Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Rudge Whitworth 1930 Special-brit motor

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Rudge Whitworth 1930 Special-brit motor

    Üdv! A képeken látható Rudge Special motorkerékpár körülbelüli árának meghatározásához szeretnék segítséget kérni hozzáértőktől. Nagy valószínűséggel 1930-ban gyártották. Papírjai sajnos nincsenek meg. A motor 4 ütemű, felül szelepelt, 4 szelepes, blokk forog, sebességeket veszi. Kompresszió, szikra van. Kb. 1,5-2 hónapja indítva is volt. Későbbi értékesítés miatt szeretném tudni mi lehet az értéke. Előre is köszönöm a segítséget. További szép napot, Gyula.Click image for larger version

Name:	DSCF4312.jpg
Views:	1
Size:	202.1 KB
ID:	156909Click image for larger version

Name:	DSCF4315.jpg
Views:	1
Size:	197.6 KB
ID:	156910Click image for larger version

Name:	DSCF4317.jpg
Views:	1
Size:	198.1 KB
ID:	156911Click image for larger version

Name:	DSCF4318.jpg
Views:	1
Size:	203.1 KB
ID:	156912Click image for larger version

Name:	DSCF4319.jpg
Views:	1
Size:	202.2 KB
ID:	156913Click image for larger version

Name:	4.jpg
Views:	2
Size:	187.9 KB
ID:	156914

    #2
    Ötlet!
    Ismeretlenül is sok az idegen alkatrész és hiány.Nézz utána mibe kerülnének a hiányzó alkatrészek,és ennek,és a saccolt felujitási kölség összegéből ráközelithetsz.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Felhívtad a haverom ? Mondtam ,hogy nincs kérdésed amire ne tudna válaszolni.

      Komment


        #4
        Üdv!Az idegen alkatrészekkel kapcsolatban esetleg egy kis segítséget tudna adni?A két kereket tudom,hogy nem eredetei.Ezenkívül? Amúgy az árát azért nem tudtam meghatározni, mert alkatrészeket nagyrészt csak külföldi oldalakon találtam, ami hiányzik róla (pl. első lámpa, gyári kerekek) beszerezhetők, azt mondanám még korrekt áron meg is lehetne venni, viszont vannak olyan alkatrészei (pl. első villa, hengerfej), amit licites oldalon aranyárban adtak el. Az árát persze nem a külföldi árakhoz akarom viszonyítani, ezért is raktam fel az árellenőrzőre, hogy reális árat tudjak meghatározni az eladásához.
        Utoljára szerkesztve a következő által: Gyula91; 2014 márc. 27, 06:28.

        Komment


          #5
          Joker, felhívni nem tudtam,mert én meg esténként nem vagyok telefonközelben,de e-mailen beszéltünk.Nem kérdeztem meg az árát,mert akkor az olajzása volt a legfontosabb, abban viszont nagyon sokat segített.

          Komment


            #6
            A trafó az tuti nem illik korban hozzá.

            Komment


              #7
              Üdv! Igen, a trafót én raktam rá, hogy ki tudjam próbálni működő képes-e a motor.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X