Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Trabant 601 motor váltóval

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Trabant 601 motor váltóval

    Üdv.
    Nem nagyon ismertem még ki hogy kell hozzászólni,ezért bocs ha nem ott jelenik meg ez az írás ahol szeretném.
    Kérdezni szeretnék tőletek.
    Van egy új Trabant 601 motorom váltóval.Nem felújított,nem kamu,hanem új !
    Egy dolgot szúrtam el,hogy kb 5-6 éve kiváncsiságból beindítottan és kb 5 percig járattam.Ettől eltekintve nem volt használva,jelenleg is egy gumiszőnyeg alatt van letakarva a műhelyemben.
    Azon gondolkodom hogy eladom,de nem tudom hová lőjem be az árát.
    Szerintetek mennyit lehetne elkérni érte hogy még pofátlannak se tűnjek,de én se járjak rosszul??
    12 voltos,minden rajta van,csak autóba kell rakni.
    Fogalmam nincs mennyit érhet,de egy kicsit útban van és én már nem gondolkodom Trabantban.

    #2
    Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2014 szept. 13, 15:59. Oka: hozzászólás áthelyezve
    czeki kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszönöm,és elnézést a kellemetlenségért.
      kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ez bizony nehéz kérdés! Nyilván eszmei értéke egy Trabantosnak (pl. nekem) meglehetősen nagy! Viszont,ahogy a Trabant alkatrész piacot nézegetem,mostanában elég kevés pénzük van az embereknek (köztük nekem is),íly módon nehéz belőni a "reális árat". Annyit tudok mondani,hogy láttam mostanában,kevés kilométeres hycomatból kibontott motor-váltót egyben 30 000.-ért,de alap hangon sem adják 15 000.-alatt bármilyen állapotban is legyen. Talán azt mondanám,hogy 50 000.-ért lehet,hogy találsz egy vastagabb bukszájú Trabist,de bármilyen kincset is birtokolsz,nehéz itthon eladni. Az E-Bay-on szerintem el lehetne adni 3-400€ áron,de ahoz bizonyítanod is kellene az állapotát is!! De ez nyilván csak az én szubjektív véleményem,ami ugyebár nem szentírás!!
        sepy és czeki kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Természetesen nem vagyonokat akarok elkérni érte,de áron alul sem szeretném adni.
          Van egy srác aki már régóta nyaggat érte hogy adjam el,de elképzelésem nincs mit kérhetek érte.
          Ezt egy utánfutóra szerelték régen és egy ventillátort kellett volna hajtania,de amikor megvettem már akkor szólt a garázsmester hogy az egyikben 0-ás új motor van,ugyanis 4 db került eladásra.
          Otthon amikor lefúrtam a zárat,akkor láttuk meg hogy ez az új motor,az átfolyásmérője is 0-ás volt.
          Nekem csak a futó kellett,ez pedig azóta csak félre van rakva.

          Komment


            #6
            Talán ( ha én akarnám eladni ) nem is iott próbálkoznék , hanem ahol a trabisok laknak . Aztán esetleg ott nem így kezdeném --hanem nagyon cselesen bekérdeznék : urak , mennyi manapság egy fullos motorgenerál , új önindítóval ,új generátorral , új karbival .

            ezen elvitatkoznak -aztán mondanak valamit . Aztán benyögném az enyimet 20 000 ft plusszal .

            Nem jó ?
            czeki, Beagle és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Nem jó ?
              De bizony jó! Sőt ravasz.
              czeki kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                ..... köszönöm -nem is a szépségemért szeret az asszony
                czeki és sinter kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Nos Joker,mondasz valamit,talán tényleg így kellett volna tennem.Amúgy volt is tervemben hogy úgy kérdezek rá mennyit adhatnék ki egy ilyen motorért. Volt nekünk is régen egy Trabi amihez a fater beszerzett egy szekrénnyi alkatrészt hozzá,még azok is ott lomoskodnak-minden új-önindító,generátor,van dinamó is,karbi,stb.
                  Ugyanígy raktározott be a jó öreg Zuk kisteherhez is,új hengerfej,váltó,ac pumpa hegyek,diferenciálmű belsőrész szettek,önindítók,stb.
                  Lassan már kiszorulunk a műhelyből,annyi vacak gyűlt össze,most ezért gondolkodom egy kis kiárusításon,csak nem nagyon vagyok tisztában az árakkal.

                  - - - Updated - - -

                  Joker,még lenne egy kérdésem.
                  Hol laknak a Trabisok?

                  Komment


                    #10
                    ...azt nem tudom --de valami FIAT alkatrészek nincsenek ?

                    Viszont azt már privátban ird , mert szerintem a bizniccel nem vagyunk itt jó helyen .

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X