páratlanok is annyi milliméteresek. A blokköntvény 1970-es, de csak csupasz öntvény 1 csapágyházzal. 1 darab HF van, a váltókat meg kellene takarítanom, de szerintem használhatatlanok (csak tengely kerekekkel, se alaplap, se kapcsolómechanizmus). Vannak főtengelyek, de nem rózsás állapotúak, hanem mint amiket a sufni sarkából húztak elő.
                      Áruba csak a várhatóan nyári költözködés után fogom bocsátani ezeket is, mert akkor lesz lehetőségem végre mindent tisztítani, kategorizálni. Lévén alsóhangon 4-5 mázsa Pannonia holmi van itthon (de inkább több, mert 10 komplett egyhengeres blokk már 4 mázsa), ami csak úgy "idehordódott" az elmúlt 6 évben...
                      Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2015 máj. 31, 18:26.
                      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                      Komment


                        #41
                        apropó , vizsga hogy sikerült ... ???????

                        Komment


                          #42
                          apropó , vizsga hogy sikerült
                          Ez a gépipari szerelés nevű tárgy volt, ezt lehet mondtam. Elején beugró, egy hosszmetszetet kaptunk, amiről szerelési családfát kellett rajzolni, utána pedig volt egy kis tűrésszámítás a szerkezet valamelyik szabadon választott részével. Ez összekapcsozva a feladatsorral, hogy egyben megcsinálhassuk mindkettőt, aztán majd otthon javítja az illetékes. Megcsináltam mindent, leadtam, a 6-ból 4-en megkértük, hogy vessen rájuk pár pillantást ha ideje engedi. Előttem 3-ból 2-őt kivágott, nálam megnézte a beugrót, a feladatsort és azt mondta, hogy bár a feladatsor jegyet érne, de beugrófeladatban kimaradt két téglalap, mindkettő részszerelvény jele, így a két 10*30 mm-es téglalap hiánya miatt nem engedhet át. Szóval banális hibát vétettem és megyek újra.
                          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                          Komment


                            #43
                            Nos erre nem lehet tetsziket nyomni ! ...
                            Remélem , legközelebb jobban sikerül ! Ahogy mondani szokták , " A jó mérnök, mindíg egy picivel jobb akar lenni a saját elvárásainál " , vagyis az egészet magadért teszed ...
                            A téglalapról pedig annyit , hogy próbáld megközelíteni a másik irányból , vagyis az általad készített rajz a szaki-bácsi kezében landol , aki egy ideig nézegeti , majd levonva a konzekvenciát a hiányosságok miatt , tesz némi megjegyzést az egészre vonatkozóan ... Ezt elkerülendő , ... (ez csak vicc akart lenni , nehogy megsértődj !) Legközelebb , bizonyára jobban megy majd, én drukkolok !

                            Komment


                              #44
                              az általad készített rajz a szaki-bácsi kezében landol , aki egy ideig nézegeti , majd levonva a konzekvenciát a hiányosságok miatt , tesz némi megjegyzést az egészre vonatkozóan
                              Ezt mintha hallottam volna már valahol... ...aha, hát az oktatómtól.

                              Nem dolgoztál esetleg az Ikarusban, vagy nem ismersz esetleg egy dr. Galli Csabát?

                              Egyébként nekem ezzel semmi gondom, nem fogom az oktatót szidni, mert én nem bírtam átugrani a lécet - ilyen eszembe sem jut. Az mondjuk tény, hogy itt nagyobbat kell alakítani (alaposabban felkészülni, jobban átlátni és pontosabban visszaadni az anyagot) a 2 kreditért, mint pl. Járművillamosság- és elektronika 2 tárgyból a 6-ért.
                              És én legalább nem kaptam meg, hogy tárt karokkal várna a szociológia ha eszembe jutna szakot váltani, mert ilyen is elhangzott.
                              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                              Komment


                                #45
                                De legközelebb ezt már nem fogod kihagyni!
                                6-ból hány embernek lett meg?

                                Olyan szépen megtanítják ezt a műszaki rajzolósdit (én is tanultan, egyetemen fél évet közép suliban 2 évet), aztán ahogy kikerültem az életbe hááát
                                A kapott rajzok 90%-át ha osztályozni kellene akkor sok dupla egyes lenne
                                Az érzés amikor 10 percig bámulom a rajzot hogy eldöntsem az mi a fene és melyik része lemez alkatrész? (merthogy nekem a lemezekkel kell foglalkozni, lézerrel azokat a részeit vágjuk.) Aztán amikor belegondolok hogy ezeket mérnök emberek rajzolták...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X